600 M2 üzerine 4 kat tasarlanan Türkiye'nin en büyük kişisel bakım merkezlerinden biri olacak proje uluslararası tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren mimar Nihat Yıldız imzasını taşıyor.

‘SEKTÖRDE 30 YILLIK DENEYİMİMİZ VAR’

Seçkin Kuaför Kurucusu, Enver Çakır" Sektörde ki 30 yılı aşkın deneyimizi böyle bir konsepte müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. “dedi. Sh Grup A.Ş. şirketimiz ve Speedlife Markasının katkılarıyla, tesisimizde her yönüyle klasik kuaför salonu, ya da güzellik merkezi anlayışının dışına çıktık diyen Çakır, "Sektörümüzde örnek olacak bir anlayışla projemizi hayata geçiriyoruz. Bize bu metre karenin çok büyük olduğunu söyleyenler oldu. Ancak bizim hayallerimiz bu metre karenin de ötesinde. Kadın, Erkek Exclusive bölümler, protez saç merkezimiz, mağazayı andıran Shopping alanımız personel dinlenme alanları, müşteri istirahat alanları, otoparkı, solarium alanları, epilasyon bölümleri ile bir ilki başarıyoruz dedi.

‘PANDEMİDEN KORKMUYORUZ’

Covid 19 Salgını ve yarattığı ekonomik etkilerinden korkmadıklarını altını çizen Enver Çakır, elbette ki bu pandemi dönemi tüm dünyayı ve ülkemizi de ekonomik anlamda etkiledi. Ancak Türkiye gibi güçlü bir ülke elbirliği ile bu dönemi kısa süre içerisinde geride bırakacak. Ocak 2021 de hayata geçecek tesisimizde kadromuz ve etki ettiği sektörler tedarikçiler ile yaklaşık 200 kişilik bir istihdam yaratmayı hedefliyoruz. Yüz iş insanı bu ve buna benzer bir girişimde bulunsa 20 bin kişiye ş imkânı oluşması anlamına geliyor. Yeni tesisimizin ülkemize müşterilerimize ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL