İşadamı Mustafa Yiğit Korona Virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü ve sokağa çıkma yasağından dolayı şehir dışında bulunduğu için cenazeye çok istemesine rağmen katılamadı. Yiğitoğlu bir taziye mesajı yayınladı. 

Ne yazık ki Korona Virüs gibi korkunç bir illet yüzünden en acı günlerimiz olan kendi akrabalarımızın hatta birinci derece aile bireylerimizin dahi cenazelerine katılamıyoruz. Rabbim bu illet hastalığı inşallah biran önce insanlığın üzerinden alır. Ne yazık ki çok sevdiğim ailemizin değeri Eniştem Osman Yiğit’i kaybettik. Cenazesine Koronavirüs yüzünden katılamadım. 

Bu acı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta Zeytinburnu Belediye Başkanımız Ömer Arısoy, Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın, Belediye Başkan Yardımcılarımız, STK Başkanlarımız, Siyasi Partilerini ilçe Başkanları ve yöneticileri, İşadamları, eş, dost ve akrabalarımız başta olmak üzere Dünya’nın her bir köşesinden telefon açan, sosyal medya üzerinden mesaj yazan, arayan soran herkese sonsuz şükranlarım sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Osman Yiğit eniştemizi ve tüm ölmüşlerimizin mekanı cennet olsun dedi. 
 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