• Afrin Operasyonu Fiilen Başladı! Jetler 108 hedefi Vurdu
  • Öğrenciler Karnelerini Aldı, Yarıyıl Tatili Başladı!
  • İstanbul'un imar yönetmeliği değişti
  • Saadet Partisi gazetecilerle yemekte buluştu
  • Bu ülkenin Ömer Turan'dan başka derdi yok mu?
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

İlkay Biber; Cumhurbaşkanı Zeytinburnu’na ihanet edenlere bunun hesabını sorsun

Zeytinburnu Belediye Meclis Toplantısının Şubat ayı ilk birleşiminde adeta eteklerdeki taşlar döküldü. CHP Meclis Üyesi İlkay Biber, Cumhurbaşkanı iki ay önce yaptığı açıklamada Dikey yapılaşma şehre ihanettir dedi. En çok dikey yapılaşma yapılan yerlerden biride Zeytinburnu Sahili Sayın Cumhurbaşkanı Zeytinburnu’na ihanet edenlere de bunun hesabını sorsun dedi.

07 Şubat 2017 Salı 12:24

Mecliste İlk olarak CHP’li meclis üyesi İlkay Biber kısa bir süre önce hayatını kaybeden eski başkan yardımcısı Av. Fahri Biçer, Genç yaşında hakkın rahmetine kavuşan Tolunay Mustafa Ergül’e Allah’tan rahmet diledi. Sağlık sorunları olan Ak Parti Meclis üyeleri Cahit Bayram ve Kadir Erbasan’a da Allah’tan sağlık diledi.

Meclis Üyesi İlkay Biber, 18 yıldır Zeytinburnu’nu siz yönetiyorsunuz. Yaşanan her facianın ardından dönün topu eski döneme atıyorsunuz. Böyle bir zihniyet olamaz. Evet, gidip savcılığa suç duyurusunda bulunduk. Çocuklar süs havuzunda elektrik çarpmasından öldü bunun bir sorumlusu yok mu? Geçmiş dönem Meclis Üyeliği yapan AK Partili Meclis Üyeleri bu binalar yapılırken Belediyede birim müdürüydü ama alfa sıra gelince sorumluluk bizde.

Suçlu biziz. Suçlu biz değiliz suçlu burayı yöneten sizlersiniz. Bununda hesabın vereceksiniz. Bu belediyenin bütün belgeleri elinizde. Eğer geçmişte yanlış yapılan bir şey varsa alın bu belgeli gidin bunları yargıya verin. Bunu da yapmazsanız yine Sizler suçlusunuz. İki ay önce Cumhurbaşkanımız yaptığı bir konuşmada Şehre ihanetten bahsetti. Evet Sizlerin yaptığı ihanetten bahsetti. Dikey yapılaşmaya karşıyım dedi.

Sizler ihanet içindesiniz. En yakın olanı söylüyorum. Ambarları ticaret alanı iken imara açıp konut+ticarete çevirdiniz. Orayı da dikey yapılaşmaya açtınız. Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum bu ihanetin içinde olan Zeytinburnu Belediyesi yöneticiyle ilgili gereğini yapsın.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler1

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.5%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan