İlçemizin çok değerli simlerinden işadamı Erdoğan Biberoğlu görkemli bir düğün ile oğlu Oğuzhan’ı evlendirdi. Bayrampaşa The Svadba Düğün ve Davet Salonunda yemekli olarak yapılan düğün öncesi Biberoğlu Ailesini temsilen Neşe ve Erdoğan Biberoğlu ile Çayırcı ailesini temsilen Şatiye ve Tanju Çayırcı çifti misafirleri davet salonunun kapısında karşıladılar ve her davetliye maslarına kadar eşlik ettiler. Davetlilerin yerini almasının ardından nikah akdine geçildi. 

Aslıhan Buse & Oğuzhan Berk çifti misafirlerin alkışları arsında salona girdiler. Nikah şahitlerinin de yerlilerini almalarının ardından nikah akdine geçildi. Genç çiftlerin nikahını Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy kıydı. Başkan Arısoy o önemli soruyu önce gelin hanıma ardından damat beye sordu Evet cevabını şahitler Ayşe Arman, Özgür Kaan Biberoğlu, Melahat Bilen, Necla Esentürk, Ferrah Şarman’ın önünde almasıyla çiftleri karı koca ilan etti. Başkan bizim görevimizin de en güzel yanı bu çok değerli arkadaşlarımızın evlatlarının böylesine güzel günlerine şahitlik yapıyoruz. Rabbim bir ömür boyu mutlu etsin dedi. Başkan, Damat beye senin bir görevin daha var dedi. Oğuzhan, Aslıhan’ın duvağının açtı ve gelin hanımı alnından öptü. Görevin tamamlayınca Başkan Arısoy Torun bekleyenler olacak Onları fazla bekletmeyin, Cumhurbaşkanımızın en az Üç çocuk isteğini de kafanızın bir kenarına yazın dedi ardından Evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti. 

Nikah akdinin tamamlanmasıyla hediyelerini genç çiftlere takdim eden Belediye Başkanı Ömer Arısoy salondan ayrıldı. Ardından Aslıhan Buse & Oğuzhan Berk davetlilerin eşliğinde ilk danslarının ettiler. Düğün pastasının kesilmesiyle takı merasimine geçildi. Davetliler gecenin geç saatlerine kadar hem akşam yemeklerini yediler, hem eğlendiler, hem de çiftlere hediyelerini takdim ettiler. 

Biberoğlu ve Çayırcı Ailelerinin bu çok özel günlerinde, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Eski Başkan Yardımcıları Ravi ve Gökhan Kasap, Eski Başkan Yrd. Semih Demirci, Beykoz Belediye Başkan Yrd. Ferruz Kutsal, Kızılay Şube Başkanı Ayhan Balcı, Askerlik Şubesi Başkanı Albay Halil Akar, Meclis Üyeleri Adem Uluocak, Ali Çebi, Kaymakamlık eski özel kalem Müdürü Mustafa Yalçın, Kırtasiyeciler Odası Başkanı Yavuz Tekçe, İşadamları Nejdet Baykan, Faik Biçer, Nevzat Uluocak, Ahmet Acar ve çok sayıda seçkin davetli yalnız bırakmadı. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL