Yüzlerce Ülkü Ocaklının Buluştuğu Yemin Töreni Programında 7'den 77'ye Herkes Programa Eşlik Etti. Mahalle Sakinlerinin de takdirle karşıladığı programa Ülkü Ocakları Zeytinburnu ilçe Başkanı Tunahan Haydar, Ülkü Ocakları ilçe teşkilat Başkanı Baycan Bulut, İlçe 2.Başkanı Abdülmecit Ayhan, Ocak yöneticileri Recep Karabul, Ferdi Vatansever, Yakup Demirci, Zeytinburnu'nun Saygın İşadamlarından Murat Elmas, ismail Naç, Ve Yüzlerce Ülkücü Gencin Katıldığı Yemin Töreni Programı Büyük Bir Coşkuyla Yapıldı.

Ülkü Ocakları Zeytinburnu ilçe başkanlığı Sümer Mahalle Teşkilat Başkanlığı Görevine Getirilen Sümer Mahallesinin Sevilen İsmi ''Mücahit Çimen'' Doğup Büyüdüğü Mahallesinde Yoğun ilgi gördü.

Yemin töreni sonrası tebrikleri kabul eden Sümer Mahallesi Teşkilat Başkanı Mücahit Çimen '' Ülkücü Hareketin Bir Neferi Olduğunu aldığı Bu Kutlu Sancağı Daha Yukarlara Taşımak İçin Kendisinin Ve Ekibinin Var Gücüyle Çalışacağını Belirtti.'' Yemin Töreni Sonrası ''Sümer Meydanı Bozkurt Yuvası'' ''Bozkurt Mücahit'' Sloganları Eşliğinde Program Olaysız Bir Şekilde Sona Erdi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL