AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Selami Delibalta, 24 Haziran'da gerçekleşecek seçimlerde sandıklarda görevlendirilecek sandık kurulu üyeleri ve müşahitlerine yönelik gerçekleştirilen eğitim toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

 ‘Seçimler sandıkta kazanılır’ sözünü hatırlatarak ‘sandık namustur’ diyen Delibalta, “24 Haziran’da AK Parti olarak son derece önemli bir seçim gerçekleştireceğiz. Teşkilatımız, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından hazırlanan programlar çerçevesinde sahadaki çalışmaları yürütüyor. Sandıkları korumak, her sandıkta bir görevli bulundurmak ta sahadaki çalışma kadar bizim için önemlidir.

Zeytinburnu’muzda kurulacak tüm sandıklarda sandık kurulu üyeliğinde görev yapacak ve sandık başında bekleyecek olan müşahitlere yönelik eğitim programı gerçekleştirdik. Bizler sandığa her zaman olduğu gibi sahip çıkacağız. Unutulmamalıdır ki; seçimler sandıkta kazanılır. Vatandaşımızın oyunu korumak, sandığa sahip çıkmak görevimizdir. Çünkü sandık namustur” ifadelerini kullandı.

Başkan Selami Delibalta Bayramlaşma Programının ilçe Merkezinde Bayramının Birinci Günü Saat:10:00’da yapılacağını Bayramın Üçüncü Günü ise Yenikapı’da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Bayram tadında Büyük İstanbul mitingini yapılacağını belitti ve tüm teşkilatı eksiksiz mitinge davetti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL