Zeytinburnu Yenidoğan Mahallesi 50 Sokak'ta ikamet eden 56 yaşındaki Mustafa Ünver 3 yıl içerisinde yaşadığı acı olaylara daha fazla dayanamadı ve evinin karşısında bulunan kat otoparkının 3. katından atlayıp hayatına son verdi.

Gümrük Müşavirliğinden emekli olan ve maddi durumu oldukca güzel olan Mustafa Ünver, Üç yıl önce babasını, iki yıl önce çok sevdiği ilçe Milli Eğitim Personeli olan eşini kanserden kaybetti. İntihar etmeden İki saat öncede Çorlu'da annesinin vefat ettiği haberini aldı. İddialara göre tüm bu yaşadıklarının ardından bir süredir bunalımda olan, kendisini toplumdan arkadaşlarından uzaklaştıran ve evine kapanan Mustafa Ünver annesinin vefatından sadece iki saat sonra Saat: 15:00 Sularında aracını park ettiği Yenidoğan Mahallesi 50 Sokak'ta bulunan otoparka geldi. Aidatlarını ödeyerek ve aracını alacağını söyledi. Ödeme işleminin ardından aracını almak için yukarı çıkı ve 3.Kaattan atlayarak yaşamına son verdi..

Olay yerinde hayatının kaybeden Mustafa Ünver’in naaşı işlemlerin yapılmasının ardından adli tıp morguna götürüldü. Zeytinburnu’nun sevilen simalarından biri olan Mustafa Ünver (56) yaşında böyle talihsiz bir şekilde yaşamına son vermesi Zeytinburnu’nda büyük üzüntü yarattı. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL