• Afrin Operasyonu Fiilen Başladı! Jetler 108 hedefi Vurdu
  • Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!
  • İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
  • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
  • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve Yönetim Kurulu üyeleri 10 Yıldır aralıksız olarak devam ettirdiği Cami cemaatiyle buluşma ve Cuma sabahı kahvaltı programlarına ilçe kongresi sayılı günler kalmasına rağmen devam ediyor.

04 Kasım 2017 Cumartesi 11:08

Görev süresinin sonuna gelmesine sanki yeni ilçe başkanı seçilmiş gibi davası için büyük şevkle çalışan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve yönetimi İstanbul teşkilatlarına örnek olmaya devam ediyor. AK Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver göreve geldi ilk döneminde başlatmış olduğu 13 mahallede bulunan camii cemaati ile Cuma günü sabah namazından sonra camilerin çay ocaklarında yaptıkları kahvaltılı sohbet toplantıları kongre sürecine girilmiş olsa bile aksamdan devam ettirmiş olması işte gerçek dava adamları böyle olmalı dedirtiyor.

Kasım ayının ilk haftasına Yeşiltepe Mahallesi Konyalı Caminde cemaatle buluşan Ünver ekibi sabah namazı sonrası cami cemaatiyle birlikte hem istişare hem de kahvaltı yaptı. Kahvaltının ardından önce Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat makamında ziyaret edildi. Ardından Şehit Kadir Cihan Karagözlü Ortaokulu ve Adile Mermerci Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek eğitimcileri dinlediler.

Kahvaltı programı sonrası Gazetemize kısa bir açıklama yapan AK Parti’nin deneyimli ilçe Başkanı Bahatin Ünver, AK Parti’nin hayata geçirdiği projeler ve hizmetlerin temelindeki en büyük dayanak milletimizin desteğidir. Hizmetlerin tamamında milletin ta kendisi vardır. AK Parti de merkezine milleti koyan bir anlayışa sahiptir. Eğer fotoğraf, davanız büyükse, eğer büyük bir milletin torunları olduğunuzu düşünüyorsanız o zaman o büyük başın çekeceği çilelerden biri var. Bu coğrafya bu medeniyet tasavvurunun sahip olduğu son kaledir. AK Parti olarak bizim hedefimiz sadece Türkiye değil, Dünya’daki bütün mazlumlar.  Biz Türkiye sınırları içinde politika yapmıyoruz. Ufkumuz bu. Bu millet tarihinde her zaman huzurun ve barışın temsilcisi olmuş bir millettir. Arakan’da ki zulme de karşı duran yine biziz, bizim ülkemiz, bizim devletimiz, bizim milletimiz. Biz bu anlayışla son nefesimize kadar bu davaya hizmet edeceğiz. Bizlerin dava anlayışı makama ulaşana kadar değil son nefesimize kadar hizmet etmektir dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan