• Veliefendi Mahallesinde Korkutan Yangın
  • Başkan Murat Aydın Öğretmenler Günü'nü Kutladı
  • Öğretmenler günü ilçemizde coşkuyla kutlandı
  • Zeytinburnu Buz Hokeyi Takımı'na Fair Play Ödülü
  • Şov yapmak isterken az kalsın canından oluyordu
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Ahmet Alparslan 2009’da FETÖ tehlikesine dikkat çekmişti

FETÖ’nün MHP’ye sızma girişimi olan Kongre arayışları aşmasında Genel Başkan Bahçeli’nin yanında yer alan tecrübeli Hukukçu Avukat Fethi Ahmet Alparslan, Herkes FETÖ ile kol kola iken 2009 Yerel Seçimlerinde Zeytinburnu Haber Gazetesine yaptığı bir açıklamada adeta Okyanus ötesine ateş püskürmüştü.

05 Ağustos 2016 Cuma 12:43

2009’dan bugüne her platformda Okyanus Ötesine FETÖ’ye ateş püsküren ve tehlikeye dikkat çeken MHP Zeytinburnu’nun uzun yıllar ilçe Başkanlığını yapan ve Belediye Başkan Adayı olan tecrübeli hukukçu Av. Fethi Ahmet Alparslan 15 Temmuz Türkiye’mizi işgal teşebbüsüdür. 15 Temmuz'da TBMM bombalayan namussuzlarla, 1920'lerde Osman Gazi'yi tekmeleyen barbarlar arasında en ufak fark yoktur. " diye konuştu.

Fetullahçı terör örgütü devletimizi ur gibi sarmıştır. Her yere çöreklenmişlerdir. Yıllardır din kisvesi altında üremiş, güçlenip ortaya çıkmak için uygun zaman aramıştır. Dinler arası diyalog uydurmasının yapılması da boşuna değildir. FETÖ'cü teröristler 3. bin yılda Asya'nın Hıristiyanlaşmasına hizmet etmiştir. Türk devletinin kritik noktalarına özenle yerleşmişlerdir. Bu kaleyi içten çökertme harekatıdır. Türkiye ile hesabı olan çevreler terörist başı Gülen'i koz olarak ellerinde tutmuşlardır. FETÖ'cüler kimin işine yarıyorsa silah gibi kullanılmıştır. Hiçbir darbe 15 Temmuz gibi derinden sarsmamıştır. 15 Temmuz bize göre işgal teşebbüsüdür dedi. Bu işgale dur demek için Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin katılacağı Yenikapı Mitingine herkesi davet ediyorum diye Alparslan,

"(Demokrasi ve Şehitler Mitingi) Hainlere ve hasım odaklara karşı Türkiye'nin safında duracak, 79 milyonu, katılımcı devlet ve siyaset adamlarıyla birlikte kucaklayacak. Ümitsizliği aşmak, tereddütleri silmek, birlik ve beraberliği canlı tutmak, yeni bir talih ve tarih kapısı açmak için Yenikapı’da buluşalım Genel Başkanımıza, Devlet Yöneticilerimize ve ülkemize güç verelim dedi. Alparslan Ayrıca, Bir Ülkücü Nefer olarak Şeref MALKOÇUN yapmış olduğu hadsiz ve pervasız lakırdıyı kınıyor, Sayın Cumhurbaşkanımızın kendine yakışır olgunluk ve bilgelikle mükemmel düzelmemesini büyük mutlulukla alkışlıyoruz… Cumhuruz başı olmak demek ki buymuş.

AV.FETHİ AHMET ALPARSLAN'IN 2009 SEÇİMLERİNDE YAPTIĞI KONUŞMA

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler1

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.3%

8.3%

8.6%

6.1%

30.8%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan