• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
 • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
 • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
 • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Ak Parti Zeytinburnu Emektarlarını Unutmadı

Ak Parti Genel Merkez ve İstanbul İl başkanlığı İstanbul’un 39 ilçe başkanlığına gönderdiği genelge ile kuruluştan bugüne kadar ilçe başkanlığında görev yapan Mahalle Başkanları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis üyeleri ile istişare toplantısı yapma talebinde bulundu.

27 Kasım 2016 Pazar 10:42

Zeytinburnu Ak Parti İlçe başkanı Bahattin Ünver’de ilçede bugüne kadar görev yapan herkes ile ilçe merkezinde istişare toplantıları yaptı. Geçmişten Günümüzde Görev Yapanlar Nostalji Turu Yaptı Eski Mahalle Başkanları ve ilçe başkan yardımcıları İlçe başkanı Bahattin Ünver, Yardımcıları Mustafa Yalçınkaya, Hasan Memiş, Ahmet Kaya ve Mustafa Yiğitoğlu‘nun da hazır bulunduğu toplantıda bir araya geldi. Toplantının Açılış konuşması Ak parti Zeytinburnu İlçe Balkanı Bahattin Ünver’in konuşması ile başladı.

Başkan Bahattin Ünver yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi  “Yıllardır ülkemizde her 10 yılda bir yapılan askeri darbelerin hiç birisini kabul etmek mümkün değil. Ancak 15 Temmuz 2016’da yapılan hain darbe girişimi bugüne kadar yapılan hiçbir darbeye benzemiyor. Bu darbe değil bir işgal ve ülkeye paylaşma planıdır. Halkımız bunu gördüğü için ilk kez tanka kafa atacak kadar bu kalkışmaya karşı çıktı. Allah’a çok şükür hep beraber kurucu genel başkanlığımızın öncülüğünde bu hain kalkışmayı bertaraf ettik. Şu an bu hainler değişik yollarla ülkemizi çökertmenin peşindeler. Son Günlerde herkesin 100 dolar satın almasını isteyecek kadar alçaldılar ama hep beraber el birliği ile bunu da aşacağız.
Aslında konuşacağım çok şey var ama sizi dinlemek için ben konuşmamı burada kesiyorum dedi.

Eski Seyitnizam Mahalle başkanı Nazım Cebeci Zeytinburnu halkı kentsel dönüşüm konusunda yeterli bilgiyi alamıyor. Belediyemiz bu konuda bir birim kurup halkı ilk elden bilgi sahibi yaparsa çok memnun oluruz dedi. Gazetemizin Kurucu imtiyaz sahibi ve eski mahalle başkanı ve ilçe başkan yardımcısı Hüseyin Çetiner’de şunu sordu ” İfade vermeye gitmedikleri için gözaltına alınıp ifadesi alınan HDP eş genel başkanları, milletvekilleri ve belediye başkanlarının tutuklanıp yelerine kayyum atanmasının Ak parti’ ye ve ülkeye yararı şu an yok gibi. İnşallah bir süre sonra bu işlemleri de FETÖ’nün kripto üyeleri olan kişiler yaptı demeyiz diyerek bu tür konulara dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Eski Sümer Mahalle başkanı Ramazan Aygün ise şu an ülkemiz üzerinde büyük oyunlar onanıyor. Kendi aramızdaki ufak tefek sorunları öne sürüp aramızdaki birlik ve beraberliği yok etmemiz gerekir dedi.

Eski Beştelsiz mahalle başkanı Baki Özdin bu tür istişare toplantıları çok önemli. Bizi hatırlayıp davet etmenize çok sevindim. Ama bizim dönemimizde sanki daha sık şekilde istişare toplantıları yapılıyordu gibime geliyor şu an da aynı şekilde toplantılar yapılıp yapılmadığını merak ediyorum dedi. Eski Maltepe Mahalle başkanı İlhan Taç ise Almanya’ya kaçan gazeteci Can Dündar’ın Türkiye şu an bir cehennem gibi açıklamasına tepki gösterdi. Toplantıya katılan diğer kişiler de yapılması gerekenler hakkında ilçe başkanı Bahattin Ünver ve yardımcılarına fikirlerini önü açık toplantıda aktarma fırsatı buldukları için teşekkür etti.

Bahattin Ünver konuşacak sözü olan bütün katılımcıları dineldikten sonra kapanış konuşması ile toplantı davetine icabet eden herkese teşekkür etti. Bizim sürekli istişare yapmamız gerekir. Biz her seçim için bu çok önemli dedik ve öyledir de ama yapılacak olan Referandum gerçekten ülke için çok önemli bir seçim olduğundan dolayı ülkesini seven herkesin evet demesi adına hep beraber çalışmamız gerekir dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ
Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • CHP'den Saadet Partisine iade-i ziyaret

  CHP'den Saadet Partisine iade-i ziyaret

  Son günlerin en popüler partisi Saadet Partisi adeta paylaşılamıyor.. Bir yandan AK Parti-MHP ittifak bloğunun yoğun takibi, bir yandan da muhalefet partilerinin ilgisi ve alakası ile Saadet Partisi adeta markaj altında. Sıkı markaj devam ederken CHP ilçe Başkanlığı Saadet Partisine iadei ziyarette bulundu

 • Zeytinburnu’nda yerel seçim bu kez kolay lokma olmayacak

  Zeytinburnu’nda yerel seçim bu kez kolay lokma olmayacak

  Cumhuriyet Halk Partisi bir yılı aşkın bir süredir 2019 seçimleri için aralıksız çalışıyor. Bu süreçte Kongresini yapan yönetimini güçlendiren, Kandın ve Gençlik kollarını yeniden yapılandıran ilçe Örgütü’nün ilk hedefi Belediyenin burçlarına CHP Bayrağını dikmek.

 • İşte Zeytinburnu'nda AK Parti'nin muhtemel ilçe Başkanı

  İşte Zeytinburnu'nda AK Parti'nin muhtemel ilçe Başkanı

  AK Parti İstanbul'da geçen yılın sonlarında ilçe Başkanlarına yönelik temayul yoklaması yapmıştı. Yapılan yoklama sonrasında öne çıkan ismler Anakara'da genel merkez çağrılmıştı. 23.08.2017 tarihinde Zeytinburnu'ndan Metin Develi yapılacak kongrede ilçe Başkanı olarak görevlendirilmiş ve kendisine bu görevlendirme genel merkez tarafından iletilmişti.

 • Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Dr.Adil Emecan'ın eşi, CHP eski il yöneticisi Emine Gülizar Emecan, 52 kişilik Parti Meclisi’ne adını yazdırdı. Emine Gülizar Emecan, bu kurultayda listeye yeni giren isimler arasındaki başarısıyla da dikkat çekti.

 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe teşkilatı ziyaretlere devam ediyor.. İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve ilçe Başkan yardımcıları, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret edip ilçemiz ile ilgili fikir teattisinde bulundular.

 • Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  AK Parti, İstanbul’un ilçe kongrelerine başlamadan önce, yeni il başkanı adayını belirleyecek. Önümüzdeki günlerde, bu ismin açıklanması bekleniyor. Nabız yoklamaları devam ederken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni bir isim lazım diyerek rotayı belirledi. Şubat ayı içerisinde önce ilçe kongreleri ardından da İl kongresi yapılacak.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  25 Yıl önce arabasına yerleştirilen bomba düzeneği ile aramızdan alınan Türk basınının unutulmaz ismi cumhuriyet gazetesinin araştırmacı gazetecisi Uğur Mumcu CHP Zeytinburnu ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikle anıldı..

 • CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP Zeytinburnu yeni yönetimi kendilerine nezaket ziyareti yapan saadet parti ilçe yönetimini ağırladı. Orta doğu bataklığı, ekonomik çıkmazlar, hukuksuzluğun boyutları ve HAYIR Blok’u ortak konulardı.

 • CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü 2019 seçimleri için kan tazeledi ve yeniden yapılanmasını tamamladı. İlçe kongresinde deneyimli siyasetçi Metin Doğan yeniden İlçe Başkanlığına seçilmişti. İlçe kongresinin ardından Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da yeni yönetimlerini belirledi.

 • İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti’nin il ve ilçe başkanları hızlı bir şekilde netleşiyor. Bu bağlamda İYİ Parti Zeytinburnu’nun kurucu ilçe başkanı belli oldu.

 • Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Üç Dönemini tamamlayan fakat kongreye sayılı günler kala yine ekibiyle 7/24 halkın içinde olan bir ziyaretten, bir etkinlikten diğerine koşan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver Zeytinburnu Haber Gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı.

 • ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  CHP İBB Meclis Üyesi Esin Hacıalioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘İstanbul’a ihanet ettik’ sözlerini hatırlatarak, ‘İhanetin bir bedeli olmalı. İhanetin hesabı verilsin” talebinde bulundu

 • ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Zeytinburnu’nda resmi törenle anıldı. Resmi törenin hemen ardından Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk Anıtının Zeytinburnu meydanından kaldırılıp Kaymakamlığın önündeki otoparka konulmasına tepki gösterdi ve alkışlı protesto etti.

 • Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü ocakları Başkanlık görevini yaklaşık bir yıl sürdüren Okan Topçu görevini Tunahan Haydar’a devretti.

 • Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve Yönetim Kurulu üyeleri 10 Yıldır aralıksız olarak devam ettirdiği Cami cemaatiyle buluşma ve Cuma sabahı kahvaltı programlarına ilçe kongresi sayılı günler kalmasına rağmen devam ediyor.

 • CHP Zeytinburnu Cumhuriyet Bayramını Fener alayı ile kutladı

  CHP Zeytinburnu Cumhuriyet Bayramını Fener alayı ile kutladı

  Cumhuriyet Halk Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı yer yıl olduğu gibi bu yılda alternatif bir Cumhuriyet bayramı törenin düzenledi. Bir gün önce Atatürk anıtına çeken koyan CHP bir gün sonra 29 Ekim gecesi Zeytinburnu’nda Fener alayı ile görkemli bir Cumhuriyet yürüyüşü tertip etti.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan