• CHP Kadın Kolları Evlatlarımız için sokağa çıktı
 • Sağlıklı Yaşam İçin “Organik” Halk Pazarı
 • Yanan Bina Kartopu Oynamalarına Engel Olmadı
 • Zeytinburnu'nda Uyuşturucu ile Mücadele Seferberliği
 • Zeytinburnu'nda işadamını gasp edenler yakalandı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

CHP Zeytinburnu'nda Ön seçim Heyecanı

CHP'de Birinci bölgede 87, ikinci bölgede 76, 3. Bölgede ise 66 aday adayı başvuru yaptı. Toplam aday adayı sayısı 229 oldu.

12 Kasım 2013 Salı 11:17

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zeytinburnu İlçe Örgütü Belediye Başkan adayını belirlemek için ön seçime gidiyor. 1 Aralık Pazar Günü Öğretmenlerevinde yapılacak olan Önseçim için Aday Adayları sıkı bir kulis çalışması yürütüyor. Aday adaylarını tek kişiye düşürmek için konuyu CHP Genel Merkezi’ne aktaran ilçe örgütü ön seçim  için tarih aldı. 6500 Üye Zeytinburnu CHP Adayını belirlemek için oy kullanacak.

CHP ilçe Başkanı Metin Doğan ön seçim için gazetemize şunları söyledi. “CHP, Zeytinburnu'nda güçlü bir parti haline gelmiştir. Artık sokakta CHP sesleri AK Parti'nin önüne geçmeye başlamıştır. Bu gücümüzü Mart 2014’te gerçekleştirilecek yerel seçimlerde de misliyle ortaya koyacağız ve Zeytinburnu Belediyesi’ni CHP’li yönetimiyle buluşturacağız. 1 Aralıkta yaklaşık 6500 delegemi sandık başına giderek kendi hür iradesi le Zeytinburnu Adayımızı belirleyecek. Her kim aday seçilirse seçilsin, demokratik bir sistemle belirlenmiş olacağından dolayı tüm CHP’liler bu kişiyi destekleyecektir. CHP gücünü ve farkını ortaya koyacaktır. Kazanan Zeytinburnu'muz olacaktır.” dedi.

Ön Seçimde , Mimar Mustafa Fazlıoğlu, İşadamı Salih Zeki Durmuşoğlu, İnşaat Mühendisi Hasan Ali Hayıroğlu ve Av. Metin Tarhan CHP Zeytinburnu Üyelerinin karşısına çıkacak

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar4
 • Onay Bekleyenler0

YAZILAN YORUMLAR

 • Çok komiksiniz / Hakkı Soyutürk / 2013-11-22 11:37:15
  İstediğiniz adayı koyun. Sandıktan Akp çıkacak.
 • Salih Zeki / Cemil Topal / 2013-11-16 13:46:22
  Ben küçüktüm salih abi vardı gençlik dönemlerimde vardı çocuklarım oldu hala salih abi bizim abimiz ve hala semtimde esnaflığa devam ediyor siyasetin içine girdiğinde bize çok yardımcı oldu tanıdık tanımadık herkesin işi ile ilgilendi inşallah salih abimiz seçilir ben akpartiye oyumu vermiş biri olarak particilik yapmayarak semtimin eskimeyen yüzü salih abime atacağım oyu.
 • salih bey / hilmi üstün / 2013-11-15 13:39:48
  50 senelik zeytinburnuluyum yaşım itibariyle salih beyi gecliğinden beri tanırım siyaseti bilen ticareti bilen temiz bir kardeşimizdir. eski bir zeytinburnulu olarak kendilerini aday olarak fikrimce görmek isterim teşekkürler
Tüm Yorumları Göster

DİĞER HABERLER

 • AK Parti Zeytinburnu Teşkilatı Temayüle tam kadro katıldı

  AK Parti Zeytinburnu Teşkilatı Temayüle tam kadro katıldı

  AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 3 bölgede 1165 milletvekili aday adayı için temayül yoklaması yaptı. Zeytinburnu’ndan Temayül Yoklamasına 12 Milletvekili Aday Adayı katıldı.

 • Perihan Togay’a AK Teşkilattan tam destek

  Perihan Togay’a AK Teşkilattan tam destek

  Uzun Yıllardır Zeytinburnu’nda AK Parti Teşkilatının içinde aktif görev alan hanımefendi kişiliği ile tüm ilçenin takdirini toplayan Perihan Togay 2.Bölden Milletvekili Aday Adayı oldu.

 • AK Parti Zeytinburnu Şubat Ayı Danışma Meclisi

  AK Parti Zeytinburnu Şubat Ayı Danışma Meclisi

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Teşkilatı Şubat Ayı Danışma Meclisini geniş bir katılımla Kazlıçeşme Kültür merkezine yaptı.

 • Mustafa Sarıgül CHP ilçe örgütünü ziyaret etti

  Mustafa Sarıgül CHP ilçe örgütünü ziyaret etti

  CHP Genel Merkezinin aldığı ön seçim kararı sonrası örgütlerde yaşanan adaylık açıklamalarının ardından CHP Zeytinburnu İlçe Örgütünü ziyaret eden Mustafa Sarıgül üyelerinin kendisini aday görme isteklerine karşı “ hafta sonu sayın Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşeceğini”belirterek cevapladı..

 • Gökhan Arat’a Milletvekilliği için tam destek

  Gökhan Arat’a Milletvekilliği için tam destek

  Zeytinburnu, İstanbul’un en genç Milletvekili Adayını Meclise göndermek için Kollarını sıvadı. CHP’li köklü bir aileden gelen Gökhan Arat Gençlik Kolları Kontenjanından Meclise girebilecek şansı en yüksek adaylardan biri…

 • Şinasi Öktem; Örgütlü Halk Yenilmez

  Şinasi Öktem; Örgütlü Halk Yenilmez

  CHP İstanbul İl Başkanı, Ümraniye Belediye Başkanı, 23 Dönem Milletvekilliği yaptığı süreçlerde hayata geçirdiği önemli projelerinden birkaçını basın mensuplarıyla paylaşan CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Şinasi Öktem, İşte, ilk örnek olmanın sancılarıyla uygulanmış, bilgi ve bilinçle sürdürülmüş birkaç çalışma. Ne demişler; ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” dedi.

 • Birol Aydın: AK Parti Modern Hokkabazlık yapıyor

  Birol Aydın: AK Parti Modern Hokkabazlık yapıyor

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanlığı Mahalle muhtarları ve STK temsilcilerini Ziya Şark sofrası Zeytinburnu şubesinde bir araya getirdi.

 • Şehit Şerife Bacı'yı Anma Programına Başeskioğlu Damgasını vurdu

  Şehit Şerife Bacı'yı Anma Programına Başeskioğlu Damgasını vurdu

  Kurtuluş Savaşı’nın unutulmaz kahramanlarından Şehit Şerife Bacı, Zeytinburnu’nda düzenlenen “İstiklal Yolu Kahramanları ve Şehit Şerife Bacı” konulu anma programı ile anıldı. Geceye Kastamonuluların Ağabeyi Eski Bakan MHP İstanbul Milletvekili Murat Başeskioğlu Mhürünü vurdu.

 • Kılıçdaroğlu Karadenizlilerle Kahvaltıda buluştu

  Kılıçdaroğlu Karadenizlilerle Kahvaltıda buluştu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde Karadeniz sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

 • Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı

  Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı

  Kütahya Vali Yardımcısı Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti İstanbul 2. Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığını resmileştirdi.

 • Kod Adı K.O.Z'a AK Partililer akın etti

  Kod Adı K.O.Z'a AK Partililer akın etti

  Yapımcılığını Parantez Yapım / Uğur Yalçınkaya & Kazım Albayrak’ın üstlendiği “Kod Adı K.O.Z.” vizyona girdi. Filmin Vizyona girmesinin ardından AK Partililer filme akın etti.

 • Kemal Baz, AK Parti'den aday adayı oldu

  Kemal Baz, AK Parti'den aday adayı oldu

  Büyük Birlik Partisi Zeytinburnu eski i ilçe Başkanı Kemal Baz AK Parti İstanbul 2.Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

 • CHP Zeytinburnu Kadın Kollarından Özgecan’ın katillerine lanet

  CHP Zeytinburnu Kadın Kollarından Özgecan’ın katillerine lanet

  CHP Zeytinburnu Kadın Kollarında yönetim el değiştir. Yeni Kadın Kolları Başkanlığına Yaşam Orak getirildi.Çiçeği burnunda Başkan İlk Basın açıklamasını 14 şubat Sevgililer Gününde daha 19 Yaşında zalimce katledilen Özgecan Aslan’ın anısına yaptı. İşte O Açıklama..

 • Hasan Başak, 2. Bölge CHP Milletvekili aday adayı

  Hasan Başak, 2. Bölge CHP Milletvekili aday adayı

  CHP 2. Bölge Milletvekili aday adayı Hasan Başak Adaylık açıklamasını Zeytinburnu İlçe Başkanlığında geniş bir katılımla yaptı

 • Başeskioğlu Merkez Sağa ne oldu sorusuna cevap verdi

  Başeskioğlu Merkez Sağa ne oldu sorusuna cevap verdi

  MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, 7 dönemdir kesintisiz olarak mecliste olan tek siyasetçi. ANAP’ta siyasete başlayan Başesgioğlu’nun ikinci en uzun durağı iki farklı bakanlık da yaptığı AK Parti’ydi.

 • Saadet Zeytinburnu Seçim için start verdi

  Saadet Zeytinburnu Seçim için start verdi

  Saadet Partisi Zeytinburnu teşkilatı durdurak demeden çalışmalarına devam ediyorİlçe divanlarının yanısıra mahalle divanları ile de secimlere hazırlıklarını sürdürüyor.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

48.8%

8.3%

8.3%

6.3%

28.4%

HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan
kullan

kullan