SAĞLIK SEKTÖRÜNDE 250 YILLIK DENEYİM

Balıklı Rum Hastanesi Vakfı hizmete girdiği 1753 yılından bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile kendisine daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Hastanesi, Tarihten gelen tecrübesi ve günümüz çağdaş sistemlerini kullanarak hizmet kalitesinde insan odaklı çalışmaktadır. Tarihten gelen deneyimi ile birlikte hastalara uyguladığı tedavinin kalitesi, hasta ve yakınlarına gösterdiği ilgi, saygı ve sevgi hasta ve yakınlarının gönlünü kazanmıştır.

BİZİM ÖNCELİĞİMİZ HASTA MEMNUNİYETİ

Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Dimitri Karayani, Her hastamıza, yakınlarına ve ailelerine ayrıca diğer hizmet alıcılarımıza hizmetimizi sunarken bütün personelimiz ile güler yüz, iyi niyet, karşılıklı anlayış ve ilgi ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Balıklı Rum Hastanesi ekibinin sizleri mutlu ve memnun edecek ve tüm tıp gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde hizmet sunabilmeleri için hekim kadromuza, hemşire ve hasta bakıcılarımıza, hasta danışmanlarımıza ve diğer bütün ekibimize gerekli eğitimleri vermekteyiz. Sağlığınızın değerini ve emanetçisi olduğumuzu biliyoruz. Sağlığınızı korumaya ve memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz. Bütün personelimizle gece gündüz durmaksızın çalışarak sağlık hizmeti vermeyi ve sağlıkta kaliteyi sunmayı hedefliyoruz dedi.

250 YILLIK DENEYİM KALİTELİ VE TECRÜBELİ UZMAN EKİP

250 Senelik tarihi geçmişe sahip Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Hastanesi 7 ayrı binadan 222 Ruhsatlı yatak, İleri medikal teknoloji ile donatılmış olan hastane bünyesinde 25’i tam günlü uzman ve operatör, ayrıca konsültan hekim, diş hekimi, nöbetçi, acil ve pratisyen hekimler ile birlikte 40 kişilik doktor kadrosu bulunmaktadır. Ayrıca Farklı branş ve servislerde çalışan 100’e yakın hemşire ve teknisyen hizmet vermektedir. Balıklı Rum Vakfı Hastanesi poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır.

ACİL SERVİSTE 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

Balıklı Rum Hastanesi Acil Polikliniği’nde 7/24, Dahili branşlarda; İç Hastalıkları, Cildiye, Nöroloji, Kardiyoloji, Fizik Tedavi, Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cerrahi Branşlarda da; Üroloji, Genel Cerrahi, KBB, Ortopedi, Kadın Hastalıkları, Göz Hastalıkları modern yöntemlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. Genel Cerrahi Birimi, 1’i bayan, 1’i erkek operatörle hastaların tercih ve isteklerine göre hizmet sunmaktadır. Ameliyathanesinde her türlü donanıma sahip 3 ameliyat odası bulunmaktadır.

YENİ TEKNOLOJİ İLE GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYORUZ

Balıklı Rum Vakfı Hastanesi servislerine kattığı yeni cihazlarla gücüne güç kaymaya devam ediyor.Yeni Cihazların tanıtımına Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Dimitri Karayani, ZiAD Genel Sekreteri İnci Karayani, İşadamları Derneği Başkanı Ayhan Özsoy, Hastane Personeli ve Doktorlar Hazır bulundu. Yeni Cihaz olarak; Bio-Kimya Laboratuvarına Cobas Integra 400 Plus, Biokimya Otoanalizörü, Modular E 170 - Hormon Otoanalizörü cihazlarıyla desteklenmiş ve hizmet kalitesini artırmıştır. Radyoloji Bölümümüzde Ultrason - Renkli Doppler, Kemik Ölçümü, Mamografi, Bilgisayarlı Tomografi, Dijital Röntgen ve Diş Röntgeni çekilmektedir.

UYUŞTURUCU VE PSİKİYATRİ SERVİSİ DÜNYA ÇAPINDA

Balıklı Rum Vakfı Hastanesinin Dünya çapında üne sahip Psikiyatri ve Uyuşturucu ile mücadele servisi bulunmaktadır. Hastane Çağımızın hızla büyüyen problemleri olan psikiyatrik rahatsızlıklar, uyuşturucu ve alkol bağımlılıkları için Anatolia Kliniklerimizde hizmet vermektedir. Geriatri Servislerim, yaşlı ve bakıma muhtaç hastalara profesyonel tıbbi bakım hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Hastanenin SGK ile anlaşması bulunmakta ve SGK Güvenceli hastaların tamamına hizmet vermektedir. ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ/ ÖZEL