• Zeytinburnu Belediyesi İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı
 • Telsiz'de Mahalleli Ayaklandı
 • Nihat Hatipoğlu Zeytinburnu'na geliyor
 • Zeytinburnu Bilgi Evlerinden çocuklara yaz okulu
 • İlk Teravih Namazı Kılındı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

ZEYTİNBURNU'NDAKİ CİNAYET 13 GÖZALTI

Zeytinburnu'nda, Yaşlı Bir Kişinin İki Yıl Önce Öldürülmesiyle İlgili Olarak 4'ü Çeçen 9 Kişi Gözaltına Alındı.
25 Şubat 2011 Cuma 21:00
Avni Ulutaş'ın (67) 18 Şubat 2009'da silahla vurularak öldürülmesine ilişkin çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, MOBESE kayıtları ve tanıkların çizdirdiği robot resimlerden yola çıkarak bazı kişileri teknik ve fiziki takibe aldı. Bu kişilerle ayrıca bir internet sitesinden oynanan okey Oyununda, kadın izlenimi yaratan takma adlarla iletişim kuran polis, Ahmet G. (31), Cihat A.(24), Sıtkı G. (30), Hasan G. (38), Gökhan G. (29) ile Çeçen uyruklu Edward T.(29), İznor U. (31), Magomet A. (22) ve Amerhan B'yi gözaltına aldı.Zanlıların ev ve iş yerlerinde 3 otomatik tüfek, bir tabanca ve sahte polis kimliği ele geçirildi. Zanlılardan Sıtkı G, Hasan G. ve Gökhan G'nin, tanıştıkları Edward T'den, aralarında kan davası olan Avni Ulutaş'ın (67) öldürülmesini istedikleri, Edward T'nin de bu konuda kendilerine yardımcı olabileceğini söylemesi üzerine zanlıların 100 bin lira karşılığında anlaştığı öne sürüldü.Cinayete Edward T'nin arkadaşları olan İznor U, Magomet A, Amerhan B, Alexiy G. ve Dzhabraiç S'nin de karıştığı iddia edildi. Türkiye Jokey Kulübü Başkanı'nın evinin soyulmasıyla ilgili olarak cezaevinde bulunan Alexiy G. ve Dzhabraiç S'nin de konuyla ilgili ifadelerine başvurulacağı bildirildi. Malatya'nın Pötürge ilçesinde iki aile arasındaki arazi anlaşmazlığı nedeniyle başlayan kan davasında 1998'den bu yana 5 kişinin öldüğü, 6 kişinin yaralandığı belirtildi. Asayiş Şube Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan zanlılar Bakırköy Adliyesine sevk edildi. ZEYTİNBURNUHABER.ORGPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Deprem Bahanesiyle 'Risk Rantı' Vurgunu

  Deprem Bahanesiyle 'Risk Rantı' Vurgunu

  Kentsel dönüşüm projesi sadece firmalara yaradı. Birinci derece riskli bölgelerde çalışma yapılmazken görece olarak daha güvenli alanlarda konut projelesi üretiliyor.

 • Çin, 5 Bin Uygur Türkünü Ölüme Göndermiş!

  Çin, 5 Bin Uygur Türkünü Ölüme Göndermiş!

  Çin'in, 'Doğu Türkistanlılar teröristtir' suçlamasına kanıt oluşturmak için 5 bin Müslüman Uygur'u kaçak yollarla Suriye'deki savaşın içine attığı ortaya çıktı.

 • Zeytinburnu Belediyesi İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

  Zeytinburnu Belediyesi İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

  Zeytinburnu Belediyesi, yardıma muhtaç 3 bin 700 aileye erzak dağıttı. Bir Yılda yaklaşık 7 bin kumanya dağıtan belediye, Ramazan ayında 600 hanenin kapısını çaldı.

 • Beştelsiz Mahallesi Sokak İftarı

  Beştelsiz Mahallesi Sokak İftarı

  Ramazan ayı boyunca sokak iftarlarına ara vermeyen Zeytinburnu Belediyesi, Sokak İtfalarının 5’incisini Beştelsiz Mahallesi 5. Yol Sokak Özlem Sitesi Önünde düzenledi.

 • Necati Üstündağ Ebediyete Uğurlandı

  Necati Üstündağ Ebediyete Uğurlandı

  1992 yılında sevgili eşi Nezahat hanımı, 2013 yılı 19 Temmuz’da büyük oğlu Nevzat’ı yitiren baba ve dede Reşat Üstündağ bu kez de oğlu Necati Üstündağ’ı gözyaşları içinde toprağa verdi.

 • Kastamonulular’ın Zeytinburnu iftarında izdiham

  Kastamonulular’ın Zeytinburnu iftarında izdiham

  KAS-DER Zeytinburnu Şubesinin yeni yönetimi kısa bir süre önce görevi devralmasına rağmen güzel çalışmalara imza atıyor. Önce Mevlit Kandili programı ardından Çanakkale Gezisi düzenleyen Dernek Yönetimi Ramazan Ayında ise Binlerce kişiye iftar programı verdi. Ramazanda ihtiyaç sahiplerine dağıtılma üzere Yüzlerce koli hazırlandı ve dağıtıldı.

 • Zeytinburnu'nda Kardeşlik sofrasında Üç Bin Kişi Oruç Açtı

  Zeytinburnu'nda Kardeşlik sofrasında Üç Bin Kişi Oruç Açtı

  Zeytinburnu Belediyesi tarafından ilçe meydanına 3 Bin kişi ilçe protkolüyle aynı sofrada dualar eşliğinde oruçlarını açtı.

 • Zeytinburnu’na Modern taziye EVİ

  Zeytinburnu’na Modern taziye EVİ

  Hayata geçirdiği Bilgievi, AKDEM gibi bir çok önemli proje ile ilklerin Belediyesi olan Zeytinburnu örnek alınacak güzel bir çalışamaya daha imza attı.

 • Konya Bozkır Dere Kasabalılar'ın İftar buluşması

  Konya Bozkır Dere Kasabalılar'ın İftar buluşması

  Zeytinburnu’nun en aktif derneklerinden biri olan Konya Bozkır Dere Kasabası Derneği Zeytinburnu’ndaki hemşerileriyle iftarda buluştu.

 • Telsiz'de Mahalleli Ayaklandı

  Telsiz'de Mahalleli Ayaklandı

  Telsiz Mahallesinde müteahhit hafriyat alımı ve temel atma esnasındaki iş bilmezliği Mahalleliyi isyan ettirdi.

 • Zeytinburnu’nun Göbeğine Hilton Oteli

  Zeytinburnu’nun Göbeğine Hilton Oteli

  Zeytinburnu’nda tarihi surların yanı başına Behçetoğlulları tarafından Hilton Oteli inşa ediliyor.

 • Çankırı Yeşil Ilgaz Spor’dan Çankırılılara anlamlı iftar

  Çankırı Yeşil Ilgaz Spor’dan Çankırılılara anlamlı iftar

  Zeytinburnu’nun başarılı amatör kulüplerinden biri olan Çankırı Yeşil Ilgaz spor kulübü futbolun yanında yaptığı sosyal aktivitelerle de İstanbul’da, Çankırılıların adeta amiral gemisi durumunda.

 • Balıklı Rum Vakfı Başkanı Dimitri Karayani Vefat etti

  Balıklı Rum Vakfı Başkanı Dimitri Karayani Vefat etti

  Balıklı Rum Vakfı Başkanı Dimitri Karayani bu sabah sahibi olduğu Balıklı Rum Vakfı Hastanesinde vefat etti. Balıklı Rum Vakfı Yönetim Kurulu başkanı Merhum Dimitri Karayanni'nin cenaze merasimi 01.07.2015 tarihinde Saat 14 .00 da Yeşilköy'deki Rum Kilisesinde yapılacaktır. Tören'den sonra merhum Zeytinburnu'ndaki Balıklı Rum Mezarlığında ebedi istirahatine uğurlanacaktır. Zeytinburnu Haber Gazetesi olarak Merhuma Allah'tan Rahmet,Kızı İnci Karayanni başta olmak üzere yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

 • Zeytinburnu Belediyesi Madde Bağımlılığına Karşı Harekete Geçti

  Zeytinburnu Belediyesi Madde Bağımlılığına Karşı Harekete Geçti

  Gençleri madde bağımlılığına karşı bilinçlendirmek, madde kullanımının zararlarını anlatmak ve uyuşturucu maddelere karşı toplumun dikkatini çekmek amacıyla başlatılan “Hedef Olma, Hedefsiz Kalma” adlı sosyal medya projesi, Şişli Camii önünden başlayan yürüyüşle start aldı.

 • Nihat Hatipoğlu Zeytinburnu'na geliyor

  Nihat Hatipoğlu Zeytinburnu'na geliyor

  Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği meydan iftarları, birbirinden değerli konuklarıyla vatandaşlara Ramazan coşkusunu yaşatmaya devam ediyor.

 • Gökalp Mahallesi Sokak İftarı Yaptı

  Gökalp Mahallesi Sokak İftarı Yaptı

  Zeytinburnu Belediyesi Sokak iftarlarının bugünkü durağı ise Gökalp mahallesi 39.sokak oldu.İftarın organizesi belediyeden, ikramın sponsoru ise eski meclis üyesi Delfino Fur (Kürk’ün)patronu Yunus Küçük idi.

ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

48.3%

8.2%

8.3%

6.1%

29.1%

HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan
kullan

kullan

kullan
kullan

kullan


kullan


kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan
kullan

kullan

kullan