• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
 • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
 • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
 • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

CHP Zeytinburnu ilçe örgütü 2019 seçimleri için kan tazeledi ve yeniden yapılanmasını tamamladı. İlçe kongresinde deneyimli siyasetçi Metin Doğan yeniden İlçe Başkanlığına seçilmişti. İlçe kongresinin ardından Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da yeni yönetimlerini belirledi.

16 Ocak 2018 Salı 16:03

CHP Zeytinburnu ilçe örgütü 2019 Genel seçimleri için neredeyse 9 aydır sahada. STK’lar sürekli iç içe olan ilçe Başkanı Metin Doğan bir taraftan da yaptığı görüşmelerle HAYIR cephesi ruhunu Zeytinburnu’nda diri tutup bu ruhu 2019 seçimlerine taşmak için büyü çaba sarf ediyor.  İlçe kongresinin ardından ilçe örgütün yeniden yapılanmasına ağırlık verildi. Bu bağlamda önce gençlik kolları sandık başına gitti. Kongrede Erdem Dursun CHP Zeytinburnu Gençlik Kolları başkanı seçildi. Gençlik Kollarının yeni yönetim kurulu: Gencay Akoğlu, Mert Bayraktar, Kadir Bora Çağlarer, Doğukan Danışman, Ebru Ediz, Mehmet Özgen Karaca, Tuğçe Kuçak, Özge Oran, Umut Özkan, Muhittin Hakan Pekeşen, Sevda Salatan, Mahmut Uygar Temel, Beytullah Turan, Ayşegül Yolyap

CHP Zeytinburnu Gençlik Kolları başkanı Erdem Dursun, Büyüklerimizin öncülüğünde bu şanlı bayrağı en yükseğe çekmek için çıktığımız bu yolda, bizi hedefimizden uzaklaştıracak her türlü engele karşı en çetin mücadeleyi vermeye hazırız. İnşallah ilk hedefimiz 2019’da Zeytinburnu’nda CHP Bayrağını ilçemizin burçlarına dikmek istiyoruz dedi.

Gençlik Kollarının ardından bu kez CHP Zeytinburnu Kadın kolları sandık başına gitti. Yapılan oylama sonucunda Deniz Şimşek CHP Zeytinburnu Kadın Kolları Başkanı seçildi. Kadın Kollarının yeni yönetimi: Dilek Taştan, Sündüz Deneri, Sibel Ekler, Yurdagül Gülten, Sevda Kayıkçı, Alev Ögçe, Şermin Özbatur, Aysen Solak,

CHP Zeytinburnu Kadın kolları Başkanı Deniz Şimşek, Başarının en önemli sırrı Yolumuza parçalanmadan bir bütün olarak devam etmek. Bunun içinde partililer birbirimize danışmalı sürekli dirsek teması halinde olup sıkı sıkı birbirimize sarılmalıyız. Ötekileştirmeden,  olumsuz eleştirmeden, parçalanmadan devam etmeliyiz. Çok çalışmalıyız. Başarmalıyız. Çok çalışacağız. Örgütümüzü güçlendireceğiz. Bu gün ülkemizin içinde bulunduğu ortamda biz kadınlara her yönden daha çok ihtiyaç vardır. Birlik içinde el ele başaracağımıza inanıyorum. İlk hedefimiz 2017 yerel seçimlerinde ilçemizde Belediyeyi CHP olarak kazanmak dedi.

Kadın ve gençlik Kollarının belirlenmesinin ardından CHP İlçe Başkanı Metin Doğan önümüzde bir yıl var gece gündüz çalışarak yerel seçimlerinde ilçemizi AKP zihniyetinden kurtarmak istiyoruz dedi. Başkan Doğan, Zor ve meşakkatli bir yolumuz olduğunun bilincindeyiz. AKP ve saray bu ülkeyi yönetemez hale geldi. Dış politikada hiç bir saygınlığı kalmayan bir ülke bıraktılar. Gelen zamlarla ekonominin durumu ortada. Halk asgari ücretle ay sonunu getirmeye çalışırken bunlar Man Adasına vergi kaçırıyorlar. 2019 yılında seçimler olacak. Ak parti iktidarı normal durumda seçimleri kazanamayacağını bildiği için OHAL'i halen kaldırmadı. İlçemizde ise rantçılar bizi çepe çevre sardı. Sahil yağmacılara parsellendi. Kentsel Dönüşümde sınıfta kaldılar. 20 Yıldır ilçemizi yöneten bu zihniyet için 2019 artık sondur. Yerel seçimlerinde başarının anahtarını kadın ve gençlik kollarında görüyoruz. Kadın ve Gençlik kollarımızı güçlendirdik. Gençler çok önem veriyoruz onlar bizim geleceğimiz. Artık gençlerimiz cemaatlerin pençesinden kurtaracağız. Kadınları partimize kazandırmaya gayret göstereceğiz. Girmedik ev sıkmadık el bırakmayacağız. Zeytinburnu Belediye başkanlığı kazanma yolunda asla gemimizi terk etmeyeceğiz. Hep birlikte 2019 ilçemizde CHP’nin zaferiyle sonuçlanacaktır dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Dr.Adil Emecan'ın eşi, CHP eski il yöneticisi Emine Gülizar Emecan, 52 kişilik Parti Meclisi’ne adını yazdırdı. Emine Gülizar Emecan, bu kurultayda listeye yeni giren isimler arasındaki başarısıyla da dikkat çekti.

