• Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
 • Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
 • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
 • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

CHP Bayramlaşmada yine AK Parti'ye yüklendi

CHP Zeytinburnu İlçe Örgütü’nü bayramlaşmak için ilçe binasında toplayan CHP Zeytinburnu İlçe Başkan Vekili İsmail Terzi örgüte birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

07 Temmuz 2016 Perşembe 00:38

CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan önemli bir programı dolayışla il dışında bulunduğundan dolayı bayramlaşma programına katılamadı. İlçe Başkanı Doğan adına Bayramlaşma programına Vekili İsmail Terzi ev sahipliği yaptı. İlçe Başkanı Metin Doğan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında İslam Dünyasında kan ve gözyaşına vurgu yaptı. Başkan Doğan, İslam'ın dünyaya sunduğu güzellikler olduğunu söyledi. Müslümanların iki büyük dini bayramı olduğunu Bunların Biri Ramazan Bayramı, diğeri de Kurban Bayramı. Her ikisi de İslam aleminden dünyaya barışın, sevginin mesajı olarak anımsatılacak, güzel sözcüklerin ifade edildiği bayramlardır. Ancak bu bayramda İslam alemi maalesef karışık. İslam coğrafyasında sürekli savaş var. Öncelikle İslam coğrafyasındaki bu savaşın son bulmasını dilerken, bu savaşı tahrik edenlerin de bu tahrikçiliğinden vazgeçmesini istiyoruz. Kendi ülkesindeki insanların rahatı ve huzuru için mücadele etmeli, komşuları ile barış içinde olmalı. Türkiye Cumhuriyeti'nin dünyaya vermiş olduğu en önemli mesaj, 'yurtta sulh, cihanda sulh'tur. Ama görülüyor ki AKP hükümeti savaş çığırtkanlığı yapmaktadır. Ramazan Bayramı yoksulların düşünülmesini ister ama şuan görüyor ki Haklarını arayanlara biber gazı sıkılıyor coplanıyorlar diğer taraftan yatlar katlar gemicikler alınıyor keyif sürülüyor dedi. İslam Dünyasında olduğu gibi birileri zevki sefa içinde yaşarken memleketimizde de, vatan evlatları her gün bir bir toprağa düşüyorlar dedi.

İlçe Yöneticileri ve Örgütün katıldığı Bayramlaşa programında konuşan Başkan Vekili İsmail Terzi, örgüte birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Terzi, Ülkemizin kan gölüne dönüştürüldüğü, hergün bir bombanın patladığı, iktidar tarafından seyredildiği bu dönemde gün geçmiyor ki onlarca yurttaşımızın nedensiz ve niçinsiz öldürüldüğü böyle zor bir dönemde bayramı kutluyoruz" dedi.

CHP İlçe Başkan Vekili İsmail Terzi, "Özellikle bugünkü koşullarda bugünkü gericiliğin daha da büyüdüğünü, daha da saldırganlaştığını, kendisi gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan ettiği bu ülkede milyonlarca yurtsever insanı öteki gösteren, gerici, Anayasa'yı tanımayan bir AKP yönetimi ile karşı karşıyayız. Onun için sadece hukuk kurallarına dayanarak AKP'ye karşı mücadele etme şansının olmadığı bir gerçektir. Biz gençlik kollarımızı yenileyerek güçlendirerek Mustafa Kemal'in bu partinin geleceğini emanet ettiği gençlik kollarımızı daha güçlü hale getirerek gençliğin öncülüğünün ne kadar önemli olduğunu hep beraber görüyoruz. Bunu öne çıkaracağız. İkinci olarak kadın kollarımızı daha da güçlendireceğiz. Çünkü Cumhuriyet geleneği kadın erkek eşitliği ile eşdeğerdir. Kadını ötekileştiren, yalnızlaştıran, kaç çocuk doğurmasına karar veren bu gerici anlayışa karşı daha çok kadın örgütlenmesini öne çıkaracağımız ve güçlendirmemiz gerektiği bilincindeyiz" dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL

 


CHP Bayramlaşmada yine AK Parti'ye yüklendi


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe teşkilatı ziyaretlere devam ediyor.. İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve ilçe Başkan yardımcıları, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ı makamında ziyaret edip ilçemiz ile ilgili fikir teattisinde bulundular.

 • Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  Ünver: Afrin operasyonu Vatan müdafaasıdır

  AK Parti, İstanbul’un ilçe kongrelerine başlamadan önce, yeni il başkanı adayını belirleyecek. Önümüzdeki günlerde, bu ismin açıklanması bekleniyor. Nabız yoklamaları devam ederken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni bir isim lazım diyerek rotayı belirledi. Şubat ayı içerisinde önce ilçe kongreleri ardından da İl kongresi yapılacak.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü Uğur Mumcu’yu andı

  25 Yıl önce arabasına yerleştirilen bomba düzeneği ile aramızdan alınan Türk basınının unutulmaz ismi cumhuriyet gazetesinin araştırmacı gazetecisi Uğur Mumcu CHP Zeytinburnu ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikle anıldı..

 • CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP ve Saadet 2019’u masaya yatırdı

  CHP Zeytinburnu yeni yönetimi kendilerine nezaket ziyareti yapan saadet parti ilçe yönetimini ağırladı. Orta doğu bataklığı, ekonomik çıkmazlar, hukuksuzluğun boyutları ve HAYIR Blok’u ortak konulardı.

 • CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu’nda gençlik ve kadın kollarıyla 2019’a hazır

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü 2019 seçimleri için kan tazeledi ve yeniden yapılanmasını tamamladı. İlçe kongresinde deneyimli siyasetçi Metin Doğan yeniden İlçe Başkanlığına seçilmişti. İlçe kongresinin ardından Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da yeni yönetimlerini belirledi.

 • İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı belli oldu

  İYİ Parti’nin il ve ilçe başkanları hızlı bir şekilde netleşiyor. Bu bağlamda İYİ Parti Zeytinburnu’nun kurucu ilçe başkanı belli oldu.

 • Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Ünver: STK’larla iç içe olunca halkın nabzını tutuyorsunuz

  Üç Dönemini tamamlayan fakat kongreye sayılı günler kala yine ekibiyle 7/24 halkın içinde olan bir ziyaretten, bir etkinlikten diğerine koşan AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver Zeytinburnu Haber Gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı.

 • ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  ‘İstanbul’a ihanet edenler hesabını versin’

  CHP İBB Meclis Üyesi Esin Hacıalioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘İstanbul’a ihanet ettik’ sözlerini hatırlatarak, ‘İhanetin bir bedeli olmalı. İhanetin hesabı verilsin” talebinde bulundu

 • ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  ‘’Atatürk’ün heykelini otoparka koyanları lanetliyorum’’

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Zeytinburnu’nda resmi törenle anıldı. Resmi törenin hemen ardından Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk Anıtının Zeytinburnu meydanından kaldırılıp Kaymakamlığın önündeki otoparka konulmasına tepki gösterdi ve alkışlı protesto etti.

 • Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında Devir Teslim Yapıldı

  Zeytinburnu Ülkü ocakları Başkanlık görevini yaklaşık bir yıl sürdüren Okan Topçu görevini Tunahan Haydar’a devretti.

 • Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  Ünver: Bizim dava anlayışımız makama kadar değil mezara kadar

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve Yönetim Kurulu üyeleri 10 Yıldır aralıksız olarak devam ettirdiği Cami cemaatiyle buluşma ve Cuma sabahı kahvaltı programlarına ilçe kongresi sayılı günler kalmasına rağmen devam ediyor.

 • CHP Zeytinburnu Cumhuriyet Bayramını Fener alayı ile kutladı

  CHP Zeytinburnu Cumhuriyet Bayramını Fener alayı ile kutladı

  Cumhuriyet Halk Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı yer yıl olduğu gibi bu yılda alternatif bir Cumhuriyet bayramı törenin düzenledi. Bir gün önce Atatürk anıtına çeken koyan CHP bir gün sonra 29 Ekim gecesi Zeytinburnu’nda Fener alayı ile görkemli bir Cumhuriyet yürüyüşü tertip etti.

 • Meral Akşener'in İYİ Partisi resmen kuruldu

  Meral Akşener'in İYİ Partisi resmen kuruldu

  Meral Akşener, bugün Ankara Nâzım Hikmet Kültür ve Kongre Salonu’nda düzenlenecek toplantı ile yeni partisini ilan eTTİ.

 • Saadet Partisi 5000 Kişiye Aşure dağıttı

  Saadet Partisi 5000 Kişiye Aşure dağıttı

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Teşkilatı Geleneksel aşure ikramı programını 22 ekim pazar günü icra edildi.

 • AK Parti meclis üyesi ve bütçe raportörü Yunus Gülmek: 2018 yılı bütçesi ilçemize kalite, insanımıza refah sağlayacaktır

  AK Parti meclis üyesi ve bütçe raportörü Yunus Gülmek: 2018 yılı bütçesi ilçemize kalite, insanımıza refah sağlayacaktır

  Zeytinburnu Belediyesinin 2018 yılı performans bütçesi CHP’li 8 Meclis Üyesinin ret oyuna karşı AK Partili 25 Meclis Üyesinin oyu ile meclisten onay aldı.

 • İBB’de artık Mevlut Uysal Dönemi

  İBB’de artık Mevlut Uysal Dönemi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş’ın istifası sonrası yeni başkan için seçim yapıldı. Ak Parti’nin adayı Mevlüt Uysal ile CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’nun yarıştığı seçimin galibi Uysal oldu

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan