Milletvekili Halis Dalkılıç’ın Sahur Yemeğine, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Selami Delibalta, Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Zeytinburnu Belediye Başkan Yrd. Zafer Alsac ile iş, siyaset ve bürokrasiden Onlarca seveni katıldı.

MİLLETİMİZ 24 HAZİRAN'DA AK PARTİ'YE SAHİP ÇIKACAKTIR

Yemekte kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, “Türkiye 24 Haziran seçimleri sonrasında yepyeni bir döneme girecek. Kararlar daha hızlı alınacak. Türkiye o hantal yapıdan kurtulmuş olacak. İçeride ve dışarıda hem teröristlere karşı hem de bu ülkeyi yok etmek isteyenlere karşı müthiş bir mücadele veriyoruz. Bu seçim, onlara vereceğimiz en güzel cevap olacak. Halkımız her dönem bizlere desteğini göstermiştir. 24 Haziran seçimlerinde de gösterecektir. Başta teşkilatımız, milletvekili adaylarımız ve gönüllülerimiz ile her zaman bu vatan için canla başla çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

'24 HAZİRAN YENİ DÖNEMİN BAŞLANGICI'

Milletvekili Halis Dalkılıç’ın geleneksel sahur yemeklerinin tamamına katılan İl Başkanı Bayram Şenocak, “AK Parti demek Erdoğan demektir. Bugüne kadar olduğu gibi 24 Haziran’dan da zaferle çıkacağız. AK Parti ve Erdoğan’ın birbirinden ayrı düşünülemeyeceğine dikkat çeken Şenocak, ''24 Haziran’da sadece Cumhurbaşkanını seçmeyeceğiz. Aynı zamanda Meclis’e milletvekillerimizi seçeceğiz. Her zaman ifade ediyoruz AK Parti eşittir Recep Tayyip Erdoğan. Erdoğan eşittir AK Parti. Başka bir sloganımız olamaz. Hummalı bir şekilde yönettiğimiz bir seçim sürecimiz var. 24 Haziran’a giderken teşkilat olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetleri daha da yukarıya çıkarabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. 24 Haziran inşallah Türkiye’de yeni bir dönem başlangıcı olacak. 24 Haziran akşamında yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı, sizlerin de desteğiyle Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacak. Bu ülkenin kaderini değiştiren, ülkenin dünü ile bugünü arasında uçurum farkları yapan ve yaptıran Sayın Cumhurbaşkanımız, inşallah bundan sonraki dönemde de bugüne kadar yapmış olduğu işlerin ustalık dönemi ile devamını sağlayacak. Ülkemizin refahı için, daha iyi yaşam standartlarında yaşamamız için, güçlü bir Türkiye için hep beraber 24 Haziran’da yeni bir siteme geçeceğiz” şeklinde konuştu.

TÜM MÜSLÜMANLAR İÇİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN DEMELİYİZ

24 Haziran’daki Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçiminin Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dur demenin en iyi yolu olduğunu da dile getiren Başkan Şenocak "24 Haziran'daki seçim, dünyadaki mevcut yapılanma, Türkiye üzerinde oynan oyunlara dur demek için büyük bir fırsattır. Ülkemizin menfaati, çocuklarımızın geleceği ve zulme uğrayan tüm Müslüman kardeşlerimiz için bir ve beraber olmalı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçip, dünyaya gereken mesajı vermeliyiz” şeklinde konuştu.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL