Daha önce Kardeşleri Kadir’i toprağa veren Yusuf, Yılmaz ve Eyüp Uluocak Kardeşler bu kez vaba acısıyla sarsıldı. Merhum Mehmet Ali Uluocak için 25 Şubat Salı günü Öğle Namazına müteakiben taş camiinde cenaze namazı kılındı. 

Uluocak Ailesi bu acılı günlerinde, Belediye Başkan Yardımcısı Hurşit Bekaroğlu, Adalar’ın eski Belediye Başkanı Atilla Aytaç, Demokrat Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Servet Hacıahmetoğlu, İYİ Parti İlçe Bşk. Hasan Hoşben, AK Parti eski ilçe Başkanı Bahattin Ünver, Meclis Üyeleri Muhammed Kaynar, Fikret TUNCER, Adem Uluocak, Mahmut Şengül ve Rıdvan Çakar, Süleyman Uluocak, Asım Güven, Hüseyin Üsküdar, Metin Aytekin Gazioğlu ve Selamettin Yeniyol, Mustafa Güreler, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Karabulut, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Yalçınkaya, Mahalle muhtarları, siyasiler, işadamları, Uluocak ailesinin fertleri ve çok sayıda seveni katıldı. 

Merhum Mehmet Ali Uluocak kılınan cenaze namazı ve alınan helalliklerin ardından Yedikule Mezarlığı'na götürülerek buradaki aile kabristanına defnedildi. Zeytinburnu Haber Gazetesi olarak Merhuma Allah rahmet ardında kalan kederli aile bireylerinin, akrabaları ve yakınlarının başsağlığı diliyoruz. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-TAYLAN DEMİRELLİ