‘’ÇAT KAPI 450 GÖNÜL SOFRASINA MİSAİFR OLDUK’’

Zeytinburnu Ak Parti İlçe Teşkilatı, AK Parti İlçe Başkanlığının koordine ettiği yemeğinde bir araya geldi. İftar Yemeğine, İl Başkan Yardımcısı Habibe Başak Çiftçioğlu, AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Belediye Başkanı Murat Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları,  AK Parti İlçe Belediye Meclis Üyeleri, Ana Kademe Yönetim Kurulu, Komisyon Başkanları, mahalle başkanları ve de mahalle teşkilatlarının aralarında bulunduğu yaklaşık 450 kişi katıldı.  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver Ramazan ayı boyunca Belediyemizin Sokak iftarlarına katıldık. İlçe Başkanlığı olarak yaklaşık 450 Aileye çat kapı yaptık. Birlikte iftar açtık. İstek dilek ve şikâyetlerini dinledik. İl Başkanlığımız iftarlarına katıldık. Mahalle yönetimlerimiz hem ihtiyaç sahiplerinle erzak ulaştırdı hem de mahallerde çat kapı iftarlara katıldı. İnşallah Ramazan Ayı sonrası çok daha güzle günleri ülkemizi bekliyor. Güzel gelişmeler oluyor. Rabbim ülkemizi korusun. Rabbim ülkemizde barış ve huzur ortamını güçlendirerek devam ettir. Rabbim dünyaya barışı ve huzuru hakim kıl. AK Parti Teşkilatları olarak Bizler Yerel ve genel anlamda üzerimize ne düşüyorsa yapıyoruz. Milletimizin hizmetlerden daha fazla istifade etmesi ve ilimizin 2023 vizyonu için teşkilat olarak gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Mahalle, sokak ve kentin her noktasında faaliyetlerimiz sürüyor. Seçimden seçime değil, her an vatandaşla birlikte olan bir siyasi partiyiz. Gücümüzü teşkilatımıza gönül veren üyelerimizden ve milletimizden alıyoruz

HEDEFLERİMİZDEN SAPMA OLMAZ

Türkiye üzerinde oynanan karanlık senaryoların bulunduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Bahatttin Ünver, "Kurucu Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım, ülkemiz için uyum içinde çalışıyor ve büyük devletlerin dayatmalarına boyun eğmeden milletimizi temsil ediyorlar. Her anlamıyla kendine yeten ve hedeflerini hayata geçirecek bir potansiyele sahip olan ülkeyiz. Bu nedenle hedeflerimizden asla sapma olmayacaktır. 2023, 2053 ve 2071 vizyonu mutlaka hayat bulacak ve bizden sonra gelecek olan kuşaklar, Türkiye'yi daha güzel yerlere taşıyacaklardır" diye konuştu.

“RAMAZAN DUALARIN KABUL OLDUĞU AYDIR”

İftar programında kısa bir konuşma yapan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, “Bu anlamlı akşamda bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Soframıza zenginlik kattınız. Rabbim de sizleri zenginleştirsin, sizleri sizlere sağlık sıhhat versin. Ramazan duaların kabul olduğu aydır. Ramazan kulun yaratana yakınlaştığı aydır. İftar saati duaların kabul olduğu saattir. AK Parti Teşkilatımızın her kademesinde hizmet eden Siz değerli yol arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum ” diye konuştu.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL