KAS-Der Zeytinburnu Şubesindeki sahur programın ev sahipliğini Dernek Başkanı Naim Çetinkaya yaptı.  AK Parti İlçe Başkanı Selami Delibalta, Belediye Başkanı Murat Aydın, 2.Bölge Milletvekili Adayı Halil Poyraz, Meclis Üyesi Sami Yapar, AK Parti İlçe Yönetim kurulu Üyesi Nihat Sezer, ZEYDEF Genel Başkanı Mehmet Çakır, STK Başkanları ve Kastamonuluların katıldığı sahur programı oldukça renkli geçti.   Belediye Başkanı Murat Aydın selamlama konuşmasının ardından müsaade isteyerek başka bir program katılmak üzere Kastamonuların derneğine ayrıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Selami Delibalta sahur programında kısa bir konuşma yaptı. 34 Haziran seçimlerine çok kısa bir süre kaldığının altını çize başkan Delibalta seçimde Kastamonululardan destek istedi. AK Parti İlçe Başkanı Selami Delibalta sözlerini şöyle sürdürdü. Bildiğiniz üzere bu topraklar tarihinin en önemli seçimine gidiyor. Bu seçimle birlikte ilk adımı atılmış olan yönetimi siteminde köklü bir değişikliğe gidiyoruz. 17 Yıllık AK Parti icraatlarının devam edebilmesi ve daha hızlı karar alıp uygulayabilmek için hem mecliste çok güçlü olmamız lazım hem de ilk turada genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden başkan yapmamız gerekiyor. Bunun için Kastamonululardan çok güçlü bir destek bekliyoruz dedi.

İlçe Başkanının ardından 2.Bölge Milletvekili Adayı Halil Poyraz kısa bir konuşma yaptı. Poyraz konuşmasında Saadet Partisine yüklendi ve Saadet Partisinin şuan celladına aşık olma hali yaşadığını ve bir sendrom içinde olduğunu söyledi. Milletvekili Adayı Poyraj Tüm hainler Recep Tayyip Erdoğan’a karşı birleşmişler tek amaçları var onu devirmek buna fırsat vermemek için Kastamonuların çok güçlü desteğine ihtiyacına var dedi. Konuşmaların ardından sahurlar yapıldı ve Kastamonu Derneğindeki program sona erdi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL