Avrasya Hospital 3 yıllık bir çalışmanın eseri olan hastanesinin ek binasını büyük bir emek ve sabrın sonunda tamamladı. Avrasya Hospital’in ek binası inşaatında emeği geçen bütün dostlar görev teslimindeki  bayrağı hiçbir şey insan ve sağlık kadar önemli  değildir diyerek yola çıkan kendilerini insan hayatına adayan çok değerli doktorlarımız ve  sağlık çalışanlarına teslim etti.

İnsan hayatına yatırımın bitmiş halini ek binamızın temel atılma anından bugüne kadar çok özel görüntüler eşliğinde Avrasya Hospital ek binasının yapımında ve mevcut binanın revizyonunda emeği geçen kişi ve kurumlara yönetim kurulu başkanı genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Hüseyin Urlu tarafından teşekkür plaketleri verildi.

Plaket törenine Zeytinburnu ilçe kaymakamı Mustafa Dündar Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve yardımcıları,  sivil toplum ve iş adamları, insan hayatına kendilerini adayan çok kıymetli Avrasya Hospital hekimleri, yöneticileri ve sağlık çalışanları, olmazsa olmaz değerli basın mensubu dostları ve misafirler katıldı. Zeytinburnu Haber Gazetesine İlçeye ve Avrasya Hospital’in tanıtımına verdiği desteklerden dolayı Teşekkür Plaketi takdim edildi. Gazetemizin Plaketinin Yazıişleri Müdürümüz Taylan Demirelli, Avrasya Hospital Genel Koordinatörü İbrahim Urlu’nun elinden aldı.

Günün anlam ve önemine ilişkin Avrasya Hospital yönetim kurul başkanı genel cerrahi Uzmanı  Op. Dr. Hüseyin Urlu bir konuşma yaparak teşekkürlerini sundu. Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın Avrasya Hospital’e Ülkemize sağlık alanında verdiği katkılardan dolayı teşekkür ettiler.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL