AK Parti Zeytinburnu Teşkilatının Armutlu’da ki Referandum Kampına, Genel merkez teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, İstanbul İl Başkan yardımcıları Celal Erdoğan, Habibe Başer Çiftçioğlu, Zeytinburnu Ana Kademe Yönetimi, Mahalle Teşkilatları, Kadın ve Gençlik Kolları ile İlçe Teşkilatının tamamı katıldı.

Danışma Meclisinde kürsüye ilk olarak tecrübeli ilçe başkanı Bahattin Ünver çıktı. Başkan Bahattin Ünver,  15 Temmuz darbe girişiminde Türkiye'nin büyük bir ihanet ve işgal teşebbüsüyle karşı karşıya kaldığını söyledi.  Darbe girişimiyle Türkiye'nin iç savaşa sürüklenmek istendiğini belirten Ünver, “Bu mücadeleyi hamdolsun ülkemiz ve milletimiz kazandı. Türkiye'de şu anda tüm terör örgütlerine karşı ciddi bir mücadele sürdürüyoruz. Tabii ki 15 Temmuz'un kahramanları var. Başta 246 şehidimiz, 2 binin üzerinde gazimiz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Onların yaptıkları ilelebet unutulmayacak. Bu referandum bu hainlere de öldürücü bir darbe olacak dedi.

Anayasa değişikliği seçimlerinin 16 Nisan’da yapılacağını belirten AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Arkadaşlar bu Türkiye'nin son 100 yılının en önemli projesidir. Bu seçimlerde el birliği ile bundan önceki seçimlerde nasıl tarih yazdıysanız Türkiye'nin geleceği ile ilgili bu önemli halk oylamasında yeni bir tarih yazmaya sizleri davet ediyorum. Tüm teşkilatlarımız hep birlikte, belediye yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz bir seferberlik ilan etmek suretiyle bu ülke üzerinde hesap yapmak isteyen kim varsa bunların hesabını boşa çıkartma günüdür referandum günü. O referandum sürecine kadar hepinizi uykusuz kalmaya gerekirse, aç kalmaya gerekirse bitap düşmeye hepinizi davet ediyorum. Bu projede hepinizin emeğini alın terini inşallah bırakalım mazlum milletleri sevindirelim inşallah. Bu ülkenin mazlum milletlerin sesi olmuş, Recep Tayyip Erdoğan'ın nefesini ve sesini kesmeye tüm iş birlikçilerine vereceğimiz en güzel ders o akşam alacağımız sonuç olacaktır dedi.

Armutlu’da AK Parti Zeytinburnu İlçe Teşkilatının Danışma Meclisine katılan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, halk oylaması sonucunda vesayet odaklarının biteceğini belirterek, "İşini yapan hiç kimseyle işimiz yok. İşini yapmayan embesillerden bu ülkenin kurtulması gerekiyor. Onun için hep birlikte kurtaracağız" diye konuştu.

AK Parti’nin yaptığı icraatları hazmedemeyenlerin olduğunu söyleyen Ataş, "AK Parti iktidarları döneminde insanların birbirlerini Alevisi, Sunnisi, Kürdü, Türkü, başörtülüsü, başörtüsüzü hiç kimsenin birbirini hor görmediği, dışlanmadığı bir Türkiye meydana getirmeye gayret ettik. Kardeşliğimizi hazmedemiyorlar. Barış içerisinde insanlarımızı hazmedemediği için ayak oyunlarıyla, film, fırıldak çevirmek suretiyle bu ülkeyi huzursuz bir ortama taşıma gayretindeler. Bağımsız yargı. Kendileri istikametinde verilmeyen hiçbir yargı bağımsız yargı değildir dedi.

Ataş, Halk oylaması sonucunda bu vesayet odakları bitecek. En basit tanımıyla söylüyorum. İşini doğru yapmayan ne kadar bürokrat varsa hepsinin işine son verilecek. İşini adam gibi yapacak ya da defolup gidecek. Görevini, işini adam gibi yapmayanlar bu ülkede kalkıp da bu milletin ensesinde boza pişiremeyecek. Onun için karşı çıkıyorlar. Bir hastane yöneticisini görevden alamıyorsunuz, bir milli eğitim müdürünü alamıyorsunuz, bir ilin bürokratını görevinden alamıyorsunuz. Niye, mahkeme gidiyor 2 ay içerisinde yine karşınızda oturuyor. İşini yapan hiç kimseyle bizim işimiz yok. ‘Bizim adamımız’ meselesi nedir biliyor musunuz. Bizim adamımız işini doğru yapan, siyasi görüşü ne olursa olsun işini doğru yapsın. İşini doğru yapmayan adam siyasi olarak benim görüşümden de olursa o benim adamım olamaz. Benim adamım olması için işini adam gibi yapması lazım. Zihniyeti ne olursa olsun beni ilgilendirmiyor. İşini düzgün, doğru yapsın. İşini yapmayan embesillerden bu ülkenin kurtulması gerekiyor. Onun için hep birlikte kurtaracağız. Bu ülkeyi yeniden kalkındıracağız, geliştireceğiz." Dedi.

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL