Haluk Ündeğer Lisesi önündeki Şehitler Parkı’nın içler acısı haline bir yenisi daha eklendi ve kendini bilmezler oyun parkındaki plastık kaydırağı kırıp yola attılar ve oyun aletlerinin bir bölümünü tahrip ettiler. Parkın bankları sokak serserilerinin gündüz yatakhanesi durumuna geldi. Anıt altındaki insan dışkılıkları ve Şehitler Parkı’na olan ilgisizlik artık mide bulandırmaya başlandı. Okulun tel çitlerinin yanında geceleri içki alemi yapmak ve içki şişelerini okul bahçesine atmak alemciler arasında moda haline geldi. Üstüne üstelik Haluk Ündeğer lisesi öğretmenleri 29 Kasım’da öğleden sonra okul dağılırken eli bıçaklı serserilerinin saldırılarına uğradı.

TÜRKİYE PARTİSİ ŞEHİTLER PARKI HABERİMİZE İLGİSİZ KALMADI

Türkiye Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Ahmet ÇELİK Merkezefendi Mahalle sınırları içerisinde kalan Şehitler Parkı’nı gezerken gördüklerine inanamadı.

HABERİN GÖRÜNTÜLERİ ZEYTİNBURNU TV'DE TIKLA-İZLE

Zeytinburnuhaber.org günlük haber sitemizdeki haberlerin takibini yalnızca biz değil, Türkiye Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Ahmet ÇELİK’de yakın takibe aldı. Ahmet ÇELİK bizi telefon ile arayarak Şehitler Parkı’nı gezmek istediğini ve yazdıklarımızın ne derece doğru olup olmadığını merak ettiğini belirtti. Başkan Ahmet ÇELİK, Türkiye Partisi Zeytinburnu Teşkilatlanmadan sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Rıza ÜSTÜNDAĞ ve şahsım şehitler parkına gittik. Önce fotoğraf çekimleri ve ardından video çekimleri yaptık. ÇELİK parka gelen yaşlılarla uzun uzun konuştu. Oyun parkını didik didik gezerek inceledi. Minik çocuklarla sohbet etti. Bu izlemlerin yazımını ve yorumunu hiçbir şekilde yapmıyoruz. Video çekimlerini izleyin. Ahmet ÇELİK’in gördüklerini anında konuşmalar ile yansıtmalarını izleyin. Çünkü bu haber bizim değil, Türkiye Partisi İlçe Başkanı Ahmet ÇELİK’in anlatımında belirtildi. ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL-MEHMET ALPAY