• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
 • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
 • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
 • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş Dönemlerde Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Ak Parti teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Partililere Yönelik Geleneksel Ahde Vefa İftarı düzenledi.

07 Haziran 2017 Çarşamba 11:17

Zeytinburnu Belediyesi’ndeki yemeğe İl Başkanı Selim Temurci, Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, AK Parti kurucu ilçe Başkanı Ahmet Dokumacı, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe yöneticileri ve Parti teşkilatlarının çeşitli kademlerinde geçmiş dönemlerde görev almış partililer katıldı.

Vefa iftarının açılış konuşmasını Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın yaptı. Ortak noktamız davamız gönül kırgınlıkları bir kenara bırakalım ve davamızın etrafında tekrar bir araya gelelim dedi. Başkan Aydın konuşmasın şöyle sürdürdü. Bu kutlu davaya hizmet etmiş dava arkadaşlarımıza davetimize icabet edip katıldığınız için teşekkür ediyorum. Mübarek bir ayın içerisindeyiz. Ramazan ayımız hepimiz için ve bütün Müslümanlar için mübarek olsun. İnşallah rahmetinden ve feyzinden faydalanan kullardan oluruz. Bugün AK Parti 15 yıldır iktidardaysa bugün bu masaların etrafında her bir dava arkadaşımızın teker teker payları vardır. Kurulduğu günden beri bu dava için ter akıtan arkadaşlarımız abilerimiz bizlerden önce bu teri akıtmasalardı bu davaya inanmasalardı bugün ak parti bayrağı bu kadar yukarılarda dalgalanamazdı. Biz geniş bir aileyiz. Bu partinin kuruluşundan bugüne kadar hizmet eden herkesin bu partide emeği vardır, alın teri vardır. Çok kısa bir süre önce 16 Nisan’ı yaşadık. Daha önce 15 Temmuz gibi ülkemiz üzerinde oynanmak isteyen oyunu milletçe bertaraf ettik. 2019’da giden yolda bütün teşkilatlarımızla çok iyi bir şekilde hazırlanacağız. Onun için her birimiz üzerine ne düşünüyorsa yapacaktır. Şimdiden Kadir gecenizi ve ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyorum ifadelerini kullandı.

AK Parti ilçe Başkanı Bahattin Ünver konuşmasında şu noktalara değindi. AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar aile bilinci içerisinde hep beraber aynı yolu yürümekten mutluluk duyduğum ve aynı ailenin bir bireyi olarak her zaman birlikte olmaktan gurur duyduğum değerli yol arkadaşlarımızla bir arada olmaktan dolayı mutluyum. Cumhurbaşkanımızın da her zaman söylediği gibi eylemde de ortaya koyduğu gibi vefalı olmak zorundayız. AK Parti ailesinin bireyi olarak sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte parti kuruluşundan beri yol yürüyerek emeği geçen bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum. Nice güzel günlerde bir arada olacağız. Rabbim yapmış olduğumuz ibadetleri ve tutmuş olduğumuz oruçları en makbulüyle kabul eylesin dedi

AK Teşkilata gönül veren dava arkadaşlarını Vefa iftarında yalnız bırakman İl Başkanı Selim Temurci, Bu teşkilatın her kademesinde görev yapmış bir kardeşiniz olarak, teşkilatta olan kardeşlerimizin davaya olan katkısını inkar edemeyiz. Sizler olmadan AK Parti’nin bu şekilde büyüme imkanı ve ihtimali yoktur. Bu bakımdan kendi değerimizi kendimiz takdir etmemiz gerekir. AK Partili olmak bir mesuliyet meselesidir. AK Partili ben yaptım oldu benim hareketimden bir şey olmaz diye düşünerek hareket etmez. Bizim davamız nimetler ve makamlar peşine düşmektense, haksızlığın ve adaletsizliğin peşine düşmektense haklı olmayı her şey olmaya tercih edecek bir dava ahlakını sergilemektir. Dava adamları şunu çok iyi bilirler ki asolan davadır. Büyük davalar büyük adamların omuzlarında yürür. Bizim davamızda tevazu vardır, çalışmak vardır ama asla ve asla pes etmek yoktur. Teşkilatımızın eskisi, yenisi yok. Hepsi daha büyük çalışma azmiyle sahada olacaktır. Hep beraber 2019’a yürüyeceğiz. 2019 aslında yeni bir asrında müjdesidir. Cumhurbaşkanımız ve onun yol arkadaşlarıyla yol yürümenin sorumluluğuyla hareket edelim. Ramazan, kardeşliğin, dayanışmanın ve paylaşmanın ayıdır. Birliğimiz, beraberliğimiz güçlenerek devam edecek inşallah. Bu sofralar bir dualaşma, bir ahitleşme, birlikte yol yürüme ve kardeşlik sofralarıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın heyecanı ve samimiyeti bizlerde de olmalıdır. Böyle olursa kucaklaşarak, 2019 ve 2023 hedeflerine doğru emin adımlarla yürürüz. Türkiye'nin lider ülke olmasının engellenmeye çalışılıyor. Türkiye'nin mağdur ve mazlumların yanındadır. Sözde Arap baharında olduğu gibi, Türkiye'yi Suriyeleştirmek isteyenlere karşı milletimiz fırsat vermedi. Aslında Katar'a karşı yapılanların bir ucu da Türkiye'dedir. Şu anda Ortadoğu'da ümmetin kanını akıtanlar, aslında bizimle mücadele ediyorlar. Ümmetin derdiyle dertlenmeK öncelikli vazifemizdir. İslam dünyasında akan kan ve gözyaşının durması için hep birlikte dua edelim.  İstanbul'da yaşamak bize ayrı bir sorumluluk yüklemektedir. Bunun bilinicinde olalım. Ben şimdiye kadar emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ramazan ayınızı ve bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Dr.Adil Emecan'ın eşi, CHP eski il yöneticisi Emine Gülizar Emecan, 52 kişilik Parti Meclisi’ne adını yazdırdı. Emine Gülizar Emecan, bu kurultayda listeye yeni giren isimler arasındaki başarısıyla da dikkat çekti.

 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe teşkilatı ziyaretlere devam ediyor.. İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve ilçe Başkan yardımcıları, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret edip ilçemiz ile ilgili fikir teattisinde bulundular.

 • Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  AK Parti, İstanbul’un ilçe kongrelerine başlamadan önce, yeni il başkanı adayını belirleyecek. Önümüzdeki günlerde, bu ismin açıklanması bekleniyor. Nabız yoklamaları devam ederken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni bir isim lazım diyerek rotayı belirledi. Şubat ayı içerisinde önce ilçe kongreleri ardından da İl kongresi yapılacak.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  25 Yıl önce arabasına yerleştirilen bomba düzeneği ile aramızdan alınan Türk basınının unutulmaz ismi cumhuriyet gazetesinin araştırmacı gazetecisi Uğur Mumcu CHP Zeytinburnu ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikle anıldı..

 • CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP Zeytinburnu yeni yönetimi kendilerine nezaket ziyareti yapan saadet parti ilçe yönetimini ağırladı. Orta doğu bataklığı, ekonomik çıkmazlar, hukuksuzluğun boyutları ve HAYIR Blok’u ortak konulardı.

 • CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü 2019 seçimleri için kan tazeledi ve yeniden yapılanmasını tamamladı. İlçe kongresinde deneyimli siyasetçi Metin Doğan yeniden İlçe Başkanlığına seçilmişti. İlçe kongresinin ardından Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da yeni yönetimlerini belirledi.

 • İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti’nin il ve ilçe başkanları hızlı bir şekilde netleşiyor. Bu bağlamda İYİ Parti Zeytinburnu’nun kurucu ilçe başkanı belli oldu.

 • Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Üç Dönemini tamamlayan fakat kongreye sayılı günler kala yine ekibiyle 7/24 halkın içinde olan bir ziyaretten, bir etkinlikten diğerine koşan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver Zeytinburnu Haber Gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı.

 • ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  CHP İBB Meclis Üyesi Esin Hacıalioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘İstanbul’a ihanet ettik’ sözlerini hatırlatarak, ‘İhanetin bir bedeli olmalı. İhanetin hesabı verilsin” talebinde bulundu

 • ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Zeytinburnu’nda resmi törenle anıldı. Resmi törenin hemen ardından Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk Anıtının Zeytinburnu meydanından kaldırılıp Kaymakamlığın önündeki otoparka konulmasına tepki gösterdi ve alkışlı protesto etti.

 • Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü ocakları Başkanlık görevini yaklaşık bir yıl sürdüren Okan Topçu görevini Tunahan Haydar’a devretti.

 • Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve Yönetim Kurulu üyeleri 10 Yıldır aralıksız olarak devam ettirdiği Cami cemaatiyle buluşma ve Cuma sabahı kahvaltı programlarına ilçe kongresi sayılı günler kalmasına rağmen devam ediyor.

 • CHP Zeytinburnu Cumhuriyet Bayramını Fener alayı ile kutladı

  CHP Zeytinburnu Cumhuriyet Bayramını Fener alayı ile kutladı

  Cumhuriyet Halk Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı yer yıl olduğu gibi bu yılda alternatif bir Cumhuriyet bayramı törenin düzenledi. Bir gün önce Atatürk anıtına çeken koyan CHP bir gün sonra 29 Ekim gecesi Zeytinburnu’nda Fener alayı ile görkemli bir Cumhuriyet yürüyüşü tertip etti.

 • Meral Akşener'in İYİ Partisi resmen kuruldu

  Meral Akşener'in İYİ Partisi resmen kuruldu

  Meral Akşener, bugün Ankara Nâzım Hikmet Kültür ve Kongre Salonu’nda düzenlenecek toplantı ile yeni partisini ilan eTTİ.

 • Saadet Partisi 5000 Kişiye Aşure dağıttı

  Saadet Partisi 5000 Kişiye Aşure dağıttı

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Teşkilatı Geleneksel aşure ikramı programını 22 ekim pazar günü icra edildi.

 • AK Parti meclis üyesi ve bütçe raportörü Yunus Gülmek: 2018 yılı bütçesi ilçemize kalite, insanımıza refah sağlayacaktır

  AK Parti meclis üyesi ve bütçe raportörü Yunus Gülmek: 2018 yılı bütçesi ilçemize kalite, insanımıza refah sağlayacaktır

  Zeytinburnu Belediyesinin 2018 yılı performans bütçesi CHP’li 8 Meclis Üyesinin ret oyuna karşı AK Partili 25 Meclis Üyesinin oyu ile meclisten onay aldı.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan