• Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :
Murat Aydın
Murat Aydın

Murat Aydın

1960 yılında Giresun’un Piraziz ilçesine bağlı Bozat beldesinde doğdu. 1980 yılında İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden,1985 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Bölümü’nde “Yerel Yönetimlerde Farklı Yaklaşımlar ve Sosyal Belediyecilik Uygulamaları” konulu teziyle yüksek lisansını tamamladı.

Refah Partisi ve Fazilet Partisi’nin ilçe yönetimi, il yönetimi ve il başkan yardımcılıkları görevlerinde bulundu. 1994 yerel seçimlerinde Zeytinburnu İl Genel Meclisi üyeliğine seçildi. 1999 yerel seçimleri sonucunda ise Zeytinburnu Belediye Başkanlığı görevini devraldı.

2004 ve 2009 yerel seçimlerini de kazanarak, ikisi AK Parti’den olmak üzere üçüncü kez Zeytinburnu Belediye Başkanlığı görevine seçilmiş oldu.

1985 yılından bu yana fotoğraf sanatıyla ilgilenen Aydın, 2011 yılında “Yeryüzünden Portreler” adlı ilk kişisel sergisini açtı.

Belediye başkanlığının yanı sıra hâlen UGLG - MEVA Yönetim Kurulu Üyesi ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkan vekilliği görevini sürdürmektedir.

İngilizce bilen Murat Aydın, evli, iki çocuk babasıdır.

kullan

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Murat AYDIN

Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş
Sen de görüşünü belirt!
Yükleniyor...
  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler1

YAZILAN YORUMLAR

  • ben sıze ne yabtım / yılaz bayram / 2015-06-08 20:25:00
    sayın başkan 13 yaşımdan berı sızlerleyım gece gündüz senın icin refah partısı icin calıştık canımıda verdeseler onuda verırdım cünkü ben partıme ağşik biriydım senın ve sol zıhnıyetlı müdürlerın yüzünden ben partımı bırakmak zorunda kaldım müdürünü sıze şıkayet ettım diye bana yabmadığı zülüm ceva kalmadı ve sızde benım başkanım olarak buna seyırcı kaldınız böylemi oluyor adalet sayın başkanım bırılerını ezmekle mı adalet oluyor sıze o kadar yazdım bırıne cevab vermedın başkanım sız bu kışı olamasınız başkanım bana nıye bu zülümleri yabtırdın başkanım sız benden daha ıyı bılırsınız başkanım rabımın adaletıtde var o zaman nasıl olacak başkanım müdürün bana torpile cezayı verdırdı sucum yokken ben o parayı icim yanarak parcalanarak ödüyorum o zabıtaların benı kandırdılar ama derdımı kımseye anlatamadım bu olanları geniş bır şekılde cumhur başkanıma ve başbanımada yazacam onlarda sızler gıbı duyarsız olacaklarmı merek ediyorum ben cumhur başkanımın bır 1993 senesınden berı bır toplandısını kacırmadım ben sızlere ağşik bırıydım bıtırdınız benı kopardınız partımden başkanım bana dönmeyeceyınızı bılıyorum ır gün dönersen ben sıze cok geniş şekılde anlatırım saygılar 0532 3565337
kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan