NE YAŞADIYSANIZ MÜSTAHAK

"Olağan takvimi beklemek yerine olağanüstü kurultay beklemekte samimiyet aramamalıyız. Şimdiden yapay bayram havalarına tevessül edenleri tek tek fark ediyorum. MHP'ye nüfus etmek isteyen okyanus ötesi kaçkınlarının paralel artıklarının mutluluğunu da izliyorum. Kendi kurumlarına kayyum atandığında kıyamet koparan zümreye diyorum ki bugüne kadar ne yaşadıysanız müstahaktır. Bunlar ikiyüzlüdür.

BUNLAR DİNİ PARAYA DÖNÜŞTÜREN ABD'NİN KUKLASI

Bunlar dini paraya dönüştüren ABD'nin kuklası, islamiyetin yüzkaralarıdır. Kimse boşuna heveslenmesin. Bulanık suda balık avlamasın. Bizde tertiplere tamam diyecek acziyet yoktur. Türkiye'nin onca gündemine rağmen tartışmaların odağında MHP'nin yer alması partimizin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Ankara, Washington, Pensilvanya arasında MHP düşmanlığının üçgeni kurulmuştur. Kurultay tavirleri kılığında işbaşındalar. MHP'yi geçmişte harekete geçirmek isteyen grup başarısızlığa uğramıştır."

ALPARSLAN TARİHİ KONUŞMAYI VE KONGRE SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

Grup Toplantısının ardından MHP Zeytinburnu Eski ilçe Başkanı av. Fethi Ahmet Alparslan’a telefonla ulaşarak grup toplantısında yaşanılanları ve kongre sürecini sorduk. Yaklaşık bir aydır Ankara’da süreci yakından takip eden Alparslan Genel Başkanımızın konuşması tarihi bir süreçti. Artık açık açık partimiz bir operasyon ile karşı karşıyadır. Bunu ortaya çıkan adaylar üzerinden yapıyorlar. Bugün birlik olma günüdür. Bugün genel başkanımızın yanında olma ve ona güç verme günüdür. Bu parti sıradan bir siyasi parti değildir. Bu parti Türk İslam Ülküsünü temsil eden bir dava partisidir. Bir hukukçu olarak şunu açık açık söylüyorum. Binlerce şehit veren bu kutlu dava mahkeme koridorlarına sürüklenecek bir dava değildir. 50 Yıldır olduğu gibi bugünde yarında bu parti kendi içinde kendi tüzüğüne göre kongresini yapar diyerek sözlerini anlamlı bir şiir ile sonlandırdı.

BİLİNE

 Karaya beyaz denilmez,
 Doğrudan geri dönülmez
Yiğit kendine yenilmez,
Biline...

Rüzgar yoksa yaprak esmez,
Dost,dost ise dosta küsmez,
Bıçak ki kınını kesmez,
Biline...

Görklü ağacın dalıdır,
Kimi boş, kimi doludur,
İnsan, ihsanın kuludur,
Biline...

Oklar hedefsiz atılmaz,
Yaydan çıkan ok tutulmaz,
Kılıç ile at satılmaz,
Biline...

Boş laf ile öğüt olmaz,
Toy gününde ağıt olmaz,
Yarası yok yiğit olmaz,
Biline...

Söz odur ki sırra döner,
Sır odur ki sura döner,
Sır gâhi kusura döner,
Biline...

Sen küçüksen dünya büyük,
Sen büyüksen dünya küçük,
Görebilsen yollar açık,
Biline...

Kan,kanla yunmaz denilir,
Affedenler affedilir,
Bilgi bilmezler yenilir,
Biline...

Oğuz’da yer yaygı olur,
Er de sıra saygı olur,
Saygı yoksa kaygı olur,
Biline...

Kar yağanda yaza kalmaz,
Gökçe çimen güze kalmaz,
Dünya denen bize kalmaz,
Biline...

Erlik mayada,süttedir,
Yapacağı niyettedir,
KAYI BOYU nöbettedir,
Biline...

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL