• Onlar İlk Kez Tatil Yaptı
 • Zeytinburnu çarşı ve mahalle bekçileri göreve başladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Sevenleri Meclis Üyesi Cahit Bayramı sonsuzluğa uğurladı

Zeytinburnu’muzun sevilen simalarından başarılı işadamı Cahit Bayram tedavi gördüğü Avrasya Hospital'de vefat etti.

14 Şubat 2017 Salı 09:13

Zeytinburnu’muzun sevilen simalarından Batman’ın ilçemizdeki önderlerinden olan başarılı işadamı AK Parti Meclis Üyesi Hacı Cahit Bayram Ağabeyimiz bir süredir amansız hastalıkla mücadele ediyordu  . Akciğer Kanserinin yanında Dünyada sayılı görülen bir çeşit cilt altı kanseriyle de mücadele eden Yürekli adam amansız hastalığa daha fazla direnemedi. Adam gibi adam AK Parti Meclis üyesi Cahit Bayram Ağabeyimiz tedavi gördüğü Avrasya Hospital'de 15:30 civarında vefat etti.

Meclis Üyesi Cahit Bayram için önce Mahallesinde komşularından helallik alındı. Ardından iki dönmedir görev yaptığı Zeytinburnu Belediyesinin önüne getirildi. Zeytinburnu Belediyesi çalışanları Belediye Başkanı Murat Aydın, Başkan Yardımcıları, AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve iki dönemdir görev yaptığı eski yeni meclis üyesi arkadaşları Belediye önündeki törende hazır bulundu. Belediye Başkanı Murat Aydın burada yaptığı kısa konuşmada birer ay arayla çok değerli iki mesai arkadaşının vefatının kendilerini derinden üzdüğünü söyledi. Başkan Aydın,Yardımsever iki bir ağabeyimizdi Bizler kendisinden razıydık Rabbimde kendisinde razı olsun dedi. Başkanın konuşmasının ardından Belediye çalışanları Hacı Cahit Bayrama haklarını helal ettiler.

Zeytinburnu Belediyesinin önündeki töreninin ardından Meclis Üyesi Cahit Bayram'ın naaşı Cenaze namazı için SeyyiNizam Camine getirildi. Merhum Cahit Ağabeyimizin sevenleri camiye akın etti. Caminin avlusunda adeta izdiham yaşandı. Cenaze anmazına,Kaymakam Ali Taşkın Balaban, Belediye Başkanı Murat Aydın,AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, CHP ilçe Başkanı Metin Doğan, Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, Eski Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, Eski ve yeni Meclis Üyeleri, işadamları, STK Başkanları, Sevenleri, Dostları,akrabaları katıldı. Zeytinburnu Müftüsü İsmail Gökmen'in Kıldırdığı cenaze namazı ve alınan helalliklerin ardından Kozlu mezarlığındaki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Cahit Bayram Kimdir?

16/03/1959 yılında Batman Sason'da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Batman Sason'da tamamladı. Siyasi hayatına Refah Partisi'nde başladı ve AK Parti kurulduktan sonra AK Parti'ye geçti. 2009 yerel seçimlerinde de Zeytinburnu AK Parti belediye meclis üyesi seçilerek 2011 yılında daimi encümen 2012-2013 yıllarında Bütçe Komisyonunda görev aldı. 2014 yerel seçimlerinde Zeytinburnu AK Parti belediye meclis üyesi seçildi ve aynı zamanda da C.S.S Bayram giyimin Genel Müdürlüğünü yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Fransızca, Kürtçe ve Arapça bilmektedir.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Eylül Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Eylül Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Eylül Ayı 2.Birleşim

 • CHP Zeytinburnu'nda Kurban Bayramı

  CHP Zeytinburnu'nda Kurban Bayramı

  CHP Zeytinburnu'nda Kurban Bayramı

 • AK Parti Zeytinburnu’nda Halef-Selef Bayramlaşma

  AK Parti Zeytinburnu’nda Halef-Selef Bayramlaşma

  AK Parti Zeytinburnu’nda Kurban Bayramında duygusal anlar yaşandı. 9 Yıldır ilçe başkanlığını başarılı bir şeklide yürüten Başkan Bahattin Ünver için son Bayramlaşma programıydı. Başkan Ünver 19 Bayramdır gelin dedik koşun geldiniz hakkınızı helal edin. Hep birlikte siyasette tarih yazdık dedi.

 • Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında İstanbul teşkilatıyla buluştu. Buluşmada 3 Dönemi dolduran ilçe Başkanları için veda zamanıydı.

 • Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Türk siyasi tarihinin son dönemine adeta damgasını vuran, ülkemizde uzun süren koalisyonlar dönemine son vererek tek parti iktidarını 15 yıldır sürdüren AK Parti, kuruluşunun 16. yıldönümünü kutladı.

 • Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi Samsunlu Fatma Kılıç Özden ile 30 yıllık siyasi hayatını, kadının siyasetteki ve toplumdaki rolünü İstanbul Samsun Life Gazetesine anlattı.

 • Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı 3 milletvekilinin katılımı ile bayramlaşmasını yaptı. AK Parti Zeytinburnu’nda Bayramlaşma programına katılan Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderi demektir Sizlerde bunun farkında olun dedi.

 • Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı halen teşkilat içinde görevleri olan yüzlerce parti mensubu ile iftarda bir araya geldi.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun konulduğu İstanbul'daki Maltepe Cezaevi'ne kadar yapılacak Adalet Yürüyüşünü başlattı. CHP Genel Başkanı "Bıçak kemiğe dayandı" dedi.

 • AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş Dönemlerde Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Ak Parti teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Partililere Yönelik Geleneksel Ahde Vefa İftarı düzenledi.

 • AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 998 gün sonra AK Parti'nin kongresinde kürsüye çıktı. İl ve ilçe teşkilatlarında süratle yenilik yapılacağını söyledi. Belediye başkanlarına mesaj yolladı. AK Parti'yi belediyelerde elde ettiğimiz başarıların üzerinde kurduk. Partimizi omuzlamayan Belediye Başkanları gidecek dedi. Kongre sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan delegelerin tamamının oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı oldu.

 • Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 98.yıldönümünde CHP Zeytinburnu ilçe Başkanlığı 15 Temmuz Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu. Okunan İstiklal Marşının ardından CHP İlçe Başkanı Metin Doğan bir açıklama yaptı. Doğan açıklanmasında Devletin yönetenlerin 19 Mayıs törenlerini yasaklamalarına, engellemelerine ve aymazlıklarına karşı bir her 19 Mayıs’ta meydanlar olmaya devam edeceğiz dedi.

 • Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  CHP Zeytinburnu Belediye Başkan aday adayı işadamı Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarına katıldı.

 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

 • Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  FETÖ’nün tepe yönetim kadrosuyla, üst düzey yönetici konumundaki ‘molla ve mahrem hizmetler’ yapılanmasındaki kişilerin ‘gaybubet’ adı verilen gizli adres ve örgüt evlerinde saklandıkları belirlendi. Terör örgütünün ‘yok olma, göz önünde bulunmama’ anlamına gelen ‘gaybubet’ kelimesinden hareketle 15 Temmuz sonrası aranan firarileri bu adreslere yerleştirdiği öğrenildi, 61 şüpheliden 40’ı tutuklandı. Tutuklananlar arasında Zeytinburnu CHP Meclis üyesi işadamı Sadettin Ulubay'da var.

 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.5%

8.3%

8.5%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan