Sosyal yardım projeleriyle tanınan Kaymakam Hasan Gözen'i, Avrasya Hastanesi ve Özel Bayrampaşa Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Urlu ve Özel Bayrampaşa Tıp Merkezi Başhekimi ( Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı ) Selahattin Erhan makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Güleryüzlü ve pozitif enerjisiyle konuklarını karşılayan Kaymakam Hasan Gözen, Hamiyet anneleri ve çocuklarına görevine büyük bir içtenlikle sahip çıkarak yürüteceğini anlattı.

Görevine yeni atanmasının ardından Bayrampaşa halkıyla çabuk bütünleştiğini ifade ederek birçok çalışmaları göreve başladığı ilk günden itibaren ele aldığını dile getirdi ve şöyle devam etti.

Çalışmalarımızda İlçemizdeki her hafta bir grup İş adamı ile biraraya geliyoruz, Bayrampaşa esnafının sorunlarına ortak bir çözüm yolu bulabilmek için fikir alışverişinde bulunuyoruz dedi.

Ayrıca bu toplantıların rutin hale getirileceğini, Bayrampaşa'nın özellikle tekstil alanında çok iyi bir noktada olduğunu ve tekstil sanayinin daha iyi yerlere gelmesi için gerekli desteğin verileceğini belirtti, İlçemizdeki projeleri büyüterek birçok yeniliklere imza atacağız dedi.

Samimi bir havada geçen ziyarette Avrasya Hastanesi ve Özel Bayrampaşa Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Ömer Urlu ve Özel Bayrampaşa Tıp Merkezi Başhekimi Selahattin Erhan'ı tanımaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sağlık çok önemli, sağlıkla ilgili projelerimizi de büyük yeni yapılanmalar üzerinde de çalışacağız diyen Kaymakam Hasan Gözen  hastane hakkında detaylı bilgileri aldı.

Hastane Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Urlu ve Özel Bayrampaşa Tıp Merkezi Başhekimi Selahattin Erhan, hastanemiz İstanbul'un kalp, onkoloji ve radyoloji üzerine tam teşekküllü ve çok büyük ünitelere sahip olduklarını vurgulayarak aynı zamanda hastanemiz tüm branşlarda başarıyı yakalamıştır açıklamasında bulundular.

Güleryüzlü ve samimiyetiyle konuklarınla ilgilenen Kaymakam Hasan Gözen, Avrasya Hastanesi ve Özel Bayrampaşa Tıp Merkezi  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Urlu ve Özel Bayrampaşa Tıp Merkezi Başhekimi Selahattin Erhan'ın hayırlı olsun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti tekrar vurgulayarak en yakın zamanda sağlık ve diğer projelerde bir arada bulunmak üzere teşekkürlerini sundu.