 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe teşkilatı ziyaretlere devam ediyor.. İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve ilçe Başkan yardımcıları, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret edip ilçemiz ile ilgili fikir teattisinde bulundular.

 • Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  AK Parti, İstanbul’un ilçe kongrelerine başlamadan önce, yeni il başkanı adayını belirleyecek. Önümüzdeki günlerde, bu ismin açıklanması bekleniyor. Nabız yoklamaları devam ederken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni bir isim lazım diyerek rotayı belirledi. Şubat ayı içerisinde önce ilçe kongreleri ardından da İl kongresi yapılacak.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  25 Yıl önce arabasına yerleştirilen bomba düzeneği ile aramızdan alınan Türk basınının unutulmaz ismi cumhuriyet gazetesinin araştırmacı gazetecisi Uğur Mumcu CHP Zeytinburnu ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikle anıldı..

 • CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP Zeytinburnu yeni yönetimi kendilerine nezaket ziyareti yapan saadet parti ilçe yönetimini ağırladı. Orta doğu bataklığı, ekonomik çıkmazlar, hukuksuzluğun boyutları ve HAYIR Blok’u ortak konulardı.

 • CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü 2019 seçimleri için kan tazeledi ve yeniden yapılanmasını tamamladı. İlçe kongresinde deneyimli siyasetçi Metin Doğan yeniden İlçe Başkanlığına seçilmişti. İlçe kongresinin ardından Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da yeni yönetimlerini belirledi.

 • İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti’nin il ve ilçe başkanları hızlı bir şekilde netleşiyor. Bu bağlamda İYİ Parti Zeytinburnu’nun kurucu ilçe başkanı belli oldu.

 • Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Üç Dönemini tamamlayan fakat kongreye sayılı günler kala yine ekibiyle 7/24 halkın içinde olan bir ziyaretten, bir etkinlikten diğerine koşan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver Zeytinburnu Haber Gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı.

 • ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  CHP İBB Meclis Üyesi Esin Hacıalioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘İstanbul’a ihanet ettik’ sözlerini hatırlatarak, ‘İhanetin bir bedeli olmalı. İhanetin hesabı verilsin” talebinde bulundu

 • ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Zeytinburnu’nda resmi törenle anıldı. Resmi törenin hemen ardından Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk Anıtının Zeytinburnu meydanından kaldırılıp Kaymakamlığın önündeki otoparka konulmasına tepki gösterdi ve alkışlı protesto etti.

 • Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü ocakları Başkanlık görevini yaklaşık bir yıl sürdüren Okan Topçu görevini Tunahan Haydar’a devretti.

 • Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve Yönetim Kurulu üyeleri 10 Yıldır aralıksız olarak devam ettirdiği Cami cemaatiyle buluşma ve Cuma sabahı kahvaltı programlarına ilçe kongresi sayılı günler kalmasına rağmen devam ediyor.

 • CHP Zeytinburnu Cumhuriyet Bayramını Fener alayı ile kutladı

  CHP Zeytinburnu Cumhuriyet Bayramını Fener alayı ile kutladı

  Cumhuriyet Halk Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı yer yıl olduğu gibi bu yılda alternatif bir Cumhuriyet bayramı törenin düzenledi. Bir gün önce Atatürk anıtına çeken koyan CHP bir gün sonra 29 Ekim gecesi Zeytinburnu’nda Fener alayı ile görkemli bir Cumhuriyet yürüyüşü tertip etti.

 • Meral Akşener'in İYİ Partisi resmen kuruldu

  Meral Akşener'in İYİ Partisi resmen kuruldu

  Meral Akşener, bugün Ankara Nâzım Hikmet Kültür ve Kongre Salonu’nda düzenlenecek toplantı ile yeni partisini ilan eTTİ.

 • Saadet Partisi 5000 Kişiye Aşure dağıttı

  Saadet Partisi 5000 Kişiye Aşure dağıttı

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Teşkilatı Geleneksel aşure ikramı programını 22 ekim pazar günü icra edildi.

 • AK Parti meclis üyesi ve bütçe raportörü Yunus Gülmek: 2018 yılı bütçesi ilçemize kalite, insanımıza refah sağlayacaktır

  AK Parti meclis üyesi ve bütçe raportörü Yunus Gülmek: 2018 yılı bütçesi ilçemize kalite, insanımıza refah sağlayacaktır

  Zeytinburnu Belediyesinin 2018 yılı performans bütçesi CHP’li 8 Meclis Üyesinin ret oyuna karşı AK Partili 25 Meclis Üyesinin oyu ile meclisten onay aldı.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan