• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
 • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

CHP Zeytinburnu'ndan ilçe protokolüne geçmiş olsun ziyareti

CHP Zeytinburnu İlçe Örgütü Başkan Metin Doğan önderliğinde Yenikapı ruhunu devam ettirmek amacıyla İlçe Protokolünü ziyaret etti.

26 Ağustos 2016 Cuma 20:17
CHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığı 15 Temmuz gecesi FETÖ Terör örgütünün Darbe girişimine karşı dim dik durmuş ve sokaklara inmişti. Zeytinburnu Meydanındaki Nöbetlere katılan İlçe Örgütü Demokrasiye tam destek vermiş Darbeleri Lanetlemişti. Ardından Yenikapı’da dirilen birliktelik ruhuna destek vermek ve devam ettirmek amacıyla İlçe protokolünü ziyaret etti.

İlçe Başkanı Metin Doğan ve beraberindeki heyet İlçe Kaymakamı Ali Taşkın Balan, Emniyet Müdürü Erdem Torlak, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Ali Taşkın Balaban ziyaretten dolayı CHP Zeytinburnu örgütüne teşekkür etti. 15 Temmuz gecesinden itibaren Demokrasiye verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Emniyet Müdürü Erdem Torlak’a yapılan ziyarette ise 15 Temmuz gecesinin yanında İlçemizdeki uyuşturucu belası da masaya yatırıldı. Başkan Metin Doğan O kara gecede Emniyet müdürü Erdem Torlak’a yaptığı kahramanlıktan dolayı teşekkür etti. Bunun yanında ilçemizde uyuşturucu belasına karşı verdiği mücadeleden dolayı tebrik etti. Emniyet Müdürü Erdem Torlak, biz ne yaptıksa hep beraber yaptık, halkımızın desteği ile Ben sizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Zeytinburnu çok kozmopolit bir ilçe. Dünyanın her kesiminden olduğu gibi Türkiye’nin de her köşesinden göç almış. Bu yapıda tabi ki bu uyuşturucu ticareti yapanların iştahını kabartıyor. Bu konuda ailelere çok iş düşüyor. Çocuklara sahip çıkılmalı ve konuda eğitim ailede başlamalı. Yoksa biz sadece bataklıktaki sineklerle uğraşırız. Bataklığı ancak ailede bu konuda verilecek eğitimi kurutur dedi.

Son ziyaret ise Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’a yapıldı. Başkan Aydın CHP Heyetini oldukça sıcak karşıladı. CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan, Başkan Murat Aydın’a önce geçmiş olsun dileklerini iletti ardından 15 Temmuz gecesinden itibaren ilçemizde Belediye önderliğine yapılan Demokrasi nöbetlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretlerinin amacının 15 Temmuz karanlık gecesinin ardından ülkemizden oluşan birlik kardeşlik ruhunun devam ettirilmesinin gerektiğini söyledi. Belediye Başkanı Murat Aydın, Allah’ıma şükrediyorum. Bugünleri gördük böyle karanlık bir geceden böyle aydınlık birlik ve beraberliğin olduğunu günlere uyandık. Bu gördüğümüz manzara çok güzel. Ülkemiz laiklik ve Cumhuriyetin ilkeleri etrafında birleşti. Bu hainler Humeyni gibi gelecek ve bir devlet kuracaklardı. FETÖ Haini de bu oluşumun başına geçecekti. Çok şükür bunun önüne geçildi. Tüm siyasi partilerimize halkımıza buna verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu ziyaret bağlamında Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan alçak saldırıyı kınıyorum. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum dedi.

Başkan Aydın Ziyaretin sonunda CHP Heyetinde Belediyenin yeni binasını gezdirdi. CHP İlçe Başkanı Metin Doğan Başkan Aydın’a makamına astığı Atatürk’ün fotoğrafından dolayı teşekkür etti. Başkan Aydın Askeri lojmanların yerine yapılacağı projenin ayrıntılarını CHP’lilerle paylaştı. CHP İlçe Başkanı Metin Doğan’ın 15 Temmuz Zeytinburnu Meydanından yer alan Atatürk Heykeli ile ilgili isteğini de biz burasını yap işlet devret modeli ile yaptık isteğimiz gibi olmadı zeminini yeniden elden geçireceğiz bunu yaparken Atatürk anıtını ve etrafını daha etkileyici bir şeklide yapacağız dedi. Ziyaretlerinden dolayı CHP Heyetine teşekkür eden Başkan Aydın CHP İlçe Başkanı Metin Doğan ve beraberindeki heyete kapıya kadar eşlik etti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında İstanbul teşkilatıyla buluştu. Buluşmada 3 Dönemi dolduran ilçe Başkanları için veda zamanıydı.

 • Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Türk siyasi tarihinin son dönemine adeta damgasını vuran, ülkemizde uzun süren koalisyonlar dönemine son vererek tek parti iktidarını 15 yıldır sürdüren AK Parti, kuruluşunun 16. yıldönümünü kutladı.

 • Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi Samsunlu Fatma Kılıç Özden ile 30 yıllık siyasi hayatını, kadının siyasetteki ve toplumdaki rolünü İstanbul Samsun Life Gazetesine anlattı.

 • Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı 3 milletvekilinin katılımı ile bayramlaşmasını yaptı. AK Parti Zeytinburnu’nda Bayramlaşma programına katılan Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderi demektir Sizlerde bunun farkında olun dedi.

 • Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı halen teşkilat içinde görevleri olan yüzlerce parti mensubu ile iftarda bir araya geldi.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun konulduğu İstanbul'daki Maltepe Cezaevi'ne kadar yapılacak Adalet Yürüyüşünü başlattı. CHP Genel Başkanı "Bıçak kemiğe dayandı" dedi.

 • AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş Dönemlerde Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Ak Parti teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Partililere Yönelik Geleneksel Ahde Vefa İftarı düzenledi.

 • AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 998 gün sonra AK Parti'nin kongresinde kürsüye çıktı. İl ve ilçe teşkilatlarında süratle yenilik yapılacağını söyledi. Belediye başkanlarına mesaj yolladı. AK Parti'yi belediyelerde elde ettiğimiz başarıların üzerinde kurduk. Partimizi omuzlamayan Belediye Başkanları gidecek dedi. Kongre sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan delegelerin tamamının oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı oldu.

 • Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 98.yıldönümünde CHP Zeytinburnu ilçe Başkanlığı 15 Temmuz Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu. Okunan İstiklal Marşının ardından CHP İlçe Başkanı Metin Doğan bir açıklama yaptı. Doğan açıklanmasında Devletin yönetenlerin 19 Mayıs törenlerini yasaklamalarına, engellemelerine ve aymazlıklarına karşı bir her 19 Mayıs’ta meydanlar olmaya devam edeceğiz dedi.

 • Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  CHP Zeytinburnu Belediye Başkan aday adayı işadamı Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarına katıldı.

 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

 • Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  FETÖ’nün tepe yönetim kadrosuyla, üst düzey yönetici konumundaki ‘molla ve mahrem hizmetler’ yapılanmasındaki kişilerin ‘gaybubet’ adı verilen gizli adres ve örgüt evlerinde saklandıkları belirlendi. Terör örgütünün ‘yok olma, göz önünde bulunmama’ anlamına gelen ‘gaybubet’ kelimesinden hareketle 15 Temmuz sonrası aranan firarileri bu adreslere yerleştirdiği öğrenildi, 61 şüpheliden 40’ı tutuklandı. Tutuklananlar arasında Zeytinburnu CHP Meclis üyesi işadamı Sadettin Ulubay'da var.

 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

 • Ünver: Teşekkürler Zeytinburnu

  Ünver: Teşekkürler Zeytinburnu

  Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı Nisan ayı danışma Meclisini Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yaptı. 16 Nisan Referandumun ardından yapılan ilk danışma meclisinin ana gündem maddesi Referandum sonuçlarıydı.

 • İstanbul HAYIR derken Zeytinburnu EVET dedi

  İstanbul HAYIR derken Zeytinburnu EVET dedi

  YÜKSEK Seçim Kurulu'nun (YSK) sistemine giren referandum sonuçlarına göre Türkiye genliyle birlikte İstanbul'da da oy sayımı tamamlandı.

 • Bahçeli: 'Sınırlar değişiyor, Türkiye asıl hedeftir'

  Bahçeli: 'Sınırlar değişiyor, Türkiye asıl hedeftir'

  İstanbul mitinginde konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, "Füzeler havalarda uçuşuyor, bombalar peş peşe patlıyor. Yanı başımızda insanlar ölüyor, insanlık can çekişiyor. Sınırlar değişiyor, unutmayın Türkiye asıl hedeftir. Bir olmalıyız, hep birlikte Türkiye’yi müdafaa etmeliyiz" dedi.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.5%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan