SeyitNizam Mahallesi Mevlana Caddesi kapalı otopark üstü gezi alanındaki İftar Programına, CHP İstanbul Milletvekillerinden Canan Sezginer, Gökhan Zeybek ve Sezgin Tanrıkulu ile Bakırköy İlçe Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve CHP Bakırköy İlçe Kadın Kolları katıldı.

DR. ADİL EMECAN MASALARI TEK TEK DOLAŞTI

İftara Zeytinburnu 2. Dönem Belediye Başkanı Hasan Yılmaz ve 3. Dönem Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Yönetim Kurulu temsilcileri de katıldı. Dr. Adil Emecan iftardan bir sat önce alana geldi. Misafirleri tek tek karşıladı. Ardından masaları dolaştı. Vatandaşlarla sohbet etti ve bol bol fotoğraf çektirdi.

CHP İLÇE BAŞKANI METİN DOĞAN TEŞEKKÜR ETTİ

Ezanın okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı. Ardından yemek duası yapıldı. Duanın ardından CHP İlçe Başkanı Metin Doğan kısa bir konuşma yaptı. " Güzel ilçemizin güzel insanlarına sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum. Ramazan günleri paylaşımların, yardımlaşmaların ve sevgilerin temel yapısıdır. Bizler de bu günkü meydan iftar  yemeğimizde sizlerle, milletvekillerimizle, misafir belediye başkanımız, belediye eski başkanlarımız, mevcut yönetim kurullarımız ve eski yönetim kurullarımız, Belediye Meclis üyelerimizle sevgilerimizi en kalbi duygularla sizler ile paylaşmak için bir aradayız. İftarımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Bir tek şey belirtiyorum. Geliniz hep birlikte tek beden tek yürek için her zaman el ele olalım. İftar yemeğiniz afiyet olsun " dedi. İftar sonrasında milletvekilleri ve iftara katılan protokol seçim karavanı önünde toplanarak ve güncel konularla ilgili sohbet ettiler.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-MEHMET ALPAY