BAYKAN MOTORS-OTO SERVİS- ARAÇ BAKIMINDE 40 YILLIK TECRÜBE

Uzun ömürlü motor kullanımı, her dönemde yüksek performans, güvenli sürüş ve yakıt tüketimi optimizasyonu için araç bakımı çok önemlidir. Düzenli periyodlarda uzman ellerde aracınıza bakım yaptırmanız gerekir. Kullanıma bağlı olarak parçalarda eskime, yıpranma varsa değişim ya da onarım gerekebilir. Özellikle sıvılarda ve yağlarda eksilme, bozulma olabilir. Bunlar, motorun sağlıklı çalışması için değişim gerektirir. Bozuk bir parça, eksik bir yağ, aracınızda çok büyük sorunlara neden olabilir. Araç bakımı, sadece sizin sürüş keyfiniz için değil trafikteki diğer sürücü, yolcu ve yayaların güvenliği için de önemlidir. Bu nedenle periyodik bakım yaptırmalı, gerekli değişiklikleri, onarımları mutlaka sağlamalısınız. Araç bakımı için gönül rahatlığıyla 40 yıllık tecrübesi ve deneyimli ustalarıyla Baykan Motors’u tercih edebilirsiniz. Araçta gördüğünüz her şeyin bir işlevi vardır. Söz konusu işlev, güvenli sürüş, konforlu seyahat, performans, yakıt tüketimi optimizasyonu, süspansiyon gibi amaçlara hizmet eder. Araç bakımında da bu gözle tüm parçalar, sıvılar, yağlar gözden geçirilir. Silecekler, debriyaj, şanzıman, motor yağı gibi sıvılar, lastikler, amortisör, triger seti, elektrik sistemi, klima gibi pek çok parça kontrol edilir.

BK EXZPERTİZ İLE ARACINIZI GÜVENLE SATIN ALABİLİRSİNİZ

Tam bağımsız güvenli ekspertiz raporu almak için Sizleri BK Expertiz’e bekliyoruz. Araç sahipleri kendi bilgileri ve tecrübelerine ayrıca satıcının beyanına dayanarak almış oldukları araçlarında sonradan ortaya çıkan masraflar ile mağdur olmaktadırlar. Özellikle boya ve kaporta da tespit edilen hasarlar araç değerinde büyük kayba yol açmaktadır. Bu mağduriyetin yaşanmaması için BK Ekspertiz Merkezleri tamamen bağımsız ve tarafsız, uzman kişilerden oluşmuş, uluslararası kalite standartlarında 2. el araç piyasasına hizmet vermek için kurulmuştur. BK Ekspertiz’in deneyimleri satın alacağınız aracınızın, Araç İç Kontrolleri, Araç Alt Kontrolleri, Aydınlatma Kontrolleri, Lastik ve Jant Kontrolleri, Motor Mekanik Testi, Kaporta Boya Testi, Diagnostic Testi, Dyno Testi, Aydınlatma kontrollerini yaparak sizlerin aracı gönül rahatlığıyla almanızı sağlıyor.

BAYKAN OTO ALIM-SATIM-OTOMOBİLİNİZİ BİZ SATALIM, ZAMANINIZ SİZE KALSIN

Otomobillerinizi marka fark etmeksizin uzman satış ekibimizin deneyimiyle sizin adınıza biz satalım. Baykan Oto olarak araçlarınızın satış ve sergileme işlemlerinizi biz gerçekleştiriyoruz.  Neden bizi tercih etmelisiniz? Güvenli Para Transferi, Uzman Satış Ekibi ile Hızlı ve Zahmetsiz Satış İmkanı, Doğru Fiyatlandırma, Baykan Oto’nun Kapalı ve açık Showroomunda Otomobilinizin Sergilenme Ayrıcalığı, Noter Takip ve Ruhsat İşlemleri, Otomobilinizin Satışına Hız Kazandıracak Oto Kuaför Hizmetleri, Detaylı Ön Ekspertiz

BAYKAN OTO ÇEKİCİ- 7/24 YOL YARDIMI

İstanbul içerisinde 7/24 oto çekici hizmeti veriyoruz. Aracınız, otomobiliniz zor durumda mı? İstanbul oto kurtarma hizmetlerimiz her büyüklükte araç için her bölgede hazır konumdadır. Oto Çekici hizmetlerinin haricinden firmamızdan acil durumlar yolda kaldığınız da yada aracınız arıza yaptıysa hemen ekibimize ulaşın yanınıza gelsin! 40 yıldan fazla tecrübemiz var! 30 dakika içerisinde geliyoruz! Uygun fiyat ile otomobil çekiyoruz! Profesyonel olarak çalışıyoruz! Haftanın 7 günü günde 24 saat durmaksızın çalışıyoruz!

ADRES: Maltepe, Davutpaşa Caddesi 123/A, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 0532 375 24 38