Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı geleneksel Cuma sabahı kahvaltı programına Anayasa Referandumu öncesi yeniden start verdi. 15 Temmuz Darbe girişimin ardından her Cuma bir camide cemaatle kahvaltı yapan AK Teşkilatın bu haftaki durağa Yeşiltepe Mahallesiydi. AK Parti’nin Kahvaltı programına AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, İlçe Başkan Yardımcıları Mustafa Yiğitoğlu, Alaaddin Çam, Ahmet Kaya, Mustafa Yalçınkaya, Meclis Üyesi Adem Uluocak, Zeytinburnu Müftüsü İsmail Gökmen, Yeşiltepe Mahalle Başkanı Eyüp Süner ve AK Teşkilat katıldı.

Cemaatle birlikte sabah namazını kılan AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve beraberindeki İlçe Yöneticileri namazın ardından cemaatle birlikte sabah kahvaltısı yaptı. Başkan Ünver Cemaatle çay içti sohbet etti. Camideki kahvaltının ardından AK Teşkilat Yeşiltepe Mahallesi Muhtarı Nadiye Polat’ı ve Mahalledeki Yerel gazetelerinin Yöneticilerini ziyaret etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver Cuma Sabahı kahvaltı programlarının geleneksel hale geldiğini ve 8 yıldır yaptıklarını bunları bir seçim çalışması olarak görmediklerini, Ak Parti’de seçim çalışması diye bir çalışma yok Bizler Türkiye için 7/24 çalışıyoruz. Amacımız çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakmak dedi. Bundan sekiz yıl önce ilçe başkanı olduğum günlerde yol haritamızı belirlerken Cuma sabahları değişik mahallerdeki camilerde sabah namazından sonra camii cemaati ile beraber kahvaltı yapıp mahalle ve ülke sorunlarını konuşacağımız bir zaman oluşturduk. Birçok çalışma yaptık ve yapıyoruz. Ama içlerinde en önemsediğim çalışma bu oldu. Kısa bir süre sonra inşallah Referandum olacak AK Parti ve MHP güzel bir çalışmaya imza attı. Halkımızın onayıyla da artık ülkemizde bu darbeciler koalisyonlar tarihe gömülecek dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL