• CHP Kadın Kolları Evlatlarımız için sokağa çıktı
 • Sağlıklı Yaşam İçin “Organik” Halk Pazarı
 • Yanan Bina Kartopu Oynamalarına Engel Olmadı
 • Zeytinburnu'nda Uyuşturucu ile Mücadele Seferberliği
 • Zeytinburnu'nda işadamını gasp edenler yakalandı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Saadet Parti’sinin Zeytinburnu Adayı Kemal Hayırlıoğlu

Saadet Partisi Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı açıklandı. İşte O İsim daha önce Zeytinburnu Haber’den açıkladığımız üzere ilçe Başkanı Yahya Kemal Hayırlıoğlu.

06 Kasım 2013 Çarşamba 23:02

Kemal Hayırlıoğlu, Aslen Trabzon Sürmene Yukarıovalı Köyünden, Doğma büyüme Zeytinburnulu. Uzun yıllar Zeytinburnu’n unda müteahhitlikle uğraşan, Yahya Kemal Hayırlıoğlu gençlik yıllardan bugüne kadar Milli Görüş davasının içinde olan bir isim. Kemal Başkan olarak neredeyse ilçedeki her kesim tarafından sevilen ve sayılan bir isim olan Saadet Zeytinburnu Adayı ilçedeki seçim yarışına şimdiden renk kattı.

İki Dönemdir Saadet Parti’nin Zeytinburnu İlçe Başkanlığını yürüten Yahya Kemal Hayırlıoğlu bütün tekliflere rağmen çizgisini bozmayan ve Milli Görüş Davasının bağlı kalan savunduğu davanın sonun kadar emektarı ve bekçisi olacağını her daim dile getiren önemli bir isim.

Başkan Hayırlıoğlu Zeytinburnu Adayı olarak Açıklanmasının ardından Hayırlıoğlu soyası gibi HAYIRLI OLSUN diyerek çalışmalara hızlı bir şekilde başladı. Başkan Adayı Hayırlıoğlu araksız ev ziyaretlerine devam ediyor.

Zeytinburnu Haber Gazetesi olarak  Saadet Partisi ilçe Başkanı, Saadet Partisi Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Yahya Kemal Hayırlıoğlu’na başarılar diliyor ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar1
 • Onay Bekleyenler0

YAZILAN YORUMLAR

 • renk katacak / vatandaş / 2013-11-12 14:34:27
  hayırlı olsun.kemal bey seçimlere renk katacak. çalışmalarını takip edeceğim. zeytinburnu için ne hedefliyor merak ediyorum doğrusu.

DİĞER HABERLER

 • Şinasi Öktem; Egemenliğin Kaynağı Halktır

  Şinasi Öktem; Egemenliğin Kaynağı Halktır

  Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Şinasi Öktem, Türkiye siyasi tarihi açısından 3 Mart 1924’te halkın egemenliğini esas alan Cumhuriyet’in topraklarımıza daha güçlü yerleşmesi için atılan üç büyük adımın önemini hiçbir zaman unutmayacaklarını söyledi

 • AK Parti Zeytinburnu Teşkilatı Temayüle tam kadro katıldı

  AK Parti Zeytinburnu Teşkilatı Temayüle tam kadro katıldı

  AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 3 bölgede 1165 milletvekili aday adayı için temayül yoklaması yaptı. Zeytinburnu’ndan Temayül Yoklamasına 12 Milletvekili Aday Adayı katıldı.

 • Perihan Togay’a AK Teşkilattan tam destek

  Perihan Togay’a AK Teşkilattan tam destek

  Uzun Yıllardır Zeytinburnu’nda AK Parti Teşkilatının içinde aktif görev alan hanımefendi kişiliği ile tüm ilçenin takdirini toplayan Perihan Togay 2.Bölden Milletvekili Aday Adayı oldu.

 • AK Parti Zeytinburnu Şubat Ayı Danışma Meclisi

  AK Parti Zeytinburnu Şubat Ayı Danışma Meclisi

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Teşkilatı Şubat Ayı Danışma Meclisini geniş bir katılımla Kazlıçeşme Kültür merkezine yaptı.

 • Mustafa Sarıgül CHP ilçe örgütünü ziyaret etti

  Mustafa Sarıgül CHP ilçe örgütünü ziyaret etti

  CHP Genel Merkezinin aldığı ön seçim kararı sonrası örgütlerde yaşanan adaylık açıklamalarının ardından CHP Zeytinburnu İlçe Örgütünü ziyaret eden Mustafa Sarıgül üyelerinin kendisini aday görme isteklerine karşı “ hafta sonu sayın Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşeceğini”belirterek cevapladı..

 • Gökhan Arat’a Milletvekilliği için tam destek

  Gökhan Arat’a Milletvekilliği için tam destek

  Zeytinburnu, İstanbul’un en genç Milletvekili Adayını Meclise göndermek için Kollarını sıvadı. CHP’li köklü bir aileden gelen Gökhan Arat Gençlik Kolları Kontenjanından Meclise girebilecek şansı en yüksek adaylardan biri…

 • Şinasi Öktem; Örgütlü Halk Yenilmez

  Şinasi Öktem; Örgütlü Halk Yenilmez

  CHP İstanbul İl Başkanı, Ümraniye Belediye Başkanı, 23 Dönem Milletvekilliği yaptığı süreçlerde hayata geçirdiği önemli projelerinden birkaçını basın mensuplarıyla paylaşan CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Şinasi Öktem, İşte, ilk örnek olmanın sancılarıyla uygulanmış, bilgi ve bilinçle sürdürülmüş birkaç çalışma. Ne demişler; ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” dedi.

 • Birol Aydın: AK Parti Modern Hokkabazlık yapıyor

  Birol Aydın: AK Parti Modern Hokkabazlık yapıyor

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanlığı Mahalle muhtarları ve STK temsilcilerini Ziya Şark sofrası Zeytinburnu şubesinde bir araya getirdi.

 • Şehit Şerife Bacı'yı Anma Programına Başeskioğlu Damgasını vurdu

  Şehit Şerife Bacı'yı Anma Programına Başeskioğlu Damgasını vurdu

  Kurtuluş Savaşı’nın unutulmaz kahramanlarından Şehit Şerife Bacı, Zeytinburnu’nda düzenlenen “İstiklal Yolu Kahramanları ve Şehit Şerife Bacı” konulu anma programı ile anıldı. Geceye Kastamonuluların Ağabeyi Eski Bakan MHP İstanbul Milletvekili Murat Başeskioğlu Mhürünü vurdu.

 • Kılıçdaroğlu Karadenizlilerle Kahvaltıda buluştu

  Kılıçdaroğlu Karadenizlilerle Kahvaltıda buluştu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde Karadeniz sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

 • Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı

  Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı

  Kütahya Vali Yardımcısı Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti İstanbul 2. Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığını resmileştirdi.

 • Kod Adı K.O.Z'a AK Partililer akın etti

  Kod Adı K.O.Z'a AK Partililer akın etti

  Yapımcılığını Parantez Yapım / Uğur Yalçınkaya & Kazım Albayrak’ın üstlendiği “Kod Adı K.O.Z.” vizyona girdi. Filmin Vizyona girmesinin ardından AK Partililer filme akın etti.

 • Kemal Baz, AK Parti'den aday adayı oldu

  Kemal Baz, AK Parti'den aday adayı oldu

  Büyük Birlik Partisi Zeytinburnu eski i ilçe Başkanı Kemal Baz AK Parti İstanbul 2.Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

 • CHP Zeytinburnu Kadın Kollarından Özgecan’ın katillerine lanet

  CHP Zeytinburnu Kadın Kollarından Özgecan’ın katillerine lanet

  CHP Zeytinburnu Kadın Kollarında yönetim el değiştir. Yeni Kadın Kolları Başkanlığına Yaşam Orak getirildi.Çiçeği burnunda Başkan İlk Basın açıklamasını 14 şubat Sevgililer Gününde daha 19 Yaşında zalimce katledilen Özgecan Aslan’ın anısına yaptı. İşte O Açıklama..

 • Hasan Başak, 2. Bölge CHP Milletvekili aday adayı

  Hasan Başak, 2. Bölge CHP Milletvekili aday adayı

  CHP 2. Bölge Milletvekili aday adayı Hasan Başak Adaylık açıklamasını Zeytinburnu İlçe Başkanlığında geniş bir katılımla yaptı

 • Başeskioğlu Merkez Sağa ne oldu sorusuna cevap verdi

  Başeskioğlu Merkez Sağa ne oldu sorusuna cevap verdi

  MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, 7 dönemdir kesintisiz olarak mecliste olan tek siyasetçi. ANAP’ta siyasete başlayan Başesgioğlu’nun ikinci en uzun durağı iki farklı bakanlık da yaptığı AK Parti’ydi.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

48.7%

8.3%

8.3%

6.3%

28.4%

HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan
kullan

kullan