Görev süresinin sonuna gelmesine sanki yeni ilçe başkanı seçilmiş gibi davası için büyük şevkle çalışan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve yönetimi İstanbul teşkilatlarına örnek olmaya devam ediyor. AK Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver göreve geldi ilk döneminde başlatmış olduğu 13 mahallede bulunan camii cemaati ile Cuma günü sabah namazından sonra camilerin çay ocaklarında yaptıkları kahvaltılı sohbet toplantıları kongre sürecine girilmiş olsa bile aksamdan devam ettirmiş olması işte gerçek dava adamları böyle olmalı dedirtiyor.

Kasım ayının ilk haftasına Yeşiltepe Mahallesi Konyalı Caminde cemaatle buluşan Ünver ekibi sabah namazı sonrası cami cemaatiyle birlikte hem istişare hem de kahvaltı yaptı. Kahvaltının ardından önce Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat makamında ziyaret edildi. Ardından Şehit Kadir Cihan Karagözlü Ortaokulu ve Adile Mermerci Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek eğitimcileri dinlediler.

Kahvaltı programı sonrası Gazetemize kısa bir açıklama yapan AK Parti’nin deneyimli ilçe Başkanı Bahatin Ünver, AK Parti’nin hayata geçirdiği projeler ve hizmetlerin temelindeki en büyük dayanak milletimizin desteğidir. Hizmetlerin tamamında milletin ta kendisi vardır. AK Parti de merkezine milleti koyan bir anlayışa sahiptir. Eğer fotoğraf, davanız büyükse, eğer büyük bir milletin torunları olduğunuzu düşünüyorsanız o zaman o büyük başın çekeceği çilelerden biri var. Bu coğrafya bu medeniyet tasavvurunun sahip olduğu son kaledir. AK Parti olarak bizim hedefimiz sadece Türkiye değil, Dünya’daki bütün mazlumlar.  Biz Türkiye sınırları içinde politika yapmıyoruz. Ufkumuz bu. Bu millet tarihinde her zaman huzurun ve barışın temsilcisi olmuş bir millettir. Arakan’da ki zulme de karşı duran yine biziz, bizim ülkemiz, bizim devletimiz, bizim milletimiz. Biz bu anlayışla son nefesimize kadar bu davaya hizmet edeceğiz. Bizlerin dava anlayışı makama ulaşana kadar değil son nefesimize kadar hizmet etmektir dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL