• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
 • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

AK Parti’nin A Takımı Zeytinburnu’na çıkarma yaptı

Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatında Partinin A Takımı adeta çıkarma yaptı. Programa katılanlar adına Bayramlaşma töreninde geniş açıklamayı Partinin ikinci adamı Hayati Yazıcı yaptı.

06 Temmuz 2016 Çarşamba 00:41

Zeytinburnu’nda Bayramlaşma programı ilk olarak Bayram Namazı sonrası Seyitnizam Caminde yapıldı. Belediyenin koordine ettiği Bayramlaşa programına İlçe Başkanı Bahattin Ünver Belediye Başkanı murat Aydın ile birlikte katılarak vatandaşlarla bayramlaştı. Ardından ikinci Bayramlaşsam Programı AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanlığında yapıldı. Buradaki Bayramlaşa programına,  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı  ve eski bakan Hayati Yazıcı, Ak Ak Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli , Ahmet Hamdi Çamlı ,Eski Bakan ve İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Eski Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem, İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın ve teşkilat katıldı.

Ak Parti Zeytinburnu İlçe başkanı Bahattin Ünver bayramlaşma nedeni ile yaptığı konuşmada şunları söyledi  ”Sekiz yıldır ilçe başkanlığı yapıyorum.  16 bayramdır bizi yalnız bırakmayan eski genel başkan yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Ekrem Erdem’e, ve her bayram salonlarımızı tıklım tıklım dolduran siz teşkilat mensuplarına teşekkür ederim. Aslında konuşulacak çok şey var ancak bu kadar değerli siyasi büyüğümüzün olduğu yerde konuşmamı uzatmak istemem. Ben sadece giriş konuşması ile yetinip uzun konuşmayacağım.  Daha çok siyasi büyüklerimizi dinlemek için sözü Sayın belediye başkanımız Murat Aydın’a bırakıyorum dedi.

Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın, Ak Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, Ahmet Hamdi Çamlı, Eski Bakan ve İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Ekrem Erdem’de birer konuşma yaptılar. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski bakan Hayati Yazıcı Ak Parti’nin çalışmalarını özetledi

Ak Parti Zeytinburnu ilçe teşkilatının bayramlaşmasına katılan Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayati Yazıcı da Ak Parti’nin kuruluşundan günümüze yaptığı hizmet ve yatırımlarını özetleyerek biz ülke ve halkın kalkınması için çalışıyoruz.  Burada saatlerce sadece ana başlıklarına girsek bile yaptığımız hizmetleri saysak saatler yetmez. Ancak kısa ve öz bir şekilde size bazı şeyler anlatıyorum.  Biz İyi bir teşkilatız. Hep beraber daha iyi işler yapacağız. 

Terörle mücadele kararlılık vurgusu yapan Yazıcı, “Doğu'da ve Güneydoğu'da insanımızın can ve mal emniyetini gerçekleştirmek üzere görev yapan kamu görevlilerimiz bu ülkenin yurttaşı. Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartını taşıyan ama gönlünde ve ruhunda eseri bulunmayan insanlar tarafından katlediliyor. Çok vahim bir şey. Mücadele çok dikkatli olarak devam ediyor. Gerçekten can kaybını önlemeye sağlayacak titizlikle yürütülüyor. İnsanımıza kalleşçe pusu ve tuzaklar kuruluyor. Kaçınılmaz sonuçlara muhatap oluyoruz. Acı büyük” dedi.

Terörle mücadeleyi kararlı bir şekilde sürdürme amacında olduklarını ifade eden Yazıcı, “Terörün uluslararası boyutu var. Yoksa bir avuç çapulcunun güçlü ve kararlı Türk Silahlı Kuvvetlerine ve emniyet güçlerine karşı kalleşçe de olsa eylemi bu kadar yaygın bir şekilde sürdürmeleri mümkün değil. Destekçileri var. Sona doğru giderken bu eylemleri icra ediyorlar. Avrupa'dan da destek bulabilen PKK'dan da söz etmiyoruz. Bunun ötesinde uluslararası terörü ve terörizmi kendilerine hayat tarzı olarak benimsemiş terör örgütleri var. Bunların silah ve mühimmat fabrikaları yok ama üzerinde taşıdıkları silahlar ve mühimmatlarla katliam yapıyorlar. Öyle bir eğitime tabi tutuluyorlar ki en kutsal varlık insan olarak hayatını feda edebiliyor. Bu nasıl bir şey? Bunları çok iyi tahlil ediyoruz. Bu tarz terör yöntemini benimsemiş olanlara karşıda mücadele daha da zorluk arz ediyor.

Uluslararası kamuoyunun teröre gerçekten terör olarak bakması lazım. Terörün tanımı değişmez. Terör her yerde terördür. Teröristte her yerde teröristtir. Bunun mezhebi, cinsiyeti veya farklı bir rengi olamaz. Böyle bakarsak ve ölçüleri böyle koyarsak, terörle mücadeleyi gündeminde tutan bütün uluslararası kuruluşların bakışı aynı noktada birleşirse dünyanın başında musallat olmuş terörle daha etkin bir şekilde mücadele edebiliriz. Ülke olarak biz kararlıyız” diye konuştu.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Başkan Ünver, emaneti sahibine böyle teslim etti

  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında İstanbul teşkilatıyla buluştu. Buluşmada 3 Dönemi dolduran ilçe Başkanları için veda zamanıydı.

 • Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Bahattin Ünver: AK Parti milletin sesidir

  Türk siyasi tarihinin son dönemine adeta damgasını vuran, ülkemizde uzun süren koalisyonlar dönemine son vererek tek parti iktidarını 15 yıldır sürdüren AK Parti, kuruluşunun 16. yıldönümünü kutladı.

 • Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Özden: Kadınlar evde oturmamalı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi Samsunlu Fatma Kılıç Özden ile 30 yıllık siyasi hayatını, kadının siyasetteki ve toplumdaki rolünü İstanbul Samsun Life Gazetesine anlattı.

 • Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Hayati Yazıcı: AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı 3 milletvekilinin katılımı ile bayramlaşmasını yaptı. AK Parti Zeytinburnu’nda Bayramlaşma programına katılan Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderi demektir Sizlerde bunun farkında olun dedi.

 • Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı İftarda buluştu

  Ak Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığı halen teşkilat içinde görevleri olan yüzlerce parti mensubu ile iftarda bir araya geldi.

 • CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP Zeytinburnu ilçe örgütü ‘ADALET’ Nöbeti tutuyor

  CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun konulduğu İstanbul'daki Maltepe Cezaevi'ne kadar yapılacak Adalet Yürüyüşünü başlattı. CHP Genel Başkanı "Bıçak kemiğe dayandı" dedi.

 • AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu Teşkilatından “AHDE VEFA” İftarı

  AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver ve Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş Dönemlerde Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Ak Parti teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Partililere Yönelik Geleneksel Ahde Vefa İftarı düzenledi.

 • AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  AK Parti 2002 Ruhuna geri dönüyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 998 gün sonra AK Parti'nin kongresinde kürsüye çıktı. İl ve ilçe teşkilatlarında süratle yenilik yapılacağını söyledi. Belediye başkanlarına mesaj yolladı. AK Parti'yi belediyelerde elde ettiğimiz başarıların üzerinde kurduk. Partimizi omuzlamayan Belediye Başkanları gidecek dedi. Kongre sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan delegelerin tamamının oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı oldu.

 • Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Doğan: Devleti yönetenlerin aymazlığı 19 Mayıs’ı kutlamamıza engel olamaz

  Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 98.yıldönümünde CHP Zeytinburnu ilçe Başkanlığı 15 Temmuz Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu. Okunan İstiklal Marşının ardından CHP İlçe Başkanı Metin Doğan bir açıklama yaptı. Doğan açıklanmasında Devletin yönetenlerin 19 Mayıs törenlerini yasaklamalarına, engellemelerine ve aymazlıklarına karşı bir her 19 Mayıs’ta meydanlar olmaya devam edeceğiz dedi.

 • Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarında

  CHP Zeytinburnu Belediye Başkan aday adayı işadamı Salih Zeki Durmuşoğlu AK Parti saflarına katıldı.

 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim

 • Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  Zeytinburnu Meclis Üyesi FETÖ şüphesiyle tutuklandı

  FETÖ’nün tepe yönetim kadrosuyla, üst düzey yönetici konumundaki ‘molla ve mahrem hizmetler’ yapılanmasındaki kişilerin ‘gaybubet’ adı verilen gizli adres ve örgüt evlerinde saklandıkları belirlendi. Terör örgütünün ‘yok olma, göz önünde bulunmama’ anlamına gelen ‘gaybubet’ kelimesinden hareketle 15 Temmuz sonrası aranan firarileri bu adreslere yerleştirdiği öğrenildi, 61 şüpheliden 40’ı tutuklandı. Tutuklananlar arasında Zeytinburnu CHP Meclis üyesi işadamı Sadettin Ulubay'da var.

 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

  Zeytinburnu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 1.Birleşim

 • Ünver: Teşekkürler Zeytinburnu

  Ünver: Teşekkürler Zeytinburnu

  Ak Parti Zeytinburnu Teşkilatı Nisan ayı danışma Meclisini Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yaptı. 16 Nisan Referandumun ardından yapılan ilk danışma meclisinin ana gündem maddesi Referandum sonuçlarıydı.

 • İstanbul HAYIR derken Zeytinburnu EVET dedi

  İstanbul HAYIR derken Zeytinburnu EVET dedi

  YÜKSEK Seçim Kurulu'nun (YSK) sistemine giren referandum sonuçlarına göre Türkiye genliyle birlikte İstanbul'da da oy sayımı tamamlandı.

 • Bahçeli: 'Sınırlar değişiyor, Türkiye asıl hedeftir'

  Bahçeli: 'Sınırlar değişiyor, Türkiye asıl hedeftir'

  İstanbul mitinginde konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, "Füzeler havalarda uçuşuyor, bombalar peş peşe patlıyor. Yanı başımızda insanlar ölüyor, insanlık can çekişiyor. Sınırlar değişiyor, unutmayın Türkiye asıl hedeftir. Bir olmalıyız, hep birlikte Türkiye’yi müdafaa etmeliyiz" dedi.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.5%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan