ZEYTİNBURNU TV HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Akgül, Murat Ağca, satış ofisi önünde misafirlerini kırmızı halıda karşıladı. Lansman, kokteyl ve davetlilere ikramla başladı. Irmak Garden Plus ve Irmak Albatros’un açılış kurdelesini İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin, Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar, Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül ve Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver birlikte kesti.

Ayrıcalıklar sunuyoruz

Açılış öncesi Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül davetlilere hoş geldiniz konuşası yaptı. Irmak Garden Plus’ta çok farklı bir anlayışla kat maliklerine ayrıcalıklar tattırmak adına bir çok yeniliği burada uygulamaya koyacaklarını ifade eden Akgül, “Irmak Garden Plus'ın yanıbaşında ilköğertim okulu, tarihi Seytnizan Camisi, İmam hatip Lisesi, Panorama 1453 müzesi, Merkezefendi Tıbbi Bitkiler Bahçesi, Mevlevihane gibi önemli mekanların bulunduğu yere çok kısa bir mesafede bulunuyor. Ayrıca Irmak Garden Plus yatırımcılara önemli bir kazanç sağlayacaktır” dedi.

Irmak Group Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Murat Ağca

Irmak Group yönetim kurulu başkan yardımcısı Murat Ağca ise gazetemize yaptığı özel açıklamada, Irmak Group olarak Zeytinburnu ilçesi başta olmak üzere İstanbul ve dünyanın bir çok yerinde yatırımlarını olduğunu ifade ederek Irmak Garden Plus’ın grupları için çok önemli bir yatırım olduğunu ifade etti.Murat Ağca konuşmasını şu sözlerle tamamladı “projemizin temelini kısa bir süre önce atmıştık, Bugün ise dostlarımızla birlikte resmi açılışımızı yaptık dedi

Irmak Garden Plus’ta satışlar başladı

Topkapı Zeytinburnu'nda yükselmekte olan ve Kasım 2012 tarihinde teslim edilmesi planlanan Irmak Garden Plus Projesi’nde daire satışlarına başlandı. 2 farklı konut seçeneği bulunan projede 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Sahil ve E-5 karayoluna yakın bir mesafede konumlandırılan projede konutlar 450 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan yüzde 75'lik tutar için anlaşmalı bankaların konut kredileri aracılığıyla ödeme imkanı bulunuyor.

Sosyal donatı alanları özel düşünülmüş

Konutların Kasım 2012 tarihinde teslim edilmesi planlanan Irmak Garden Plus Projesi’nin sosyal olanakları arasında geniş yeşil alanlar, yüzme havuzu, sauna, masaj salonu, fitness merkezi, aerobik salonu, voleybol ile basketbol sahaları, çocuk eğlence parkları, Türk hamamı, alışveriş mağazaları ve her daireye 2 araçlık otopark alanı yer alıyor.

Her yere ulaşım çok rahat

Bizans surlarının hemen yanı başında tarihle modern hayatı iç içe yaşatan Irmak Garden Plus, sahile ve E-5'e çok yakın. Aynı zamanda Bakırköy'e de komşu. Marmara Forum, Olivium, Galeria, Capacity, Carousel gibi alışveriş merkezlerine yalnızca 5 dakikalık bir mesafede olan Irmak Garden Plus, lüksü ve konforu eşsiz bir konseptle bir araya getiriyor.En son teknoloji ile hayata geçirilen ve güncel deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Irmak Garden Plus, sizler için huzurlu bir dünyanın kapılarını ardına kadar açıyor

Açılışa her çevreden büyük ilgi

Irmak Garden Plus’un açılışına, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin, Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar, Askerlik Şube Başkanı Binbaşı Ali koluaçık, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Kasap, Zafer Alsac, Irmak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül ve Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, MHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Fethi Ahmet Alparslan, Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Kemal Hayırlıoğlu, Merkezefendi Mahalle Muhtarı Nejdet Baykan, Zeytinburnu İşadamları Derneği Başkanı Ayhan Özsoy, Sanatçılar Murat Göğebakan,Murat Kekilli,Mustafa Tatlıtürk, Irmakspor Kulüp Başkanı Sabri Altıok, sanat,spor,siyaset ve iş dünyasından onlarca davetli katıldı.
ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL