• Onlar İlk Kez Tatil Yaptı
 • Zeytinburnu çarşı ve mahalle bekçileri göreve başladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Ak Parti Zeytinburnu Emektarlarını Unutmadı

Ak Parti Genel Merkez ve İstanbul İl başkanlığı İstanbul’un 39 ilçe başkanlığına gönderdiği genelge ile kuruluştan bugüne kadar ilçe başkanlığında görev yapan Mahalle Başkanları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis üyeleri ile istişare toplantısı yapma talebinde bulundu.

27 Kasım 2016 Pazar 10:42

Zeytinburnu Ak Parti İlçe başkanı Bahattin Ünver’de ilçede bugüne kadar görev yapan herkes ile ilçe merkezinde istişare toplantıları yaptı. Geçmişten Günümüzde Görev Yapanlar Nostalji Turu Yaptı Eski Mahalle Başkanları ve ilçe başkan yardımcıları İlçe başkanı Bahattin Ünver, Yardımcıları Mustafa Yalçınkaya, Hasan Memiş, Ahmet Kaya ve Mustafa Yiğitoğlu‘nun da hazır bulunduğu toplantıda bir araya geldi. Toplantının Açılış konuşması Ak parti Zeytinburnu İlçe Balkanı Bahattin Ünver’in konuşması ile başladı.

Başkan Bahattin Ünver yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi  “Yıllardır ülkemizde her 10 yılda bir yapılan askeri darbelerin hiç birisini kabul etmek mümkün değil. Ancak 15 Temmuz 2016’da yapılan hain darbe girişimi bugüne kadar yapılan hiçbir darbeye benzemiyor. Bu darbe değil bir işgal ve ülkeye paylaşma planıdır. Halkımız bunu gördüğü için ilk kez tanka kafa atacak kadar bu kalkışmaya karşı çıktı. Allah’a çok şükür hep beraber kurucu genel başkanlığımızın öncülüğünde bu hain kalkışmayı bertaraf ettik. Şu an bu hainler değişik yollarla ülkemizi çökertmenin peşindeler. Son Günlerde herkesin 100 dolar satın almasını isteyecek kadar alçaldılar ama hep beraber el birliği ile bunu da aşacağız.
Aslında konuşacağım çok şey var ama sizi dinlemek için ben konuşmamı burada kesiyorum dedi.

Eski Seyitnizam Mahalle başkanı Nazım Cebeci Zeytinburnu halkı kentsel dönüşüm konusunda yeterli bilgiyi alamıyor. Belediyemiz bu konuda bir birim kurup halkı ilk elden bilgi sahibi yaparsa çok memnun oluruz dedi. Gazetemizin Kurucu imtiyaz sahibi ve eski mahalle başkanı ve ilçe başkan yardımcısı Hüseyin Çetiner’de şunu sordu ” İfade vermeye gitmedikleri için gözaltına alınıp ifadesi alınan HDP eş genel başkanları, milletvekilleri ve belediye başkanlarının tutuklanıp yelerine kayyum atanmasının Ak parti’ ye ve ülkeye yararı şu an yok gibi. İnşallah bir süre sonra bu işlemleri de FETÖ’nün kripto üyeleri olan kişiler yaptı demeyiz diyerek bu tür konulara dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Eski Sümer Mahalle başkanı Ramazan Aygün ise şu an ülkemiz üzerinde büyük oyunlar onanıyor. Kendi aramızdaki ufak tefek sorunları öne sürüp aramızdaki birlik ve beraberliği yok etmemiz gerekir dedi.

Eski Beştelsiz mahalle başkanı Baki Özdin bu tür istişare toplantıları çok önemli. Bizi hatırlayıp davet etmenize çok sevindim. Ama bizim dönemimizde sanki daha sık şekilde istişare toplantıları yapılıyordu gibime geliyor şu an da aynı şekilde toplantılar yapılıp yapılmadığını merak ediyorum dedi. Eski Maltepe Mahalle başkanı İlhan Taç ise Almanya’ya kaçan gazeteci Can Dündar’ın Türkiye şu an bir cehennem gibi açıklamasına tepki gösterdi. Toplantıya katılan diğer kişiler de yapılması gerekenler hakkında ilçe başkanı Bahattin Ünver ve yardımcılarına fikirlerini önü açık toplantıda aktarma fırsatı buldukları için teşekkür etti.

