BAŞKAN AYDIN ANNESİ TEDAVİ ALTINDA

Başkan Aydın annesinin rahatsızlığından duyduğu üzüntüyü yaptığı açıklamada dile getirerek şöyle dedi.Biricik annem bir anda evde rahatsızlanmış ve zaman kaybedilmeden Avrasya Hospital’ e getirilmiş..
 
Doktorumuz İç hastalıkları uzmanı Ebru Öztürk'ten aldığım bilgi doğrultusun da önemli bir şey yok yapılan tetkikler neticesinden annem bir süre hastanede dinlenebilir yada taburcu olabilir dedi.Hastane Yöneticisi Eğitimci İbrahim Urlu ve Basın Danışmanı Gülay Tunçel Melike Aydın'a istirahat ettiği oda da geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 
Melike Aydın ziyaret sırasında bir anda fenalaştım bende nasıl olduğunu anlamadım sağ olsun çocuklar hemen beni hastaneye getirdiler, merak etmeyin, çok şükür iyiyim dedi.Murat Aydın, annesinin Avrasya'da emin bir hastane ve hekimlerin kontrolünde olduğuna inandıklarını biliyorum dedi. Başkan Aydın annemin.. sağlığıyla ilgili endişe edilecek bir şey yok sizlerde görüyorsunuz ki… gayet iyi dedi.
 
Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın Annesi Melike Aydın’ın alnından öperek hayır duasını aldı.Aydın, daha sonra programlarına devam etmek üzere hastaneden ayrılmadan önce Zeytinburnu kaymakamı Mustafa Dündar'ın Babası Osman Dündar'ı da ziyaret ederek kaymakam Dündar ve babasına geçmiş olsun dileklerini iletti.Melike Aydın’ın rahatsızlığını duyan yakınları ve sevdikleri tedavi aşamasında kendisini yalnız bırakmadı.

KAYMAKAM DÜNDAR'IN BABASININ TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Bir süredir hastanemizde yatan Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar, Babası Osman Dündar'ı ziyaret etti. Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar’ı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın yalnız bırakmadı. Kaymakam Dündar, Babası Osman Dündar’ın sağlığına ilişkin Murat Aydın’a doktorlarından aldığı son bilgileri paylaştı.Babasına düşkünlüğüyle tanınan Kaymakam Dündar her ziyaret edişinde babasına olan bağlılığını ve sevgisini hissettirmek için babası Osman bey'in elini hiç bırakmayarak sevgisini dile getiriyor..

Gelen ziyaretçilere duygusal anlar yaşatan Dündar babam bir süredir burada yatmakta takbini Başhekim Nöroloji Uzmanı Dr. Türkan Uslu yapıyor dedi.Murat Aydın, aynı dakikalarda rahatsızlanarak hastaneye getirilen annesi Melike Aydın'ı ziyaret etmek üzere acil şifalar dileyerek, Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar'ın Babası Osman beyin elini öperek ailenin yanından ayrıldı...

Zeytinburnu Hbaer Ailesi olarak Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar'ın Babası Osman Dündar'a ve Belediye Başkanımızn Annesi Melike Aydın'a geçmiş olsun dileklerimizle sağlıklı günler diliyoruz.