Aileye destek olmak, aileyi güçlendirmek ve yetkinleştirmek hedefli faaliyetlerine devam eden AKDEM’in yaşam boyu eğitim hizmeti kapsamında gerçekleştirdiği Çarşamba Seminerleri her geçen gün artan bir ilgiyle takip ediliyor.

AKDEM’in hizmete başladığı günden bu yana her Çarşamba düzenli olarak gerçekleştirilen seminerlerin bu haftaki konuğu, aile ve evlilik danışmanı, televizyon programcısı ve yazar Serhat Yabancı oldu. 22 Ekim Çarşamba günü AKDEM konferans salonunda gerçekleştirilen seminerde Serhat Yabancı “Çocukla Doğru İletişim” konusunda anne ve babalara bilgi verdi. Konu çocuk olunca ilginin daha da arttığı seminerde dinleyiciler salonu doldururken salon dışında kalan dinleyiciler de büyük bir azimle semineri sonuna kadar takip ettiler. Serhat Yabancı’nın verdiği bilgileri not alarak dinleyen ebeveynler merak ettikleri soruları da kendisine yöneltme fırsatı buldular.

AKDEM’den hizmet alan vatandaşların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ve aile bireylerine yönelik farkındalık oluşturacak konular belirlenerek gerçekleştirilen Çarşamba Seminerlerinin 2014 yılı programı 31 Aralık tarihine kadar her Çarşamba saat 14.00’te devam edecek.