Bahattin Ünver konuşacak sözü olan bütün katılımcıları dineldikten sonra kapanış konuşması ile toplantı davetine icabet eden herkese teşekkür etti. Bizim sürekli istişare yapmamız gerekir. Biz her seçim için bu çok önemli dedik ve öyledir de ama yapılacak olan Referandum gerçekten ülke için çok önemli bir seçim olduğundan dolayı ülkesini seven herkesin evet demesi adına hep beraber çalışmamız gerekir dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ
Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • “Halkın belediye başkanları da halkın oylarıyla yani seçimle gitmesi lazım”

  “Halkın belediye başkanları da halkın oylarıyla yani seçimle gitmesi lazım”

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifasıyla ilgili konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, “Halkın belediye başkanları da halkın oylarıyla yani seçimle gitmesi lazım” dedi.

 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Eylül Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Eylül Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Eylül Ayı 2.Birleşim

 • CHP Zeytinburnu'nda Kurban Bayramı

  CHP Zeytinburnu'nda Kurban Bayramı

  CHP Zeytinburnu'nda Kurban Bayramı

 • AK Parti Zeytinburnu’nda Halef-Selef Bayramlaşma

  AK Parti Zeytinburnu’nda Halef-Selef Bayramlaşma

  AK Parti Zeytinburnu’nda Kurban Bayramında duygusal anlar yaşandı. 9 Yıldır ilçe başkanlığını başarılı bir şeklide yürüten Başkan Bahattin Ünver için son Bayramlaşma programıydı. Başkan Ünver 19 Bayramdır gelin dedik koşun geldiniz hakkınızı helal edin. Hep birlikte siyasette tarih yazdık dedi.

 • Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında İstanbul teşkilatıyla buluştu. Buluşmada 3 Dönemi dolduran ilçe Başkanları için veda zamanıydı.

 • Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Türk siyasi tarihinin son dönemine adeta damgasını vuran, ülkemizde uzun süren koalisyonlar dönemine son vererek tek parti iktidarını 15 yıldır sürdüren AK Parti, kuruluşunun 16. yıldönümünü kutladı.

 • Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi Samsunlu Fatma Kılıç Özden ile 30 yıllık siyasi hayatını, kadının siyasetteki ve toplumdaki rolünü İstanbul Samsun Life Gazetesine anlattı.

 • Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı 3 milletvekilinin katılımı ile bayramlaşmasını yaptı. AK Parti Zeytinburnu’nda Bayramlaşma programına katılan Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderi demektir Sizlerde bunun farkında olun dedi.

 • Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı halen teşkilat içinde görevleri olan yüzlerce parti mensubu ile iftarda bir araya geldi.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun konulduğu İstanbul'daki Maltepe Cezaevi'ne kadar yapılacak Adalet Yürüyüşünü başlattı. CHP Genel Başkanı "Bıçak kemiğe dayandı" dedi.

 • AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş Dönemlerde Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Ak Parti teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Partililere Yönelik Geleneksel Ahde Vefa İftarı düzenledi.

 • AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 998 gün sonra AK Parti'nin kongresinde kürsüye çıktı. İl ve ilçe teşkilatlarında süratle yenilik yapılacağını söyledi. Belediye başkanlarına mesaj yolladı. AK Parti'yi belediyelerde elde ettiğimiz başarıların üzerinde kurduk. Partimizi omuzlamayan Belediye Başkanları gidecek dedi. Kongre sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan delegelerin tamamının oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı oldu.

 • Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 98.yıldönümünde CHP Zeytinburnu ilçe Başkanlığı 15 Temmuz Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu. Okunan İstiklal Marşının ardından CHP İlçe Başkanı Metin Doğan bir açıklama yaptı. Doğan açıklanmasında Devletin yönetenlerin 19 Mayıs törenlerini yasaklamalarına, engellemelerine ve aymazlıklarına karşı bir her 19 Mayıs’ta meydanlar olmaya devam edeceğiz dedi.

 • Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  CHP Zeytinburnu Belediye Başkan aday adayı işadamı Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarına katıldı.

 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

 • Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  FETÖ’nün tepe yönetim kadrosuyla, üst düzey yönetici konumundaki ‘molla ve mahrem hizmetler’ yapılanmasındaki kişilerin ‘gaybubet’ adı verilen gizli adres ve örgüt evlerinde saklandıkları belirlendi. Terör örgütünün ‘yok olma, göz önünde bulunmama’ anlamına gelen ‘gaybubet’ kelimesinden hareketle 15 Temmuz sonrası aranan firarileri bu adreslere yerleştirdiği öğrenildi, 61 şüpheliden 40’ı tutuklandı. Tutuklananlar arasında Zeytinburnu CHP Meclis üyesi işadamı Sadettin Ulubay'da var.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.5%

8.3%

8.5%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan