Olay saat 07.30 sıralarında Telsiz Mahallesi 85/T Sokak üzerinde 4 katlı bir binada meydana geldi. İddiaya göre damat aile apartmanını üzerine geçirdi. Bu yüzden bir süredir bir süredir aile arasında tartışma yaşıyordu. Sabah saatlerinde tartışma tekrar başladı. 

Mustafa N. silahını çekerek oğlu Ayhan N. karnından, damadı Rami A. bacağından, eşi Fikriye N.’yi ise elinden silahla yaraladı. Silah seslerini duyan çevredekiler durumu polis ve sağlık ekibine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, Mustafa N. silahıyla birlikte yakaladı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri karnından vurularak ağır yaralanan Ayhan N. hastaneye kaldırırken, diğer yaralılar bina önünde ambulans beklediler. Kan kaybeden ve hafif şekilde yaralanan anne Fikriye N. ve damat Rahmi A. gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.  

Olay yerinde bir Esnaf olayla ilgili gazetemize şunları söyledi. Sabah saatlerinde yaşanan silahlı kavganın dairenin tapusu yüzünden oldu. 5-6 el silah sesi duyduğunu ifade eden Esnaf, "Daireyi damadının üstüne yapmasından dolayı bir tartışma çıkıyor. 5-6 el silah sesi duydum" dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