• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
 • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
 • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
 • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

AK Parti Nuripaşa Mahallesi Danışma Meclisini yaptı

AK Parti Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesi Danışma Meclisini yoğun hava muhalefeti ve yoğun kar yağışına rağmen coşkulu bir şekilde yaptı.

07 Ocak 2017 Cumartesi 08:34

AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanlığı her ay düzenli olarak yaptığı İlçe Danışma Meclisinin yanı sıra Mahalle Danışma Meclislerini de aralıksız yapmaya devam ediyor. Nuripaşa Mahallesi Danışma Meclisini Mahalle Başkanı Ahmet Uluocak tertip etti.

Zeytinburnu Kazlıçeşme Kültür Merkezi Karadeniz salonundaki Danışma Meclisinin Divan Başkanlığını Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Kuyumcu, Kadın Kolları Mahalle Başkanı Figen Demirci, Seçim işleri Başkanı Erkan Ak, Halkla ilişkiler başkanı Hakan Tüter yaptı. Kürsüye ilk olarak Deneyimli Mahalle Başkanı Ahmet Uluocak çıktı ve Nuripaşa Mahallesini rakamlarla katılımcılara tanıttı. Uluocak konuşmasını şöyle sürdürdü. Ak Parti Nuripaşa mahalle teşkilatı olarak düzenlemiş olduğumuz mahalle danışma meclisimize hoş geldiniz şeref verdiniz. Ülkemizde şüphesiz, başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde işte bu kadroların yapmış olduğu, yurt içi ve yurt dışındaki başarılı çalışmalar Türk düşmanlarını ve aynı zamanda İslam düşmanlarını rahatsız etmiş ve bu milletin yükselişini nasıl durdururuz telaşına düşürmüştür. Bunun neticesinde her türlü hile ve alçaklık yoluna başvurarak özellikle son bir kaç aydır milletimizi derinden üzen yaralayan, milletimizin birliğine ve beraberliğine kast eden saldırılar düzenlenmişlerdir ve bu hain saldırılarda canlarımızı vatan evlatlarımızı yitirmiş bulunmaktayız. Tıpkı 15 temmuz gecesi göstermiş olduğu kahramanlık ile hesap edemedikleri yiğit adam Ömer Halisdemir gibi yine dün İzmir’de yaşanan terör saldırısında hesap edemedikleri bir kahraman ile fethi sekini karşılarında bulmuş amaçlarına ulaşamamışlardır. Hainler bilmelidirler ki vatanımızda ne Ömer Halisdemirler ne fethi sekinler bitmeyecektir. Bu vesile ile kahraman şehitlerimizi saygı ile yad ediyor mekanlarının cennet olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum. Sözlerime son vermeden evvel, Türkiye içerisinde  bu milleti birbirine düşürmek isteyen mihraklar bilmelidirler ki, Kürtleri temsil ettiğini söyleyen bir örgütün katliam planını bir Kürt olan kahraman polisimiz engellemiştir. Kürt ile Türk öz be öz kardeştir. Bu duygu ve düşüncelerle gecemizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor sizleri bir kez daha saygıyla selamlıyorum dedi. AK Parti Zeytinburnu Teşkilat Başkanı Hasan Memiş yaptığı konuşmada kısa bir süre sonra 7/24 sahaya inip Anayasa Referandumu için aralıksız çalışacaklarını söyledi.

AK Parti Zeytinburnu’nun deneyimli İlçe Başkanı Bahattin Ünver Ne mal ne mülk hepsi geçici hayatımın en büyük onuru 8 Yıldır Sizlerle yürüttüğüm Bu ilçe başkanlığı görevidir dedi. Başkan Ünver konuşmasına şöyle devam etti.  Benim Başkanlığımda 7 Tane birbirinden önemli seçime aynı zamanında zafere imza attık. Hepsi birbirinden önemliydi. Fakat tüm bu seçimlerinin finali geldi çattı. Şu an önümüzde eğer TBMM’de geçer ve Halk oylamasına gelirse bir referandum olacak. Teşkilat olarak bizim vazifemiz halkımıza yeni sistemi net ve özet bir şekilde anlatıp evet yönünde oy kullanmalarını temin etmektir. Bu teşkilat da bunu yapacak güçtedir. Şu an Mahalle danışma meclisleri ile en alttan teşkilat çalışmalarımıza başlamış durumdayız. 7 Haziran seçimlerinde biraz rehavete kapıldık ne olduğunu hep beraber gördük. Evet o seçimde de birinci parti idik ve % 42 oy aldık ama tek başımıza iktidar olmamıza yetmedi. Oysa 2003 de % 34 ile tek başımıza iktidar olmuştuk.   Ama 7 Haziran‘da barajı geçen parti sayısı 4 olduğu için % 42 oy almamıza rağmen 258 milletvekilinde kaldık ve hükümeti kuramadık. Referandum ’da da şu an evet diyenlerin oranı % 45 ile 48 arasındadır. Bizim görevimiz bu oranı en az % 50 nin üstüne çıkarmaktır diyen Ünver şu an hepimizin omuzunda ciddi bir mesuliyet var. Hepimiz çocuklarımıza ve gelecek nesillere güzel bir ülke bırakmak için var gücümüz ile çalışacağız dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL


AK Parti Nuripaşa Mahallesi Danışma Meclisini yaptı


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • AK Parti Zeytinburnu Kongre tarihi belli oldu

  AK Parti Zeytinburnu Kongre tarihi belli oldu

  AK Parti İstanbul İlçe Kongrelerinin takvimi belirlendi. Kongreler 15 Nisan’a kadar tamamlanmış olacak. Zeytinburnu Kongresi ise 8 Nisan Pazar günü Saat 12:00'da Abay İmamhatip Ortaokulu Spor Salonunda yapılacak

 • CHP'den Saadet Partisine iade-i ziyaret

  CHP'den Saadet Partisine iade-i ziyaret

  Son günlerin en popüler partisi Saadet Partisi adeta paylaşılamıyor.. Bir yandan AK Parti-MHP ittifak bloğunun yoğun takibi, bir yandan da muhalefet partilerinin ilgisi ve alakası ile Saadet Partisi adeta markaj altında. Sıkı markaj devam ederken CHP ilçe Başkanlığı Saadet Partisine iadei ziyarette bulundu

 • Zeytinburnu’nda yerel seçim bu kez kolay lokma olmayacak

  Zeytinburnu’nda yerel seçim bu kez kolay lokma olmayacak

  Cumhuriyet Halk Partisi bir yılı aşkın bir süredir 2019 seçimleri için aralıksız çalışıyor. Bu süreçte Kongresini yapan yönetimini güçlendiren, Kandın ve Gençlik kollarını yeniden yapılandıran ilçe Örgütü’nün ilk hedefi Belediyenin burçlarına CHP Bayrağını dikmek.

 • İşte Zeytinburnu'nda AK Parti'nin muhtemel ilçe Başkanı

  İşte Zeytinburnu'nda AK Parti'nin muhtemel ilçe Başkanı

  AK Parti İstanbul'da geçen yılın sonlarında ilçe Başkanlarına yönelik temayul yoklaması yapmıştı. Yapılan yoklama sonrasında öne çıkan ismler Anakara'da genel merkez çağrılmıştı. 23.08.2017 tarihinde Zeytinburnu'ndan Metin Develi yapılacak kongrede ilçe Başkanı olarak görevlendirilmiş ve kendisine bu görevlendirme genel merkez tarafından iletilmişti.

 • Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Dr.Adil Emecan'ın eşi, CHP eski il yöneticisi Emine Gülizar Emecan, 52 kişilik Parti Meclisi’ne adını yazdırdı. Emine Gülizar Emecan, bu kurultayda listeye yeni giren isimler arasındaki başarısıyla da dikkat çekti.

 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe teşkilatı ziyaretlere devam ediyor.. İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve ilçe Başkan yardımcıları, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret edip ilçemiz ile ilgili fikir teattisinde bulundular.

 • Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  AK Parti, İstanbul’un ilçe kongrelerine başlamadan önce, yeni il başkanı adayını belirleyecek. Önümüzdeki günlerde, bu ismin açıklanması bekleniyor. Nabız yoklamaları devam ederken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni bir isim lazım diyerek rotayı belirledi. Şubat ayı içerisinde önce ilçe kongreleri ardından da İl kongresi yapılacak.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  25 Yıl önce arabasına yerleştirilen bomba düzeneği ile aramızdan alınan Türk basınının unutulmaz ismi cumhuriyet gazetesinin araştırmacı gazetecisi Uğur Mumcu CHP Zeytinburnu ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikle anıldı..

 • CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP Zeytinburnu yeni yönetimi kendilerine nezaket ziyareti yapan saadet parti ilçe yönetimini ağırladı. Orta doğu bataklığı, ekonomik çıkmazlar, hukuksuzluğun boyutları ve HAYIR Blok’u ortak konulardı.

 • CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü 2019 seçimleri için kan tazeledi ve yeniden yapılanmasını tamamladı. İlçe kongresinde deneyimli siyasetçi Metin Doğan yeniden İlçe Başkanlığına seçilmişti. İlçe kongresinin ardından Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da yeni yönetimlerini belirledi.

 • İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti’nin il ve ilçe başkanları hızlı bir şekilde netleşiyor. Bu bağlamda İYİ Parti Zeytinburnu’nun kurucu ilçe başkanı belli oldu.

 • Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Üç Dönemini tamamlayan fakat kongreye sayılı günler kala yine ekibiyle 7/24 halkın içinde olan bir ziyaretten, bir etkinlikten diğerine koşan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver Zeytinburnu Haber Gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı.

 • ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  CHP İBB Meclis Üyesi Esin Hacıalioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘İstanbul’a ihanet ettik’ sözlerini hatırlatarak, ‘İhanetin bir bedeli olmalı. İhanetin hesabı verilsin” talebinde bulundu

 • ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Zeytinburnu’nda resmi törenle anıldı. Resmi törenin hemen ardından Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk Anıtının Zeytinburnu meydanından kaldırılıp Kaymakamlığın önündeki otoparka konulmasına tepki gösterdi ve alkışlı protesto etti.

 • Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü ocakları Başkanlık görevini yaklaşık bir yıl sürdüren Okan Topçu görevini Tunahan Haydar’a devretti.

 • Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve Yönetim Kurulu üyeleri 10 Yıldır aralıksız olarak devam ettirdiği Cami cemaatiyle buluşma ve Cuma sabahı kahvaltı programlarına ilçe kongresi sayılı günler kalmasına rağmen devam ediyor.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan