Mekan, gastronomi, tv, otel, turizm, iş, sanat, spor, medya, cemiyet ve bürokrasi dünyasının en önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan Şehrin En İyileri 4. ödül töreni, yine sektörün en iyilerinin buluştuğu çok keyifli bir gecede bir araya gelecek. Mekan Dalında en iyi seçilen Mumya Lounge sadece bir yılda ünlülerin yeni gözdesi bir mekan haline dönüştü. 

Mısır piramitlerinden duvar yapısında kulandan 700'den fazla sembolden oluşan anlık mısır yazılarına. Fillerden mumyalara yeni konseptiyle İstanbul görkemli bir mekana kavuştu. Her damak tadına uyan mutfağı ile de davetlilerinden tam not aldı. Ferah iç mekânı ve huzur veren atmosferi ile misafirlerim ağırlamaya devam ediyor. "En değerli unsurumuz, müşterilerimiz’ düşüncesiyle yola çıkan ve bu beklentiyi tam anlamıyla karşılayan bir mekan Mumya Lounge'ın otantik havası ile canlı müzik keyfinin yanında keyifle içebileceğiniz nargile deneyimi de sunuyor.

Beşiktaş'ta “Ben iyiyim” diyen çoğu mekanı ziyaret edenler Mumya’yı ayrı tutuyor. Mumya Lounge açıldığın gnden bugüne, gerek klasik karışımlarında, gerek özel karışımları gerçekten takdire şayan. Mekan, keyifle içebileceğiniz bir nargile deneyimi sunuyor. Güleryüzlü çalışanları ve hizmet kalitesi ile Beşiktaş'ta sektörünün öncüsü olmaya en güçlü aday.  

MUMYA LOUNGE Adres: Abbasağa Mah. Ihlamur Yıldız Cad. No:22 Beşiktaş adresinde hizmete başladı. Gezginlerin uğrak yeri olan Mumya Lounge İstanbullular için farklı lezzetler sunuyor

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL