Avrasya Hospital’in 15. Yılı kıdem ödülünde birbirinden değerli sağlık çalışanları bronz, gümüş, altın plaket ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirildiler. Bu özel etkinlikte Avrasya Hospital Ailesi çalışanlarını, siyasetçi, yazar, spor, ekonomi, sanat ve basın dünyasından özel isimler eşlik ettiler.

Bu güzel ölümsüz ana tanıklık ederek, sahne alan Türk Sanat Müziği sanatçısı Özge Doğru, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Esat Akıncı, Rock Müzik Sanatçısı Tuğra, ve Ozanlarımızdan Hasan Kam büyük alkışlarla sağlık çalışanları ve misafirlerimize gönüllerince keyifli anlar yaşattılar.

Özellikle sağlık çalışanlarımıza destek ve motivasyon amaçlı sahne alan Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Esat Akıncı'nın sahnesi görülmeye değer büyük alkış aldı. Avrasya Hospial Ailesi adına Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Urlu bu özel ödül etkinliğinde sağlık çalışanları kıdem ödülünde emeği geçen herkese teşekkür ederiz, Yeni yılda Herkese sağlıklı günler diliyoruz dedi.

Avrasya Hospital’in 15.Yaş Etkinliğine, İstanbul Vali yardımcısı Mustafa Ayhan, Avcılar Kaymakamı, Hulusi Doğan ,Esenler Kaymakamı Yücel Ünal, Başakşehir kaymakamı Kazım Tekin, Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Zeytinburnu Haber Gazetesi Ailesi olarak İlçemizin ilk özel Hastanesi ve İstanbul’un en önemli şifa kapılarından biri olan Avrasya Hospital’in 15.Yaşını kutluyor, Bu güzel yatırımın ilçemize yapan başta Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Urlu, Hastanenin her şeyi olan İbrahim Urlu ve Avrasya Hospital’in tüm çalışanlarına sağlıklı mutlu ve en önemli ilçemize hizmet verecek nice 15 Yıllar diliyoruz..

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL