Nikâh merasimi öncesi Demirelli ve Pişkin Aileleri bu çok özel günde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerini Nikah dairesinin kapısında karşıladılar. Davetlilerin yerlerini almasının ardından nikah akdine geçildi. Selma Demirelli ve Cemal Pişkin çiftinin nikâhını Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy kıydı. Selma Demirelli ve Cemal Pişkin çiftinin nikâhı şahitliklerini MHP İstanbul il Başkanı Birol Gür, CHP İlçe Başkanı Metin Doğan, Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul il Başkanlığına Av. Fethi Ahmet Alparslan, Meclis Üyesi Reşat Ok, MHP Eski İstanbul İl Yöneticisi Metin Yazar, Elazığlılar Dernek Başkanı Nazir Güler yaptı.

Başkan Arısoy önce o çok önemli soruyu Selma Demirelli’ye sordu. Evet cevabını alınca ardından Cemal Pişkin Beye kendi isteğinizle Selma Hanımefendi ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz dedi Damat Beyden de Evet cevabı gelince Nikah Şahitlerinin huzurunda nikah akdi tamamlanmış oldu. Başkan Ömer Arısoy çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. 

Demirelli ve Pişkin Ailelerini bu çok özel günlerinde Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, MHP İstanbul il Başkanı Birol Gür, CHP İlçe Başkanı Metin Doğan, MHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Habip Kapıcıoğlu, MHP Arnavutköy İlçe Başkanı Gökhan Uluç, Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul il Başkanlığına Av. Fethi Ahmet Alparslan, Meclis Üyeleri Reşat Ok, Reşide Yüksel Rıdvan Çakar,MHP Eski İstanbul İl Yöneticisi Metin Yazar, Elazığlılar Dernek Başkanı Nazir Güler, Ahde Vefa Derneği Başkanı Metin Şengöz, İşadamları Mustafa Akgün, Mürsel Bildirir, Vahdet Çakıroğlu, Selvi Spor Kulüp Başkanı Kadir Ünvar, MHP Zeytinburnu Teşkilat Başkanı Hasan Avlu ve İlçe yönetimi, Zeytinburnu Haber gazetesi Yazı işleri Müdürü Taylan Demirelli ve çok sayıda davetli yalnız bırakmadılar. Bizde Zeytinburnu Haber Gazetesi Ailesi olarak Selma Demirelli ve Cemal Pişkin çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL