Zeytinburnu’nun sevilen işadamlarından Nail Demir’in Üç yaşındaki oğlu Ahmet Baran öğlen saatlerinde Yeşiltepe Mahallesinde ikamet etikleri Apartmanın 3.Katından talihsiz bir şekilde düşerek hayatın kaybetti. 

Edindiğimiz bilgiye göre Ahmet Baran yaklaşık bir aydır babasıyla birlikte erken saate kalkarak babasının işyerine gidiyordu. Bugün yine kalktı ve babasıyla birlikte işyerine gitmek istedi. Havanın soğuk olması ve Cumartesi günü dolayısıyla babası öğlen işyerini kapatıp eve geleceği için Oğluna dönerek, ‘’Babacığım bugün hava çok soğuk ben birkaç saat içinde eve geleceğim. Sen bugün evde kal’’ diyerek apartman ayrılmak üzere evden çıktı. Nail Demir daha evin önünden ayrılmadan Ahmet Baran oyun oynamak için balkona çıktı. Aradan birkaç dakika geçmeden Üçüncü kattan talihsiz bir şekilde aşağıya düştü. 

Komşuların yardımıyla olay yerinde ağır yaralanan Üç yaşındaki Ahmet Baran Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesine alınan ve hemen müdahale edilen üç yaşındaki Ahmet Baran tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.  

Demir Ailesi Bbeş yıl önce de 16 Yaşındaki Büyük Oğullarını tahlisiz bir kaza sonucu kaybetmişlerdi. Beş Yıl arayla ikinci kez evlat acısıyla sarsılan Demir ailesine Allah’tan sabır diliyoruz. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL