• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
 • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş Dönemlerde Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Ak Parti teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Partililere Yönelik Geleneksel Ahde Vefa İftarı düzenledi.

07 Haziran 2017 Çarşamba 11:17

Zeytinburnu Belediyesi’ndeki yemeğe İl Başkanı Selim Temurci, Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, AK Parti kurucu ilçe Başkanı Ahmet Dokumacı, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe yöneticileri ve Parti teşkilatlarının çeşitli kademlerinde geçmiş dönemlerde görev almış partililer katıldı.

Vefa iftarının açılış konuşmasını Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın yaptı. Ortak noktamız davamız gönül kırgınlıkları bir kenara bırakalım ve davamızın etrafında tekrar bir araya gelelim dedi. Başkan Aydın konuşmasın şöyle sürdürdü. Bu kutlu davaya hizmet etmiş dava arkadaşlarımıza davetimize icabet edip katıldığınız için teşekkür ediyorum. Mübarek bir ayın içerisindeyiz. Ramazan ayımız hepimiz için ve bütün Müslümanlar için mübarek olsun. İnşallah rahmetinden ve feyzinden faydalanan kullardan oluruz. Bugün AK Parti 15 yıldır iktidardaysa bugün bu masaların etrafında her bir dava arkadaşımızın teker teker payları vardır. Kurulduğu günden beri bu dava için ter akıtan arkadaşlarımız abilerimiz bizlerden önce bu teri akıtmasalardı bu davaya inanmasalardı bugün ak parti bayrağı bu kadar yukarılarda dalgalanamazdı. Biz geniş bir aileyiz. Bu partinin kuruluşundan bugüne kadar hizmet eden herkesin bu partide emeği vardır, alın teri vardır. Çok kısa bir süre önce 16 Nisan’ı yaşadık. Daha önce 15 Temmuz gibi ülkemiz üzerinde oynanmak isteyen oyunu milletçe bertaraf ettik. 2019’da giden yolda bütün teşkilatlarımızla çok iyi bir şekilde hazırlanacağız. Onun için her birimiz üzerine ne düşünüyorsa yapacaktır. Şimdiden Kadir gecenizi ve ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyorum ifadelerini kullandı.

AK Parti ilçe Başkanı Bahattin Ünver konuşmasında şu noktalara değindi. AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar aile bilinci içerisinde hep beraber aynı yolu yürümekten mutluluk duyduğum ve aynı ailenin bir bireyi olarak her zaman birlikte olmaktan gurur duyduğum değerli yol arkadaşlarımızla bir arada olmaktan dolayı mutluyum. Cumhurbaşkanımızın da her zaman söylediği gibi eylemde de ortaya koyduğu gibi vefalı olmak zorundayız. AK Parti ailesinin bireyi olarak sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte parti kuruluşundan beri yol yürüyerek emeği geçen bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum. Nice güzel günlerde bir arada olacağız. Rabbim yapmış olduğumuz ibadetleri ve tutmuş olduğumuz oruçları en makbulüyle kabul eylesin dedi

AK Teşkilata gönül veren dava arkadaşlarını Vefa iftarında yalnız bırakman İl Başkanı Selim Temurci, Bu teşkilatın her kademesinde görev yapmış bir kardeşiniz olarak, teşkilatta olan kardeşlerimizin davaya olan katkısını inkar edemeyiz. Sizler olmadan AK Parti’nin bu şekilde büyüme imkanı ve ihtimali yoktur. Bu bakımdan kendi değerimizi kendimiz takdir etmemiz gerekir. AK Partili olmak bir mesuliyet meselesidir. AK Partili ben yaptım oldu benim hareketimden bir şey olmaz diye düşünerek hareket etmez. Bizim davamız nimetler ve makamlar peşine düşmektense, haksızlığın ve adaletsizliğin peşine düşmektense haklı olmayı her şey olmaya tercih edecek bir dava ahlakını sergilemektir. Dava adamları şunu çok iyi bilirler ki asolan davadır. Büyük davalar büyük adamların omuzlarında yürür. Bizim davamızda tevazu vardır, çalışmak vardır ama asla ve asla pes etmek yoktur. Teşkilatımızın eskisi, yenisi yok. Hepsi daha büyük çalışma azmiyle sahada olacaktır. Hep beraber 2019’a yürüyeceğiz. 2019 aslında yeni bir asrında müjdesidir. Cumhurbaşkanımız ve onun yol arkadaşlarıyla yol yürümenin sorumluluğuyla hareket edelim. Ramazan, kardeşliğin, dayanışmanın ve paylaşmanın ayıdır. Birliğimiz, beraberliğimiz güçlenerek devam edecek inşallah. Bu sofralar bir dualaşma, bir ahitleşme, birlikte yol yürüme ve kardeşlik sofralarıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın heyecanı ve samimiyeti bizlerde de olmalıdır. Böyle olursa kucaklaşarak, 2019 ve 2023 hedeflerine doğru emin adımlarla yürürüz. Türkiye'nin lider ülke olmasının engellenmeye çalışılıyor. Türkiye'nin mağdur ve mazlumların yanındadır. Sözde Arap baharında olduğu gibi, Türkiye'yi Suriyeleştirmek isteyenlere karşı milletimiz fırsat vermedi. Aslında Katar'a karşı yapılanların bir ucu da Türkiye'dedir. Şu anda Ortadoğu'da ümmetin kanını akıtanlar, aslında bizimle mücadele ediyorlar. Ümmetin derdiyle dertlenmeK öncelikli vazifemizdir. İslam dünyasında akan kan ve gözyaşının durması için hep birlikte dua edelim.  İstanbul'da yaşamak bize ayrı bir sorumluluk yüklemektedir. Bunun bilinicinde olalım. Ben şimdiye kadar emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ramazan ayınızı ve bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında İstanbul teşkilatıyla buluştu. Buluşmada 3 Dönemi dolduran ilçe Başkanları için veda zamanıydı.

 • Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Türk siyasi tarihinin son dönemine adeta damgasını vuran, ülkemizde uzun süren koalisyonlar dönemine son vererek tek parti iktidarını 15 yıldır sürdüren AK Parti, kuruluşunun 16. yıldönümünü kutladı.

 • Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi Samsunlu Fatma Kılıç Özden ile 30 yıllık siyasi hayatını, kadının siyasetteki ve toplumdaki rolünü İstanbul Samsun Life Gazetesine anlattı.

 • Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı 3 milletvekilinin katılımı ile bayramlaşmasını yaptı. AK Parti Zeytinburnu’nda Bayramlaşma programına katılan Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderi demektir Sizlerde bunun farkında olun dedi.

 • Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı halen teşkilat içinde görevleri olan yüzlerce parti mensubu ile iftarda bir araya geldi.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun konulduğu İstanbul'daki Maltepe Cezaevi'ne kadar yapılacak Adalet Yürüyüşünü başlattı. CHP Genel Başkanı "Bıçak kemiğe dayandı" dedi.

 • AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş Dönemlerde Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Ak Parti teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Partililere Yönelik Geleneksel Ahde Vefa İftarı düzenledi.

 • AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 998 gün sonra AK Parti'nin kongresinde kürsüye çıktı. İl ve ilçe teşkilatlarında süratle yenilik yapılacağını söyledi. Belediye başkanlarına mesaj yolladı. AK Parti'yi belediyelerde elde ettiğimiz başarıların üzerinde kurduk. Partimizi omuzlamayan Belediye Başkanları gidecek dedi. Kongre sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan delegelerin tamamının oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı oldu.

 • Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 98.yıldönümünde CHP Zeytinburnu ilçe Başkanlığı 15 Temmuz Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu. Okunan İstiklal Marşının ardından CHP İlçe Başkanı Metin Doğan bir açıklama yaptı. Doğan açıklanmasında Devletin yönetenlerin 19 Mayıs törenlerini yasaklamalarına, engellemelerine ve aymazlıklarına karşı bir her 19 Mayıs’ta meydanlar olmaya devam edeceğiz dedi.

 • Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  CHP Zeytinburnu Belediye Başkan aday adayı işadamı Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarına katıldı.

 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

 • Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  FETÖ’nün tepe yönetim kadrosuyla, üst düzey yönetici konumundaki ‘molla ve mahrem hizmetler’ yapılanmasındaki kişilerin ‘gaybubet’ adı verilen gizli adres ve örgüt evlerinde saklandıkları belirlendi. Terör örgütünün ‘yok olma, göz önünde bulunmama’ anlamına gelen ‘gaybubet’ kelimesinden hareketle 15 Temmuz sonrası aranan firarileri bu adreslere yerleştirdiği öğrenildi, 61 şüpheliden 40’ı tutuklandı. Tutuklananlar arasında Zeytinburnu CHP Meclis üyesi işadamı Sadettin Ulubay'da var.

 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

 • Ünver: Teşekkürler Zeytinburnu

  Ünver: Teşekkürler Zeytinburnu

  Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı Nisan ayı danışma Meclisini Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yaptı. 16 Nisan Referandumun ardından yapılan ilk danışma meclisinin ana gündem maddesi Referandum sonuçlarıydı.

 • İstanbul HAYIR derken Zeytinburnu EVET dedi

  İstanbul HAYIR derken Zeytinburnu EVET dedi

  YÜKSEK Seçim Kurulu'nun (YSK) sistemine giren referandum sonuçlarına göre Türkiye genliyle birlikte İstanbul'da da oy sayımı tamamlandı.

 • Bahçeli: 'Sınırlar değişiyor, Türkiye asıl hedeftir'

  Bahçeli: 'Sınırlar değişiyor, Türkiye asıl hedeftir'

  İstanbul mitinginde konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, "Füzeler havalarda uçuşuyor, bombalar peş peşe patlıyor. Yanı başımızda insanlar ölüyor, insanlık can çekişiyor. Sınırlar değişiyor, unutmayın Türkiye asıl hedeftir. Bir olmalıyız, hep birlikte Türkiye’yi müdafaa etmeliyiz" dedi.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.5%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan