• Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor
  • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda
  • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı
  • Tüm Anadolu’yu Bir Saatte Gezme Fırsatı!
  • Zeytinburnu Kültür Sanat yeni sezonu açtı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

CHP Zeytinburnu'ndan ilçe protokolüne geçmiş olsun ziyareti

CHP Zeytinburnu İlçe Örgütü Başkan Metin Doğan önderliğinde Yenikapı ruhunu devam ettirmek amacıyla İlçe Protokolünü ziyaret etti.

26 Ağustos 2016 Cuma 20:17
CHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığı 15 Temmuz gecesi FETÖ Terör örgütünün Darbe girişimine karşı dim dik durmuş ve sokaklara inmişti. Zeytinburnu Meydanındaki Nöbetlere katılan İlçe Örgütü Demokrasiye tam destek vermiş Darbeleri Lanetlemişti. Ardından Yenikapı’da dirilen birliktelik ruhuna destek vermek ve devam ettirmek amacıyla İlçe protokolünü ziyaret etti.

İlçe Başkanı Metin Doğan ve beraberindeki heyet İlçe Kaymakamı Ali Taşkın Balan, Emniyet Müdürü Erdem Torlak, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Ali Taşkın Balaban ziyaretten dolayı CHP Zeytinburnu örgütüne teşekkür etti. 15 Temmuz gecesinden itibaren Demokrasiye verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Emniyet Müdürü Erdem Torlak’a yapılan ziyarette ise 15 Temmuz gecesinin yanında İlçemizdeki uyuşturucu belası da masaya yatırıldı. Başkan Metin Doğan O kara gecede Emniyet müdürü Erdem Torlak’a yaptığı kahramanlıktan dolayı teşekkür etti. Bunun yanında ilçemizde uyuşturucu belasına karşı verdiği mücadeleden dolayı tebrik etti. Emniyet Müdürü Erdem Torlak, biz ne yaptıksa hep beraber yaptık, halkımızın desteği ile Ben sizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Zeytinburnu çok kozmopolit bir ilçe. Dünyanın her kesiminden olduğu gibi Türkiye’nin de her köşesinden göç almış. Bu yapıda tabi ki bu uyuşturucu ticareti yapanların iştahını kabartıyor. Bu konuda ailelere çok iş düşüyor. Çocuklara sahip çıkılmalı ve konuda eğitim ailede başlamalı. Yoksa biz sadece bataklıktaki sineklerle uğraşırız. Bataklığı ancak ailede bu konuda verilecek eğitimi kurutur dedi.

Son ziyaret ise Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’a yapıldı. Başkan Aydın CHP Heyetini oldukça sıcak karşıladı. CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan, Başkan Murat Aydın’a önce geçmiş olsun dileklerini iletti ardından 15 Temmuz gecesinden itibaren ilçemizde Belediye önderliğine yapılan Demokrasi nöbetlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretlerinin amacının 15 Temmuz karanlık gecesinin ardından ülkemizden oluşan birlik kardeşlik ruhunun devam ettirilmesinin gerektiğini söyledi. Belediye Başkanı Murat Aydın, Allah’ıma şükrediyorum. Bugünleri gördük böyle karanlık bir geceden böyle aydınlık birlik ve beraberliğin olduğunu günlere uyandık. Bu gördüğümüz manzara çok güzel. Ülkemiz laiklik ve Cumhuriyetin ilkeleri etrafında birleşti. Bu hainler Humeyni gibi gelecek ve bir devlet kuracaklardı. FETÖ Haini de bu oluşumun başına geçecekti. Çok şükür bunun önüne geçildi. Tüm siyasi partilerimize halkımıza buna verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu ziyaret bağlamında Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan alçak saldırıyı kınıyorum. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum dedi.

Başkan Aydın Ziyaretin sonunda CHP Heyetinde Belediyenin yeni binasını gezdirdi. CHP İlçe Başkanı Metin Doğan Başkan Aydın’a makamına astığı Atatürk’ün fotoğrafından dolayı teşekkür etti. Başkan Aydın Askeri lojmanların yerine yapılacağı projenin ayrıntılarını CHP’lilerle paylaştı. CHP İlçe Başkanı Metin Doğan’ın 15 Temmuz Zeytinburnu Meydanından yer alan Atatürk Heykeli ile ilgili isteğini de biz burasını yap işlet devret modeli ile yaptık isteğimiz gibi olmadı zeminini yeniden elden geçireceğiz bunu yaparken Atatürk anıtını ve etrafını daha etkileyici bir şeklide yapacağız dedi. Ziyaretlerinden dolayı CHP Heyetine teşekkür eden Başkan Aydın CHP İlçe Başkanı Metin Doğan ve beraberindeki heyete kapıya kadar eşlik etti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.4%

8.3%

8.6%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan