19.30 Başlayan Toplantıdan bir saat önce 84 sokakta elim bir olay yaşandı. Ayhan Şanhenk Ortaokulu 8.Sınıf Öğrencisi Seycan Kaya Psikolojik nedenlerden dolayı kendisini apartman boşluğuna bırakarak  intihar etti.

CHP ilçe Başkanı Metin Doğan ve Belediye Başkan Adayı Mimar Mustafa Fazlıoğlu konuşmalarının başında genç kardeşmize Allah'tan Rahmet kederli ailesine ise sabır dilediler.

CHP İlçe Başkanı Metin Doğan konuşmasında AK Parti'yi topa tuttu. Başkan Doğan konuşmasında, Bu seçim kader seçimidir. Sizler bu seçimde geleceğinizi oylayacaksınız. Bizlerin ve Sizlerin evinde ne Dolar dolu ayakkabı kutuları, ne para sayma makiları ne de çelik kasalar var. Sziler bu seçimde Sizleri yağmalayanlara değil Sizleri Zeytinburnu'ndan süerecek olanlara değil Sizlerin Kentsel Dönüşüm adı altında evlerinizi ellerinden alacaklara değil Sizlere sahip çıkacaklara oy vereceksiniz. AKP seçime iki ay var daha adayını belirlyemedi. Niçin Çünkü 15 Yıldır yağmalıyorlar kimi çıkaralım ona karar veremiyorlar. Seyitnizamda Zeytinburnu Halknın arsana el koyup kenidlerine akıllı evler yaptılar. Sümerde Vatandaşlarımız Kentsel Dönüşüm yapacağız diyerek evlerinden yerlerinden ettiler. Zeytinburnu Belediyesinin bütçesinin Yüzde biri kadar Zeytinburnu Halkına Zeytinburnu'na ne yapmışlar. İşte Sahilde gök delen yapmışlar yandaşlarına..Artık Zamanı geldi. Siz, Sizlerin yetimin parasını çalan soyanlara değil Sizlere sahip çıkanlara oy vereceksiniz. Karar Sizin Değişim istiyorsanız İşte Belediye Başkanımız Mimar Mustafa Fazlıoğlu dedi.

CHP Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Mimar Mustafa Fazlıoğlu, Başkan Doğan'a göre daha sakin bir ses tonu ile TelsizLİlere seslendi.Fazlıoğlu artık değişim zamanı geldi. Bilmi adamları ile Zeytinburnu'na Zeytinburnululara yakışan projelerimizi tamamladık. Biz inandık Sizlerde inanın 24 Saat Zeytinburnu'nun bütün Mahallerini adım adım geziyorum. Halkımız artık değişim istiyor. Bu değişmiz 30 Martta Zeytinburnu Halkı yapacaktır dedi.

Konuşmaların ardından CHP Telsiz Seçim bürosuna gelerek CHP'ye katılan vatandaşlarımıza temsili rozet takıldı. Başkan Metin Doğan, SKM'den Salih Zeki Durmuşoğlu, Meclis Üyesi Adayı Özgür Aydın, İlçe Başkan Yrd. Arzu Geygel Partiye katılanlara CHP Rozetini taktı.

CHP MiniMitingi CHP burada Halkın Adayı burada Hırsızlar Nerede, Hırsız var, Zamanı Geldi Değişim zamanı sloganları ile sona erdi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL