MHP Zeytinburnu ilçe Başkanı Reşat Ok yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade etti MHP Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve ekibinin kendilerine yapmış oldukları nezaket ziyaretinden dolayı memnun olduklarını ifade ederek başkan Murat Aydın’a ve ekibine teşekkür etti. 

İlçe başkanı Reşat Ok yapılan ziyaretten dolayı hem Zeytinburnu gündemini hem de ülkemizin gündemini konuşma imkanımız oldu. Nazik düşüncelerinden dolayı başkan’ a ve ekibine teşekkür ederim dedi. Murat Aydın’da MHP Genel başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin ülkemiz söz konusu olunca gerisi teferruattır anlayışını takdir ettiklerini ifade ederek onun Zeytinburnu ilçesindeki temsilcileri olan MHP ilçe yöneticilerini ziyaret edip ülke meselelerini konuşalım istedim. Bizi samimi bir ortamda karşılayan ilçe başkanı Reşat Ok ve yönetimine kendim ve ekibim adına teşekkür ederim dedi. Her iki tarafta Zeytinburnu ve ülke gündemi ile alakalı sohbet ederek fikir alış verişi yaptılar. 

MHP’ye yapılan ziyarete Başkanı Danışmanı Enes Buladı, Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap, Meclis Üyeleri Metin Develi ve Cüneyt Tezcan’da katıldı.  

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL