MHP Zeytinburnu ilçe Başkalığın 15 Temmuz Meydanın düzenlediği iftar programına İl Başkan Yardımcıları, Eski İlçe Başkanları, İl Yöneticileri, ilçe Yöneticileri, Milletvekili Adayları, STK Başkanları ve Binlerce Zeytinburnulu katıldı. Kuran-ı Kerim Tilavetinin ardından ezanın okunmasıyla birlikte binlerce kişi aynı sofrada orunu açtı.

MHP Zeytinburnu ilçe Başkanı Reşat Ok oruçların açılmasının ardından kısa bir selamlama konuşması yaptı. Ramazan ayının sevinç, heyecan ve gönül huzurunu hep birlikte yaşadıklarını belirten Başkan Ok Sözlerini şöyle sürdürdü. "Bu kutlu ayda iç muhasebe yapmalı, kendimizi ve çevremizi samimiyetle gözden geçirmeli, vicdan mizanını baştan ayağa kontrol etmeliyiz. Kırılan gönülleri onarmak, kararan yürekleri aydınlatmak, yabani kalpleri ehlileştirmek için rahmet dolu gün ve anlar içindeyiz, İnşallah Cenab-ı Allah, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul eder ve üzerimizden ihsanını, mağfiretini ve himmetini esirgemez" dedi.

MHP Zeytinburnu ilçe Başkanı Reşat Ok Ramazan Bayramınızı Tebrik ediyorum. 24 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisini sizlere, Sizleri de Milliyetçi Hareket Partisine emanet ediyorum ve Cumhur ittifakına desteklerinizi bekliyorum diyerek sözlerini tamamladı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL