• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
 • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
 • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
 • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Saadet Zeytinburnu'nda Ülke gündemini masaya yatırdı

Saadet Partisi Zeytinburnu ilçe teşkilatı Muhtarlar,spor kulüpleri ve Sivil toplum kuruluşları ile bir kahvaltıda buluştu.

05 Kasım 2016 Cumartesi 21:55
Programa, Saadet Partisi ilçe başkanı Kemal Yılmaz tüm katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasına şöyle devam etti. "Muhterem muhtarlarım ve stk temsilcilerim. istedik ki bugün Zeytinburnu'muzun önde gelenleri olarak siz güzide kardeşlerimle bir araya gelip hasbihal edelim. Hepinizin malumu, Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor.15 temmuzda hepinizin bildiği gibi bir darbe kalkışmasını atlattı Elhamdülillah. Bu şunu gösteriyor ki mesele Vatan-millet olunca milletimizin önünde duracak güç yoktur Elhamdülillah.Erbakan hocamızın dediği gibi "Bir milletin asıl gücü, tankı, topu, tüfeği değil imanlı, inançlı evletlarıdır" işte hocamızın işaret ettiği bu millettir.

Fakat bu olayın küçük fotoğrafıydı. Büyük fotoğrafta israil var, Amerika var,Avrupa var..Bunları gözardı edersek yeni kalkışmalar yeni sıkıntılar kaçınılmaz olur.Bu durum Ülkemizin ve hükümetimizin yetkililerinin dost ve düşman kavramını yeniden gözden geçirmesi gerekiyor.Amerika ve Avrupa ile ortak hareket ederek ne terör biter ne de sıkıntılar.Biz islam ortak pazarı,islam dinarı,islam birliği diyoruz.Bu zoır görünen şey aslında zor değil.Evet dünya 5 ten büyüktür ama bunu ifade etmek yeterli değil gereğini de yapmak lazımdır" dedi

İlçe başkanı Kemal Yılmaz'dan sonra kürsüye Saadet Partisi İstanbul İl Başkan yardımcısı Bilal Ay geldi..Bilal Ay konuşmasına toplantının hayırlara vesile olması temennisi ve katılımcılara teşekkür ile başladı.Ay şöyle devam etti "Muhterem Cennetmekan Erbakan hocamız bizlere her fırsatta bizler ulvi bir davanın neferleriyiz.Biz particilik yapmıyoruz. Emr-i bil maruf ve nehyi anil münker ile mükellefiz.Cihad şuuruyla tüm insanlığın kurtuluşu için çalışıyoruz derdi..

Hiç bir hükümet zarar vermek için değil hizmet için gelir..iyi şeyler yapanlara teşekkür ediyoruz.Biz hayra motor şerre fren oluruz.Biz Saadet Partisi olarak bu düsturla çalışıyoruz.Güzel şeyler yapılıyor,yollar,sağlık hizmetleri marmaray ..teşekkür ediyoruz...ama eksikleri,yanlışları söylemek de bizim boynumuzun borcu.Televizonlarda facia haberleri,ahlaksızca haberler,cinnet haberleri ile sıkça karşılaşıyoruz.İnsanlarımız maddi ve manevi sıkıntılara düçar olmuş durumda.Yine muhterem Erbakan hocamız her fırsatta Siyonizmi ve metodlarını anlattı.Onların metoddu şudur. işsiz bırakacaksın,aç bırakacaksın,borca esir edeceksin,dininden uzaklaştıracaksın ve yumuşak lokma yapıp yutacaksın..Siyonizm dünya ülkelerini bu şekilde idare ediyor.Siyonizm bir mikroptur ve yegane panzehiri Milli Görüştür,Saadet Partisidir.Şimdi bakalım siyonizmin metodu ülkemizde işliyor mu..

MADDE 1-Aç bırakacaksın : ülkemizde açlık sınırı 1500 tl,asgari ücret 1300 tl yoksulluk sınırı 4500 tl..yani evine 4500 tl. girmeyen her aile yoksul statüsünde..yani siyoniznin birinci maddesi iler halde ülkemizde..

MADDE 2-işsiz bırakacaksı..ülkemizde resmi rakamlara göre işsizlik %11,5 reelde %15..2 milyon üniversiteli kardeşimşiz işsiz.hemde asgari ücretle çalkışanları katmadan söylüyoruz..

MADDE 3- Borca esir edeceksin : Şu anda ülkemizde Allah'a ve resülüne savaş açmak olan faize bulaşmayan hiç kimse yok.harkes bankalara gırtlağa kadar borçlu.bankalara eski parayla 6 katrilyon borcumuz varken bugün 366 katrilyon oldu..3 milyon vatandaşımız kara listede..10 yıl evvel icra dosyası sayısı 9 milyonken bugün 27 milyon..Her yıl 50 katrilyon borç faizi ödüyoruz.

MADDE 4 :maneviyatından ve değerlerinden uzaklaştıracaksın. : Kıymetli kardeşlerim.teelevizyonlarda hergün görüyoruz.uyuşturucu ilkokul seviyesine indi.temini çok kolay olan yeni yeni bağımlılık yapan maddeeler üretilip piyasaya sürülüyor.Gençlerimiz başıboş,ahlaki değerlerden uzaklaşıyor.Tv dizileri ahlaki erozyana yol açıyor.

MADDE 5 : Birbirlerine kırdırıp bölerek yutacaksın : Dünya müslümanları ve ülkemizdeki insanlar birbirine düşürülmeye çalışılıyor..sürekli mezhep savaşları körükleniyor..Suriye savaşının başlarında biz Suriye'e uyarı maksatlı bir ziyaret yaptık.ve Beşşar Esad'a dedik ki,"Bak halkının sesine kulak ver, siyonizm Suriye'yi demokrasi bahanesi ile işgal etme hazırlığında.buna fırsat verme..Irak,Libya, ve diğer ülkelerin hali ortada". biz bunları söylediğimizde bizi Esatçı ilan ettiler.Yine Ergenekon mevzusunda kantarın topuzunu kaçırmayın,adaleti zedelemeyin dedik.Bizi Ergenekoncu ilan ettiler.Ama malesef ki biz haklı çıktık.Hep bunlar yanıldı ve aldatıldı.Sayın Cumhurbaşkanımız da itiraf etti zaten.Paralel mevzusunda da bizler haklı çıktık..yine kendi itirafları,Erbakan hoca hariç herkes fetö tarafından kandırıldı...Bu fetö, pkk gibi oluşumlar kukla.asıl kuklacı Amerika ve israildir..Malesef ki bu ikili senin dost ve müttefikin..Bu ne yaman çelişkidir...Büyük Ortadoğuprojesi yani,Büyük israil projesinin eşbaşkanlığı Türkiyede olması kadar elim bir durum olabilir mi..

Bütün bu olumsuz tabloya rağmen ümitsiz değiliz.Hep ümitvarız.Milli Görüş Saadet Partisi İnşallah yeni kadrosuyla Bilge Başkan Temel Karamollaoğlu'yla yeniden ülkemizin yönetimini ele alıp Yaşanabilir Bir Türkiye,Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya ülkümüzü gerçekleştireceğiz inşallah" ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • AK Parti Zeytinburnu Kongre tarihi belli oldu

  AK Parti Zeytinburnu Kongre tarihi belli oldu

  AK Parti İstanbul İlçe Kongrelerinin takvimi belirlendi. Kongreler 15 Nisan’a kadar tamamlanmış olacak. Zeytinburnu Kongresi ise 8 Nisan Pazar günü Saat 12:00'da Abay İmamhatip Ortaokulu Spor Salonunda yapılacak

 • CHP'den Saadet Partisine iade-i ziyaret

  CHP'den Saadet Partisine iade-i ziyaret

  Son günlerin en popüler partisi Saadet Partisi adeta paylaşılamıyor.. Bir yandan AK Parti-MHP ittifak bloğunun yoğun takibi, bir yandan da muhalefet partilerinin ilgisi ve alakası ile Saadet Partisi adeta markaj altında. Sıkı markaj devam ederken CHP ilçe Başkanlığı Saadet Partisine iadei ziyarette bulundu

 • Zeytinburnu’nda yerel seçim bu kez kolay lokma olmayacak

  Zeytinburnu’nda yerel seçim bu kez kolay lokma olmayacak

  Cumhuriyet Halk Partisi bir yılı aşkın bir süredir 2019 seçimleri için aralıksız çalışıyor. Bu süreçte Kongresini yapan yönetimini güçlendiren, Kandın ve Gençlik kollarını yeniden yapılandıran ilçe Örgütü’nün ilk hedefi Belediyenin burçlarına CHP Bayrağını dikmek.

 • İşte Zeytinburnu'nda AK Parti'nin muhtemel ilçe Başkanı

  İşte Zeytinburnu'nda AK Parti'nin muhtemel ilçe Başkanı

  AK Parti İstanbul'da geçen yılın sonlarında ilçe Başkanlarına yönelik temayul yoklaması yapmıştı. Yapılan yoklama sonrasında öne çıkan ismler Anakara'da genel merkez çağrılmıştı. 23.08.2017 tarihinde Zeytinburnu'ndan Metin Develi yapılacak kongrede ilçe Başkanı olarak görevlendirilmiş ve kendisine bu görevlendirme genel merkez tarafından iletilmişti.

 • Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Emine Gülizar Emecan CHP PM Üyesi seçildi

  Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Dr.Adil Emecan'ın eşi, CHP eski il yöneticisi Emine Gülizar Emecan, 52 kişilik Parti Meclisi’ne adını yazdırdı. Emine Gülizar Emecan, bu kurultayda listeye yeni giren isimler arasındaki başarısıyla da dikkat çekti.

 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe teşkilatı ziyaretlere devam ediyor.. İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve ilçe Başkan yardımcıları, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret edip ilçemiz ile ilgili fikir teattisinde bulundular.

 • Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  AK Parti, İstanbul’un ilçe kongrelerine başlamadan önce, yeni il başkanı adayını belirleyecek. Önümüzdeki günlerde, bu ismin açıklanması bekleniyor. Nabız yoklamaları devam ederken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni bir isim lazım diyerek rotayı belirledi. Şubat ayı içerisinde önce ilçe kongreleri ardından da İl kongresi yapılacak.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  25 Yıl önce arabasına yerleştirilen bomba düzeneği ile aramızdan alınan Türk basınının unutulmaz ismi cumhuriyet gazetesinin araştırmacı gazetecisi Uğur Mumcu CHP Zeytinburnu ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikle anıldı..

 • CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP Zeytinburnu yeni yönetimi kendilerine nezaket ziyareti yapan saadet parti ilçe yönetimini ağırladı. Orta doğu bataklığı, ekonomik çıkmazlar, hukuksuzluğun boyutları ve HAYIR Blok’u ortak konulardı.

 • CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü 2019 seçimleri için kan tazeledi ve yeniden yapılanmasını tamamladı. İlçe kongresinde deneyimli siyasetçi Metin Doğan yeniden İlçe Başkanlığına seçilmişti. İlçe kongresinin ardından Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da yeni yönetimlerini belirledi.

 • İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti’nin il ve ilçe başkanları hızlı bir şekilde netleşiyor. Bu bağlamda İYİ Parti Zeytinburnu’nun kurucu ilçe başkanı belli oldu.

 • Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Üç Dönemini tamamlayan fakat kongreye sayılı günler kala yine ekibiyle 7/24 halkın içinde olan bir ziyaretten, bir etkinlikten diğerine koşan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver Zeytinburnu Haber Gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı.

 • ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  CHP İBB Meclis Üyesi Esin Hacıalioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘İstanbul’a ihanet ettik’ sözlerini hatırlatarak, ‘İhanetin bir bedeli olmalı. İhanetin hesabı verilsin” talebinde bulundu

 • ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Zeytinburnu’nda resmi törenle anıldı. Resmi törenin hemen ardından Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk Anıtının Zeytinburnu meydanından kaldırılıp Kaymakamlığın önündeki otoparka konulmasına tepki gösterdi ve alkışlı protesto etti.

 • Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü ocakları Başkanlık görevini yaklaşık bir yıl sürdüren Okan Topçu görevini Tunahan Haydar’a devretti.

 • Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve Yönetim Kurulu üyeleri 10 Yıldır aralıksız olarak devam ettirdiği Cami cemaatiyle buluşma ve Cuma sabahı kahvaltı programlarına ilçe kongresi sayılı günler kalmasına rağmen devam ediyor.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan