AK Parti’nin Bayramlaşma Programına İlçe Başkanı Selami Delibalta, Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Alsac, AK Parti Milletvekili Markar Eseyan, Kadın Kolları Başkanı Fatma Balcı, Gençlik Kolları Başkanı Serdar Duran, İlçe Yöneticileri ve Teşkilat Mensuplarıyla partililer katıldı.

Bayramlaşma Programında konuşan ilçe Başkanı Selami Delibalta sözlerine Partililerin Bayramını  kutlayarak başladı. Başkan Selami Delibalta, AK Parti Zeytinburnu ilçe Teşkilatı olarak Ramazan ayında çok yoğun bir program dahilinde güzel bir çalışmalara imza attık. Bayramdan sonrada yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüreceğiz ve ilçemizdeki tüm hemşerilerimize ulaşma gayreti içinde olacağız dedi.

Türkiye'nin hızla yükselişinden rahatsızlık duyanların son kozlarını oynadıklarını belirten Başkan Selami Dlibalta, şöyle konuştu: "Tek dertleri var o da 'Recep Tayyip Erdoğan gitsin' diyorlar. Bizim için dış güçlerin ne dediği değil, milletimizin ne dediği önemlidir. Ülkemizin geleceği ve istikrarı açısından Sayın Cumhurbaşkanımız ile yola devam edeceğiz. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diliyor, Ramazan Bayramı'nızı tebrik ediyorum dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL