Arısoy’un adaylığı döneminde sahada verdiği sözleri icraata döktüğünü ilçe halkıyla birlikte gördüklerini söyleyen Makas, “İlçem adına canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Zeytinburnu Kaymakamı Mehmet Makas, “Şanlı ordumuz emniyet güçlerimizin de takviyesiyle gönlümüzün misafiri Suriyeli kardeşlerimizin ülkelerine huzur içinde dönmesi için bir harekatın içindeler” diyerek, Barış Pınarı Harekatı hakkında konuştu.

Türkiye Cumhuriyeti ordusunun gittiği her yere adaleti ve barış götürdüklerini söyleyerek, bugün de dedelerine yakışır bir şekilde bunu yapacaklarına inandığını söyleyen Makas, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başlatılan bu harekette canhıraş şekilde mücadele eden Mehmetçiğimize başarılar diliyorum. İnanıyorum ki zafer yakın. 550 bebek katili etkisiz hale getirilmiştir. Ezanın dinlemesi, bayrağın inmemesi için verdiğimiz şehitlerimize rahmet, ‘Biz ölürsek şehidiz kalırsak gaziyiz’ şiarıyla hareket eden kahraman ordumuza başarılar diliyorum” dedi. “Bu topraklara adaleti getirecek tek milletiz” diyerek sözlerini tamamladı.

ZEYTİNURNU HABER GAZETESİ