BİZLER İLÇENİN GÖZÜ KULAĞI OLDUK
kullan
Zeytinburnu Haber Gazetesinde ve Zeytinburnuhaber.org portalımızda geçtiğimiz günlerde yayınladığımız ÖLÜM DİREĞİ haberinin ardından Surp Pıgriç ve Prof Dr. Muammer Aksoy Caddeleri’nin kesiştiği dört yol ağzındaki MOBESE ve aydınlatma elektrik direğindeki akımların bulunduğu bölümlerin kapaksız olduğunu belirtmiştik. Bu kapaklarda her an ölümün kol gezdiğini, aynı zamanda maksatlı kişilerinde her an MOBESE ve elektrik akımını kesip olay yaratabileceklerini de belirtmiştik.

Zeytinburnu Belediye BAŞKANLIĞI Fen İşleri Müdürü Engin KÖKLÜ’nün sitemizde izlediği ve görsellediği bu haberimiz üzerine ekiplerini hemen o noktaya yönlendirerek tedbir aldırdı ve her iki bölüme de kapak taktırdı. Bizler kadar Fen İşleri Müdürü Engin KÖKLÜ’nün duyarlı olmasına ziyadesi ile memnun olduk. BİR TEK EKSİKLİK VAR. O da direk dibinde elektrik akımının geçtiği kablonun su içinden toprağa geçişi. kullan Suyun bulunduğu bölümün mutlak paket tay ile örülmesi gerek

Kim ne düşünürse düşünsün. Bu ilçede yaşayan bireyler olarak halk gözüyle gördüğümüz eksiklik ve yanlışları medya gözü ile siz okurlarımıza aktarmaya devam ederek bu ilçenin gözü ve kulağı olmaya da devam edeceğiz. Haberimize duyarlı davranan herkese de ayrı ayrı teşekkür ederiz.
kullan

HABER TAKİP-FOTO: MEHMET ALPAY-ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL